Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co będzie lepszym rozwiązaniem?

Polecane posty

Gość gość

Dowiedziałam się, że facet z którym kręcę mnie zdradził. Po pijaku, pod wpływem emocji.Kto jak kto ale on zdrady nie toleruje, wiem że się z tym fatalnie czuje, myśli ze nic nie wiem. Tak sobie myślę, czy wykorzystac fakt ze zakochał sie we mnie, rozkochac go do szalenstwa, a potem upokorzyc, zdradzic,cos w ten desen? Czy może powiedzieć, że wiem i mam go gdzieś? Chodzi o to, żeby go zabolało,a nawet bym nie żałowała gdyby popełnił samobójstwo, tak wściekła jestem(to pierwszy facet ktoremu zaufalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endofme
Kręcił czyli flirtował ? Najlepsza jest szczerość, jeśli jest tak jak piszesz że się wstydzi tego co zrobił to przynajmniej tyle o nim dobrze świadczy. Ale jesteście razem czy na razie zaloty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm wszystko szlo w strone zwiazku. Spotyykamy sie 4 miesiace, od razu wpadlismy sobie w oko. On wyznal mi ze sie zakochal itp. i faktycznie bylo to po nim widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bagno emocji bagienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego debilizmu dawno nie słyszałem. zdrada zdradą, ok. facet żałuje, a ty chcesz się mścić do tego stopnia, że mógłby się zabić? zdradzać w zamian? co z ciebie za kobieta? mogłabyś rżnąć się z myślą o zdradzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co w ogole soba prezentujesz, zdrada to takie nic, bo jak to mamusia wychowac nie umiala a rozumu nie ma i mysli jak wiekszosc facetow,ale juz moje emocje są be? A niech się zabija. Nie zalowalabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,moglabym go swiadomie zdradzic. Moglabym. Po tym co on zrobil. Sama z siebie,pierwsza-nigdy. Ale w odwecie jak najbardziej. I zeby smakowalo bardziej, nie wzielabym pierwszego lepszego tylko takiego ktory mi sie spodoba, sam smak zemsty nie jest az tak mily jak atrakcyjny acet w lozku. 2W1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I rznac z mysla o zdradzie tez bym mogla :D chyba patafian nie wie na jak zawziety okaz trafil. Juz jednego doprowadzilam do samobojstwa,innego pozbawilam wszystkiego.Potem dlugie nic... teraz zaufalam na nowo i cios . Zebyscie jeszcze wiedzieli z kim sie spotykam. Tak mowicie ze nieatrakcyjny bedzie wierny etc. Moze i bedzie ale taki skrajnie nieatrakcyjny i odrzucony. Ten jest przecietny, zakompleksiony, ma glos jak baba. Spodobal mi sie charakter. I jak na tym wyszlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże jesteś gorsza niż ja u szczytu mojej mściwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miekka faja jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×