Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co czuje odrzucony skorpion?

Polecane posty

Gość gość

I jak się ten facet później zachowa wobec kobiety, którą kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zemści się na pewno, da o sobie znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie msci, to nie kocha. a jak nie kocha, to ma spadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pecha do skorpionow, przez całe życie ich przyciagam i powiem tak, po pierwsze zemsta, jawna albo i nie(np oszczerstwa i to w taki sposób ze się nie domyslisz kto to) po drugie zero kontaktu i obraza, taka że nawet na twój pogrzeb nie przyjdą.zacieci strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy to miłość, czy tylko pożądanie... 1. Facet skorpion kocha najpiękniej 2. Jest tak zazdrosny, że nie pozwoli, aby ktokolwiek zbliżał się do jego miłości 3. Miłość do kobiety sprawi, że zniesie odrzucenie ale jeśli kocha i wyczuje podatny grunt, będzie wracał do tej osoby, tak zamiesza tej kobiecie, że ta kobieta dla niego oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co tutaj chodzi? Cały czas jakaś babka zakłada tematy o skorpionie.. to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 i 2 sie wyklucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam dobrze się czuję kiedy facet jest zazdrosny, wiem, że mnie kocha i to kocha pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieważe czy babka czy chłop skorpion trudni ludzie w użyciu i fałszywi nie polecam znajomości ani z kobitą ani z facetem skorpionem Listopad ogólnie najsmutniejszy i ponury miesiąc w roku i tacy ludzie się w nim rodzą do tego jeszcze fałszywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba najbardziej toksycznie... A nie najpiekniej Mój ojciec ma skorpioni charakter, choć jest wodnikiem W rodzinie gdzies ze 20 sztuk facetow to skorpiony..mój pierwszy był skorpionem... drugi tez...i ostatni jak dotad- co prawda nie skorpion ale też skorupiak -raczek:P potem jeszcze zauroczylam się skorpionem i naprawdę ,NIGDY WIECEJ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miłość najpierw się bardzo obraziła i nawet najpierw nie było tej życzliwej miłości tylko hipnotyzujące, namiętne spojrzenia....jednak w latach z upodobania narodziła się miłość...przez lata cierpliwie czekał i czeka...takiej drugiej osoby nie ma!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że jesteś gejem, jest stratą dla świata kobiet, inaccessible89.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój skorpion kocha skorpionkę jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie skorpiony powinny się razem wiązać są tacy sami i tylko wtedy dadzą radę razem wytrzymać z tymi ogonem z jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos jest w tych spojrzeniach... Nawet jeśli są nieatrakcyjni to samo spojrzenie powoduje że nogi się uginaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz świetny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpioon
To prawda ja czekam i kocham ponad zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inacessible - już sobie nie pochlebiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co czekasz?Nie lepiej dzialac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Skorpion - Pan Skorpion Będzie namiętnie, gorąco i intensywnie aż do grobowej deski…albo powstanie antagonizm. Oboje jesteście zazdrośni, zaborczy ale też bezwzględnie lojalni. I oboje jesteście bardzo wymagającymi partnerami. Macie też poważne podejście do związku. Przygotujcie się na mocne wrażenia w związku. Lubicie stąpać po krawędzi i szukacie silnych emocji. Może się zdarzyć, że Wasz związek będzie nosił cechy zarówno miłości jak i nienawiści. Za to w łóżku dopasowanie powinno być idealne. Wyczuwacie się na intuicyjnym poziomie, mimo że jesteście skryci, to jednak tylko Skorpion przejrzy drugiego Skorpiona. Jesteście klasą samą dla siebie. Jeśli będziecie szanować własne potrzeby i przede wszystkim szczerze rozmawiać, nie bawiąc się w żadne gry i podchody, to wasz związek może być naprawdę wyjątkowy i długotrwały. Również niebagatelne znaczenie będą miały sprawy finansowe, oboje macie nosa do pieniędzy i nawet w czasie kłopotów dacie sobie radę. Tam gdzie inni dawno już zrezygnują, Wy wytrwacie i razem jesteście w stanie pokonać każdą przeszkodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy taki skorpion moze się zakochać w prostej dziewczynie?Nie mam na myśli totalnej wiesniary ale dziewczyne szczera,bezposrednia itd. Zadbana i czysta ,calkiem ladna ale żadna tam modelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odrzucilam skorpiona, to ten na 2 dzien obrocil kota ogonem ,chcialam go miec z głowy więc odpuscilam sobie jakiekolwiek komentarze i wyklocanie się..chce mieć ostatnie słowo to niech ma... ale ogolnie to beznadziejni są...zakochani w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy to miłość, czy tylko pożądanie... 1. Facet skorpion kocha najpiękniej x oj uwazam ze lepsi sa panowie spod Barana, bardzo namietni i równie namolni jak skorpiony. moj pierwszy byl baranem i do dzis pamietam tę nieziemska chemie i genialne pocalunki. troche dziwaczny byl ale to bylo cos niesamowitego x potem poznalam kolejnego barana, 2 skorpionow - z kazdym cos bylo na rzeczy. takze w zyciu mam szczescie ze tak powiem do baranow i skorpionow. x pobocznie byl jeszcze Blizniak, Lew. facet spod Panny tez potrafi hipnotyzowac spojrzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle czy dobrze, myślę że oni nie robią nic bez konkretnego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie nawalone, skorpion to najbardziej przeje..ny charakter, najbardziej niebezpieczny, symbol patologii, psychozy, manipulacji, to przecież zmienny znak wody.. czysta masakra, nawet ze wszystkich znaków zmiennych typu jeszcze lew czy bliźniak.. X podobny jedyny znak który nie jest podatny na minuplacje skorpiona UWAGA to .. ryby - ale one są jeszcze bardziej manipulacyjne i wbrew pozorom tez grozne XX ale skorpion to symbol mroczności, taka Hillary Clinton to najlepszy przykład, unikac, unikac itd XXX po drugiej stronie polecam stałe znaki z wyjatkiem raka, czyli baran, waga, wspomiany lew, blizniaki nie za bardzo dla kazdego, wodnik ciezki w życiu, panna to symbol cziepiania sie, strzelec odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, wszyscy wiemy ze najwiecej mordercow kryminalistow jest spod skorpiona ALE znam całkiem super osoby spod tego znaku, moja babka, przyjaciolka, dawni przyjaciele - dopoki nie zrobili sie zazdrosni, ze spotykam sie z innym, no ale oni przeciez nie chcieli nie deklarowali sie to co mialam czekac? x ryby mi sie wydaja zmienne, podatne na alkohol i to bardzo, melancholijne czesto, zafascynowane nauka, polityka, czesto w******jace i apodyktyczne ale wg mnie sa do urobienia :P i za duzo o sobie obcym opowiadaja! x z kolei jak sie loguje na jakies portale randkowe czy patrzac po aktorach to najwiecej przystojniakow jest chyba wsrod rakow. znalam kilka osbob-rakow - specyficzne, wk*****ajace bez powodu. no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbijcie sobie do głowy ze są 3 znaki patologiczne na które zawsze trzeba uwazac cos jak na socjopatę, rak, ryba, skorpion znaki wody to podstawa, raki sa trudne w życiu, ryby są gdzies w chmurze, a skorpiony to czysty socjopata XXX dlaczego nie wybrac cos normalnego jak waga,pogode zycia, znaki ognia z wyjatkiem strzelca, lub inne powietrza, skorpion to utrata energii, emocjonalny wampir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odjebcie się od skorpionow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×