Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cieszę się że jestem sama

Polecane posty

Gość gość

i że żaden daremny złamas nie ma nade mną władzy :) nie czekam na żadne oświadczyny, nie muszę mu zaglądać w telefon żeby sprawdzić, czy nie pisze z jakąś inną, nie wariuję bo nie dostałam smska/kwiatka/całuska... ooo jak mi dobrze :) fajnie mieć te 30 lat i mieć wyrąbane na facetów i związki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie.Faceci to zdrajcy i klamcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, aż tak złego zdania o nich nie mam :p tylko bycie w związku wiąże się z ciągłym napięciem, poza tym to taka cholerna niepewność, czy facet się Tobą nie znudzi, czy nie lata za inną, a może chodzi mu głównie o seks... co ja się naprzeżywałam, napoświęcałam dla różnych takich... ile mi fajnych szans przepadło bo ja głupia ze względu na faceta np nie wyjechałam, nie przeprowadziłam się, nie zrobiłam czegoś... i co mi z tego przyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, ta, ta... za jakiś czas zmienisz zdanie i znów wejdziesz w relację z mężczyzną, bo długo w samotności nie wytrzymasz, każdy potrzebuje od czasu do czasu przytulenia, buziaka, seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym to taka cholerna niepewność, czy facet się Tobą nie znudzi, czy nie lata za inną, a może chodzi mu głównie o seks x I być może właśnie to powodowało, że faceci od ciebie odchodzili, bo skoro nie potrafisz zaufać, to znaczy że będziesz kontrolować, tego nikt nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ja napisałam, że ktoś ode mnie odszedł? :D nikt mnie nigdy nie porzucił, więc daruj sobie psychoanalizy na poziomie przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im chodzi glownie o seks. Ale spoko jak nie my to zaraz inne znajda szybko. Samotnych facetow jest bardzo malo. Poza tym nie zgadzam sie z autorka tematu, pewnie to prowo. Ja mam 30 i wyje za bylym ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama napisałaś że już nie musisz kontrolować faceta, jego telefonu, itd... więc to z tobą jest coś nie tak, a nie z facetami. Nikt cię nigdy nie rzucił? Mało prawdopodobne, ale nawet jeśli to ty zawsze kończyłaś związki, to chyba jasne że jesteś niestabilna emocjonalnie i sama nie wiesz czego chcesz. Ale dobrze że sobie odpuszczasz, paru facetów będzie miało święty spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ci współczuję, że wyjesz. ja wylizałam się z ran po ostatnim związku i czuję się cholernie szczęśliwa :) a za facetami nie warto wyć, uwierz :) aaa jak mi dobrze, że sama nie wyję za żadnym :D ale co się nawyłam to moje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotnych facetow jest bardzo malo. x A wiesz dlaczego tak jest? Bo faceci mają zdecydowanie mniejsze wymagania, ich nie interesuje status społeczny, czy materialny kobiety, mają gdzieś gdzie kobieta pracuje i ile zarabia, itd... po prostu cieszą się życiem i szukają, a nie czekają na ideał rodem z harlekina. A co do seksu, nie powiesz mi że kobiety seksu nie lubią, wy tylko odwlekacie pierwszy raz z nowym partnerem, a potem same chętnie i bardzo często wskakujecie facetom do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz 30 czy mniej? No wyje bo on na pewno niedlugo poderwie inna, malo to ladnych polek? ;/ I w sumie moze jeszcze nie dotarla do Ciebie samotnosc albo masz duze powodzenie, bo jestem piekna itd. A mnie wizja samotnej reszty zycia zaczyna przerazac, a nigdy wczesniej tak nie mialam. No i kocham bylego;/ Jakas nastepna bedzie miala z nim bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym telefonie to napisałam w sumie pod wpływem kilku tematów na forum, w których laski przeżywają że odkryły jakieś smsy. sama nigdy nie zaglądałam facetom do telefonu, zresztą nie miałam powodu, po prostu poczułam dziką radość czytając o problemach, które mnie nawet potencjalnie nie dotyczą, bo nie mam chłopa i nie chcę mieć :D a związki kończyłam, bo moi eksowie byli na tyle bezjajeczni, że sami nie potrafili tego zrobić mimo, że należało :) to dla mnie też przykre, wolałabym być po prostu porzucona a nie sprowokowana do zerwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dotarła do mnie samotność i czuję się w niej 100 razy lepiej niż w związku; nie jestem piękna i nie mam za bardzo powodzenia i cieszy mnie to, ze się tym nie przejmuję :) związki zawsze mnie ściągały w dół, być może to ze mną coś nie tak, nie wiem :p ale mi teraz dobrze, skupiam się na swoich zainteresowaniach i jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem sama i mam spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj trochę, za rok znów będziesz miała faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ochote napisac do bylego , spotkac sie z nim, ale czuje ze to na nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo będzie juz za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka samotnica
kurde weź mnie nie denerwuj, nie chcę faceta 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy faceci chca tylko seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wszyscy faceci chca tylko seksu. xx no to to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spotkalam odpowiedniego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie chcesz, ale w końcu zacznie ci brakować pewnych rzeczy :P Natura już tak to urządziła, że kobieta bez faceta i facet bez kobiety długo nie pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z facetami sa same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem aseksualna, wiec... dlatego nie mam. Zmuszalby mnie jakis do orali, anali i innych. Jak mnie to w ogole nie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba mi sie jeden facet ale nie moge z nim byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy faceci chca tylko seksu x A wy drogie Panie to seksu nie lubicie? Całe to zakochanie/kochanie ma tylko jeden cel... sprawić aby dwoje ludzi chciało iść ze sobą do łóżka, aby się rozmnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wyje za facetem
Do autorki: moze doradzisz, bo jestem w takim dole.... ja nie wiem jak juz mam sie uspokoic i dac spokoj, czy go zadreczac tak, zeby mnie sam unikal (wspolny budynek pracy) albo opieprzyl, byl niemily i wtedy mi przejdzie, czy mam go prosic o szanse, czy nie wiem co ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci maja duze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mnie opieprzyl to by mi przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorką nie jestem, ale daj sobie spokój, jak facet od ciebie odszedł, to chyba jasne ze nic do ciebie nie czuje, bo gdyby czuł, to by nie odchodził. Po prostu zapomnij, a jak nie potrafisz, to klin klinem, znajdź sobie faceta na jakiś czas i szybko zapomnisz o byłym, tylko ze ta metoda nie u każdego się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×