Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co czuje facet ktory nie moze byc z dziewczyna i wie ze bzyka ja inny?

Polecane posty

Gość gość

nie moze byc bo ma za niska samoocene, ona nie przejawia zainteresowania itd. a podoba mu sie dlugi czas i on dowiaduje sie, ze jest w zwiazku albo sypia z innym. czy czuje cos?co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopatyczne zachowanie. Ona idzie z innym modelem na seks a potem jeszcze z innym i tak dwudziestu. Na koniec miesiąca skóra jak z krokodyla w kroczu a on czyli niby mąż ma to coś z krokodyla ruszyć? Na samą myśl na wymioty zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwestia tego co czuje do tej kobiety jeśli ją kocha i to bardzo to może czuć to co ja kiedyś to trudno opisać człowiek czuje się jak w płonącym budynku bez wyjścia to taka przenośnia, która raczej w pełni nie obrazuje tego co tkwi w człowieku nie mniej jednak to nic miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko spłycasz do seksu. Jak facet chciał ją tylko przelecieć to patrzy na to jak na każdy inny przedmiot który sie chce ma ma kto inny,. Miałaś/eś tak że np. kolega lub koleżanka dostała w dzieciństwie zabawkę o której marzyłaś/eś? Inna sprawa jak ten facet był zaangażowany uczuciowo,morze chciał stworzyć związek z nią ,morze sie zakochał. A to już co innego i wcale nie boli seks z i innym facetem najbardziej,a fakt że to z nim jest ,,razem,, i z nim spędza życie. A wtedy najgorzej boli to że tamten morze nie uprawiać seks z nią łóżku ,a zasypiać i budzić sie przy niej ,tuląc ją do siebie,przegrzebując jej włosy palcami,dając pooranego buziaka w policzek itd..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO... ...MORZE..tak :D :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie czuje, wali konia dalej marząc że w końcu coś się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MORZE wali konia od wieczora do późnego rana oj dana, dana, dana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''nic nie czuje, wali konia dalej marząc że w końcu coś się zmieni'' Walić konia można do p****la. Najgorsze jest to że kładzie sie spać i przed zaśnięciem niema obok tej osoby do przytulenia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba lat 36
Najgorsze jest to że kładzie sie spać i przed zaśnięciem niema obok tej osoby do przytulenia sie. x skąd wiedziales? Tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizia

Biedulki. Szkoda Was mi 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×