Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość233

chlopak nie chce prezentu na walentynki

Polecane posty

Gość gość233

Proszę o rade zawsze kupuje cos mojemu facetowi na walentynki. W tamtym roku mowil ze nie chce no i nic nie dalam i jak sie okazalo on mi kupil prezent ja mu nic nie dalam czulam sie bardzo glupio. No ale sam mi mowil ze nic nie chce kupilam mu za tydzień prezent ucieszyl sie. Natomiast w tym roku tydzień przed waletynkami mówi ze mam mu nic nie dawać bo on kasy nie ma bo samochód kupuje. I gada żebym sie nie wyglupiala w tym roku a ja mu zawsze cos kupuje i kupilam 2 tygodnie temu prezent. I byli mi przykro jak tak mi gada nie wyglupiaj sie nic nie dawaj tym bardziej ze na prezent musialam oszczędzać . Obrazilam sie powiedzialam ze nie tak sie powien zachowywać ani mi tak mówić . Czy zrobilam slusznie? I co mam zrobic dac mu prezent który juz kupilam mimo ze on nie chce ja nie wiem co robić. Czuje sie źle z tym i jest mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
a teraz możesz: zachować prezent na inną okazję albo dać to, co już kupiłaś i powiedzieć, że Ty nie oczekujesz niczego w zamian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość223
Raczej dam bo po to kupilam urodziny ma za pol roku nie będę tego trzymać bez sensu ale glupio sie z taka gadka poczulam przecież wie ze co roku prezent mu daje. A wam tak chlopak kiedyś powiedzial? Moj daje mi prezent urodziny czasem walentynki i tyle nic więcej. A was jak z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Raczej dam bo po to kupilam urodziny ma za pol roku nie będę tego trzymać bez sensu ale glupio sie z taka gadka poczulam przecież wie ze co roku prezent mu daje. A wam tak chlopak kiedyś powiedzial? Moj daje mi prezent urodziny czasem walentynki i tyle nic więcej. A was jak z tym jest? ale jesteś głupia, sama napisałaś, że rok temu mu nie kupiłaś nic na walentynki więc jak co roku mu coś kupujesz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz mu dać to teraz jemu będzie głupio jeśli nie będzie mial nic dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w walentynkach liczy sie to, ze spedzasz czas z druga osoba, a nie prezenty ;) my tez sobie nic nie dajemy, chcemy tylko podjechac do wroclawskiego factory i nagrac sie na filmiku z finalu ich akcji, zeby miec taka pamiatke ;) nie wiem, mozecie isc na spacer, po prostu ze soba pobyc. a nie przejmowac sie prezentami.. tez bedzie swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam facetowi golarkę. W electro.pl dałam za nią niecałe 200 zł. Myślę, że się ucieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj podpytac czy z czegoś takiego http://motoprezent.pl/ by się ucieszył. Z resztą możesz również go nie pytać a zrobić niespodziankę , sama wybierz auto i go zaskocz. 022 245 05 59 tutaj masz nr telefonu , zadzwon i działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×