Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariolka221

Co mam zrobić kiedy chłopak nie odpisuje na moje sms-y?

Polecane posty

Witam :) potrzebuję porady, jakiś czas temu poznałam w pracy chłopaka który do nas przyjeżdżał raz na tydzień, na początku byłam obojętna na jego gadanie, ładne słówka,komplementy,zawsze czarujący ale później jakoś zaczęło mnie to ruszać, ale niestety już od jakiegoś czasu do nas nie jeździ, więc postanowiłam że do niego napiszę, pisaliśmy trochę ze sobą. Na początku oczywiście mnie nie skojarzył może dlatego że się od razu nie przedstawiłam i mnie nie skojarzył po imieniu i trochę się z nim podrożniłam. Ale napisałam mu kim jestem, ale niestety też nic już nie odpisał, więc postanowiłam że napisze raz jeszcze ponieważ nie dawała mi ta sprawa zbytnio spokoju, ale też niestety echo. Postanowiłam że ostatniego sms-a jakiego mu wyślę to będzie sms z życzeniami świątecznymi, niestety ale na nie też nie odpisał. Nie wiem czy po prostu robi to celowo żeby mnie trochę przytrzymać za to że się z nim trochę drożniłam czy po prostu nie ma ochoty na znajomość ze mną, nie daje mi ta sprawa jakoś spokoju i nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie nie ruszało
to i jego przestało ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
A po co dzwonić? Najlepiej niech do niego od razu jedzie i porozmawia w 4 oczy. Wy to k...a honoru nie macie już chyba. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
daj spokój, nie widzisz, że mu się narzucasz? facetowi nie zależy, wkręciłaś coś sobie, gdybyś mu się podobała i mu zależało na tej znajomości to sam by znalazł kontakt z tobą, przecież wie do czego telefon służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuc go szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
no ok, no ale skoro do niego pisałaś to chyba skumał, że jesteś zainteresowana nie? no a że on nie jest to wolał nie odpisywać...a zresztą, nam kobietom wiele rzeczy się wydaje...zwłaszcza jeśli chodzi o facetów, zobacz, że nawet cię nie kojarzył i musiałaś napisać kto jesteś, a on i tak to zlał...nawet na życzenia nie odpisał, faceci sa prości , nie stosują takich zagrywek jak kobiety, żadnych gier na przetrzymanie itp powiem ci, że ostatnio wydawało mi się, że jeden koleś ktorego poznałam jest mną zainteresowany, ale niedawno zauważyłam, że jego zachowanie w stosunku innych kobiet jest takie samo jak do mnie i po prostu taki jest i już że podejdzie, zagada, jakieś komplementy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka sie boi zadzwonic
normalne. jak kazda tylko kreci i komnbinuej i gra w swoje gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukf - dokładnie. Wam się wydaje, wg. Was facet powinien zachować się tak czy inaczej, bo może Wy chcecie, aby tak się zachował. Kierujemy się instynktem i doświadczeniem. Można powiedzieć, że schematami nawet. ona za długo zwlekała i facet znalazł sobie inną, która tyle nie zwlekała. życie jest proste. rozmowa, druga, trzecia. spotkanie jedno, drugie, trzecie i już coś wiemy więcej, czy dalej się spotykac, czy dać sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgvfgvu.gvi
co to znaczy droznic? albo droczyc....albo draznic....!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4real
albo ma Cie w d... albo skonczylo mu sie konto :D Nie chcesz wyjsc na upierdliwa? Olej. Nie przeszkadza Ci to? Zadzwon. 21 w nicku to wiek? O boze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikusiaaa
A ile czasu juz tak nie odpisuje ?? Albo Cię olał albo nie ma kasy na koncie ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikusiaaa
Dzwonić ?? Co Wyście poszaleli ?? Poczekaj aż odpisze. nie gniewaj się ale wg mnie są na to małe szanse, dowiedział się kim jestes i przestał odpisywać heh. A jak nie odpisze to daj sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krycha... :'( Zmartwiona :'(
Widzisz... Ja mam bardzo podobny problem i ..już wcześniej też go miałam... Pisał do mnie pewien chłopak i po pewnym czasie przestał pisać i również nie odpisał na moje smsy w tym jedne z życzeniami świątecznymi. Aż tu pewnego dnia (po jakimś tygodniu) napisał o mnie i ze soba piszemy... Wcześniej myślałam, że jeżeli chłopak nie odpisuje na smsy , to znaczy, że nie zalezy mu na dziewczynie, jednak teraz jest inaczej.. Moim zdaniem, to jeżeli ten chłopak Ci nie odpisuje, to nie pisz do niego, może tak jak mi, po pewym czasie odpisze (jak wysłałam mu pierwszego smsa to czekałam 2 miesiące).. Albo jeśli masz na tyle odwagi, żeby do niego zadzwonić, to po prostu zrób to.. Ja nie rozumiem po prostu chłopaków i nie wiem o co im chodzi.. Ostatio poznałam w szpitalu super faceta i mam jego numer i pisałam z nim w piątek i sobotę, ale on na moje 2 smsy nie odpisał i równiez nie wiem co mam zrobić, nie wiem czy czekać czy nie..może za 2 tygodnie napiszę do niego ostatniego już smsa, może mi się poszczęści.. Po prostu módl się do Boga, bo On jest w stanie wszystko zrobić i zawsze pokładaj w Nim nadzieję.. Mi to pomogło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×