Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka2301

Co mam zrobić?

Polecane posty

Gość Anulka2301

Poznałam chłopaka, 5lat starszy ode mnie. Tzn. Znalam go wcześniej, ale jakoś nie było okazji do rozmowy. Kiedyś byliśmy na imprezie. Tańczyliśmy razem dość długo, rozmawialiśmy mało. Poprosił mnie o kontakt do siebie i dałam mu go. Chłopak jest spokojny i opanowany. Chociaż gadalismy jak był po alkoholu, ale przy zdrowych zmysłach. Powiedział że jeśli mi nie pasuje to żebym mu o tym powiedziała szczerze. Ją nic do niego nie mam ale myślę że chce związku a ja chyba nie jestem na to gotowa. Na razie piszemy sms-y. Ale czy ta rozmowa z prośbą o numer i to że jeśli mi nie pasuje... czy to miało jakiś podtekst że niby jesteśmy razem? Jeśli tak myśli to co zrobić aby tak nie było? Nie chcę go zranić ale nie jestem pewna czy tego chcę. Co zrobić? Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podoba Ci się chociaż? myślę, że facet chce wiedzieć na czym stoi. skoro Ci nie przypasował chciał żebyś mu to powiedziała, żeby nie tracił na Ciebie czasu. może wart spróbować, umówiliście się na spotkanie? myślę że wg niego nie jesteście jeszcze parą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×