Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawi mnie tylko jedno dlaczego tak postąpiłaś

Polecane posty

Gość gość

Nic od Ciebie nie chcę,nie daje mi spokoju tylko jedno,dlaczego tak postąpiłaś,dlaczego postanowiłaś mnie sprowokować,wiedząc jak zareaguję,czy nie wystarczyło napisać,koniec,nie chcę więcej,chciałaś zwalić cała winę na mnie,bo wiedziałaś jak zareaguję na Twoją prowokację,czym Cię tak w********m,przecież dzień wcześniej tak wydawało mi się miło i beztrosko rozmawialiśmy,na takie tematy,że stare małżeństwa by się czerwieniły.... dlaczego?Tylko to chcę wiedzieć.I to ja jestem okrutny i niesprawiedliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki tekst z gościa może być kierowany do wielu kobiet stąd a TY liczysz że odpowie akurat ta Twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałam końca. Nie zrozumieliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałem tyle szczegółów,że jeśli tu będzie i to przeczyta to będzie wiedziała,że to do niej,jeśli nic Ci to nie mówi,znaczy nie jest to do Ciebie adresowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą co byś nie napisała i tak już Ci nie wierzę...potrzebowałaś wymówki dla zakończenia tematu i spokojnemu zajęciu się kimś innym nie potrzeba była takich podchodów,ze mną jak z dzieckiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko rozumiesz nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie ma innego. Nikt Ciebie nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisać do mnie jakieś ściemy a z drugiej strony kręcić z jakimś innym i jeszcze wymyślać jakieś opowieści z sandałowego drzewa,aby zamydlić oczy,tylko po co????Czy ja Cię ograniczam,zabraniam,narzucam coś...nie, do k***y nędzy!Nie...hipokryzja w najczystszej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nadaję się na powiernika damskich tajemnic łóżkowych,nie Twoich w każdym razie,nie Twoich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę więcej wiedzieć niczego co u Ciebie,nie interesuje mnie to!Nie potrzebnie likwidowałaś konto,nie mam zamiaru ani Ci się narzucać ani wtrącać w Twoje życie osobiste,a Twoi faceci g****o mnie interesują,szczyt egoizmu i braku taktu,pisanie o innych komuś komu na Tobie zależało :( tym bardziej że wiesz jak na to reaguję.A przecież,wystarczyło powiedzieć,nie piszemy więcej,odczep się,albo nawet wydupiaj kasztanie!Kurwa,jak nie jedno to drugie ci s*******i dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź magnez albo lecytynkę i nie pisz bzdur. A jak piszesz to miej odwagę się podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mark H. zadowolona ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydupiaj kasztanie! Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jakby pisal o mnie.Nie Ty jeden masz tak Mark H ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby są jakieś inne,niektóre do tego jeszcze fałszywe i cwane :) Faceci zresztą także,zależy od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaslugujesz na zadne wyjasnienia.Nie chciales odpowiedzi? Trzeba bylo nie pytac.Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka odpowiedz mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby są po prostu takie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się zastanawiaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy głowa mnie boli od zastanawiania się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam, ale nie mogłam. Skrzywdziłbyś mnie jeszcze wiele razy M. Juz sobie znalazłeś inny obiekt zainteresowań... Zawsze tak było i zawsze by tak było. Wole sobie oszczędzić cierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
Co wy ciągle z tym M?żal pl.Żenujące!Nie wiem o co chodzi w temacie ale dalibyście juz sobie spokój z tym M bo to jest jakieś chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×