Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawe ile na świecie jest osób które jesteśmy w stanie pokochać

Polecane posty

Gość gość

Oczywiście każdy z nas osobna, jak dotąd spotkałem jedną, odwzajemniala ale z pewnych względów nie wyszło. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie siebie z kimkolwiek innym, ale w teorii ciekawe jak to jest, ile takich osób można spotkać, jedną czy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jedną niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od preferencji, jedni są w stanie mieć stado adoratorek nadstawiających du/pę, inni wolą jedną. życie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest parę takich osób, rodzina, przyjaciele, gdyby zwierzęta miały duszę to też, ale one nie mają duszy, na przykład taki karp to nawet nie oddycha tylko wodę pije, albo z ptaków np. jeży nie umie chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*jeżyk miało być, a przy okazji owady też nie mają duszy, dla przykładu mucha pająk mrówka i pszczoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:05 - wszystko, co żywe ma DUSZĘ, dlatego jest żywe, miernoto! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie opowiadaj głupot, gdyby Bóg zechciał tchnąć w nie duszę, to by tak postąpił i nadał im imiona i nauczył mówić, by mogły wyrażać emocję po ludzku, a nie robią tego to dowód, że nie mają duszy a co więcej wątpliwe czy w ogóle żyją, Bóg przykazał ludziom je jeść a 7 przykazanie nie zabijaj odnosi się do żywych, to też dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...nawet ja mam DUSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:15 -śmiać mi się chce z twojego matolstwa, kobieto. imiona nadają ludzie, nie Bóg, co do dalszych bredni, to sadzę, że skoro nie masz niczego mądrego do napisania, zaprzestań pisać. podtrzymuję swoje wcześniejsze zdanie, że wszystko, co żyje, ma duszę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariiikkk
najpierw sprawdzcie sobie definicje kochania...bo wedlug tego co tu bzdurzycie to mnie strasznie komary kochajom...no i wiadomo ,pijawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba jakiś żart, a Adam i Ewa? przecież Bóg nadał im imiona, oraz nakazał by nadawali imiona swoim dzieciom oraz dzieciom swoich dzieci, jak również dzieci dzieciom dzieci, a zwierzęta umieścił w przyrodzie i nakazał ją gospodarować, czyli produkować i jeść ,chyba ty masz coś z głową, ludzie produkują zwierzęta ale nie wszystkie bo nie wszystkie im smakują, te dzikie pobłądziły i same się zjadają, bezduszna dzicz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:34 - pogadaj z księdzem, a tak w ogóle, wal się! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam się wal ignorancie! :-) ...i zaprzeńcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie śpicie, dziwni ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jednego spotkałam, który tak na mnie działał i do którego poczułam coś od pierwszego wejrzenia. Też to odwzajemniał, ale nie wyszło. I teraz z żadnym nie jestem w stanie się związać, bo nikt nie wzbudza takich uczuć, jak tamten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarriiikkk
chyba przyszedl czas zeby usiasc golym tylkiem na mrowisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jedną. Nie wyszło i życie spędzam z kimś innym. Nigdy wcześniej i nigdy potem nikogo tak nie pokochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×