Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mozna robic w wolnym czasie bedac singielka?

Polecane posty

Gość gość

nie pytam o singielki robiace kariere w korpo i zarabiajace 5 kola, ale o przecietne biedne Kowalskie zjadacze chleba;) co same robicie nie majac meza, dzieci, chlopaka ani wspollokatorow, jak zyjecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedaki to niewiele moga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem od 2 miesiecy singielka (choc mam nadzieje, ze to stan przejsciowy) i np: -spotykam sie z kolezankami -wyjezdzam w weekendy z kolezankami lub z mamą, ktora teraz mieszka sama wiec tez nie ma czesto co robic -czytam ksiazki na tarasie - wychodze na dlugie spacery sama lub z psem a kiedy jest brzydka pogoda oglada, filmy, sprzatam, czytam ksiazki,cwicze- i to juz zajmuje mi wystarczajaco duzo czasu takze dla chcacego nic trudnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze zapomnialam o chodzeniu na zakupy czy cos zjesc pysznego. To mozna robic zarowno z kims jak i samemu Poza tym jeszcze można : zapisac sie na jakieś zajecia typu aerobic, fitness, siłownię, chodzic na basen itd. zacząć uczyc sie jezykow obcych i mozna w tym celu zapisac sie na kurs- gdzie przy okazji poznaje sie nowe osoby można biegać, jeździć na rowerze nawet wiele km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o zabawach wibratorkiem to zapomniałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×