Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japieerdoooleeee

chyba jestem alkoholikiem, nie wiem jak z tego wyjsc

Polecane posty

Gość japieerdoooleeee

od miesiaca nie bylo dnia abym nie wypil piwa a od paru dni pije po 10 piw dziennie teraz juz jest 12 i juz mnie telepie aby wypic piwo .. nie moge na niczym sie skupic masakra!!! brak kobiety i kontuzja przez ktora nie moge trenowac mnie zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japieerdoooleeee
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AA.,AAAAA
zajmij się czymś. Może pracą albo hobby jakimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Zgorzelec
też się przez kobietę rozpiłem a teraz przez brak kobiety.....i od 20 nie było dnia żebym z 6 piw dziennie nie wypił ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japieerdoooleeee
nie bede sie zapisywal do zadnego AA :O a zajac sie czyms? czym niby skoro pracy nie mam a moje hobby to sport którego nie moge uprawiac obecnie przez kontuzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhiuh
przyjdź na 6 mitingów AA i wtedy sobie odpowiesz na to pytanie. Tyle Ci wystarczy. A jak już bodziesz wiedział, przyjdź na kolejne 30 mitingów w 30 dni. A na początek, żeby w ogóle podejść do tematu, przeczytaj również to: http://www.alko.opole.pl/alko4-21.html Jeśli uważasz, że możesz być to i tak lepiej niż byś się oszukiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japieerdoooleeee
nie bede chodził na żadne AA, jeszcze mnie nie pojebało :) bez przesady ja nie mam takiego stadium abym miał umierać i koniecznie potrzebował bym pomocy specjalistów.. ja po prostu z nudy i z braku kobiety pije codziennie , ale do tego też potrafie funkcjonować... jem około 4 posiłki dziennie, chodze na uczelnie itp ale przychodzi np weekend to od piątku do niedzieli pije od rana do wieczora, średnio 10 piw dziennie a w tygodniu na sen te 2-3 piwka musze też walnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japieerdoooleeee
Jestem po operacji kręgosłupa i do wysiłku fizycznego mogę wrócić najwcześniej koło czerwca... a czemu nie znajde sobie kobiety? co to za dziwne pytanie? widocznie żadna z tych które ja chce, nie chce mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhiuh
użalanie się, to jeden z mechanizmów uzależnienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Zgorzelec
nie dziwne tylko normalne....a jak sobie z brakiem niej radzisz bo ja to se już rady nie daję..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japieerdoooleeee
no własnie radze sobie w ten sposób że pije :D no i oczywiscie codziennie musze sobie "zrobic dobrze" .. to moje kolejne uzaleznienie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Zgorzelec
ja też piję od miesiąca....;/ i co dzień robie sobie dobrze ....a raz w miesiącu na dziwki jadę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze nic dziwnego w tym pytaniu:) zamiast siedziec na forum powinienes flirtowac:D i jeden problem mialbys z glowy:) no to nieciekawie... kregoslup, nie wydaje mi sie ze to alkoholizm, raczej nuda i lekka chandra... ale jak dalej bedziesz sobie tak folgowal to mozesz miec problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japieerdoooleeee
ale z kim mam flirtować? kazda kobieta na ktorej mi zalezy mnie olewa, mam tego dosyc nie chce juz sie starac jak idiota na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Zgorzelec
mam tak samo jak on z tymi kobietami.....a flirtowanie na jakimś portalu randkowym to chyba najgorsze co może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy alkoholik nie chce sie zapisywac do zadnego AA ani nic podobnego a taka jest prawda ze mozesz sobie nie poradzic z tym sam bo alkoholizm to ciezka horoba ktora trwa lata i konczy sie jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japieerdoooleeee
wiosen mam juz 25, myslisz, ze tej wiosny sie cos zmieni? wątpie.. trenowałem sztuki walki i uczeszczalem regularnie na siłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhiuh- co ty z tym alkoholizmem, to ze chlopak pije w weekend to nie robi z niego alkoholika! ot zwykly student ktory ma dola z powodu braku dziewczyny i kontuzji, po prostu zle sie okreslil! a masturbuje sie bo seks do czerwca tez nie specjalnie moze uprawiac:) sama bym zaczela pic:p x co prawda to sa 1 kroki do jakiegos uzaleznienia ale masz swiadomosc ze moze byc cos nie tak wiec raczej sie ogarniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhiuh
spoko, ja tylko zawczasu chciałem pokazać znaki ostrzegawcze, prawda, że wcale nie musi tak być, ale warto póki czas, troszkę zmienić nawyki, zanim się utrwalą na dobre. Najprostsze to, przestać się użalać, zmienić taktykę uwodzenia kobiet, ruszyć d..pę i robić coś ze swoim dniem, żeby go nie marnować. Nie ma treningów - trudno! Nie ma się na to wpływu, to trzeba to zaakceptować i zająć się czymś innym, na co wpływ się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pije tylko w weekendy ale sam pisze, że co dzień. Jest alkoholikiem bo i wszystkie symptomy na to wskazują. Nie pije się przez....coś tam, to tylko wymówka każdego uzależnionego człowieka. Pijesz Ty sam nikt Ci do gardła nie wlewa to wciąż twoja ręka bez względu na wymówkę jaką sobie wymyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japieerdoooleee- wiec raczej nie jestes jakims niesmialym buckiem, nierozumiem wiec skad twoje pesymistyczne nastawienie... musiales sie na kims strasznie sparzyc:p bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japieerdoooleeee
niedlugo wroce, musze cos zrobic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, starzy gówniarza utrzymują, a ten przepija ich kasę :o cóż, raczej materiału na człowieka to z ciebie nie ma. lepiej od razu skocz na głęboką wodę - proponuję najbliższy most nad dużą rzeką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×