Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myslicie o kobiecie która

Polecane posty

Gość gość

Jest przed 40 tką ma dwoje małych dzieci i po kilku spotkaniach z facetem na fb dodaje status "w związku" i cieszy się jak koleżanki zyczą jej "szczęścia",a ona sama od tego momentu polubuje bieliznę i wszystkie możliwe wycieczki dla dwojga? Desperatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecinna idiotka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sensie na fb wzystkim nie dość, że o pseudozwiązku mówi to jeszcze daje te głupie like bieliźnie itp? Zachowanie jak u 15latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze jest szczesliwa i chce caly swiat o tym informowac :D pozniej bedzie informowac ,ze juz nie jest w zwiazku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 11.00 Tak ustawiła status "w związku" z kim cholera wie...a koleżanki zaczęły jej zyczyc szczescia i składać gratulacje:/a ona się cieszy jak murzyn blaszką. Od tego momentu wciąż lajkuje bieliznę i wyjadzy dla dwojga zarówno te krajowe jak i zagraniczne... A 3 mce temu jeszcze była sama i lajkowała zdjęcia wszystkich możliwych facetów których miała w znajomych Czy ona jest zdesperowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie dorabiała ideologii. Po prostu jest głupia i zakompleksiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie masz swojego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ,że naciągara która myśli ,że ledwo złapała chłopa to on będzie ją wszędzie zabierał. Zapewne facet (jeśli jakiś istnieje) szybko ją zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 11.15 za to Ty widać masz swoje zycie skoro wchodzisz na kafeterie i czytasz takie tematy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasabi
A tak po prawdzie to nie powinno cię to interesować co ona polubiła na Fb, czy to bielizne, czy cokolwiek innego, to jest jej sprawa, a ty najwyraźniej nie masz własnych zainteresowań, ani własnego życia skoro interesujesz się tym co robią inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasabi- no raczej powinno mnie to interesować bo ja się z tą kobietą spotykam od kilku tygodni...i trochę dziwi mnie jej podejście:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasabi
A czy ona robi tymi wpisami komukolwiek krzywdę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ogólnie wydaje Ci się normalna? Może powiedz jej co myślisz o takim upublicznianiu (rozumiem, że polajkowaną bieliznę może widzieć Wiesiek z liceum, siostra spod Gdańska itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche mnie to martwi. Jestesmy dorośli spotykamy się jest sex itp. ale ona chyba za bardzo się rozpędza. Zachowuje się tak jakbyśmy byli małżeństwem na smierc i życie. Status "w związku" ustawiła po pierwszej wspólnej nocy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lajkowanie bielizny i hoteli dla dwojga niby nic strasznego. Ale trochę to wygląda dla mnie tak jakby chciała na siłę pokazać wszystkim ,że ona już teraz sex uprawia:/ Myslałem ,że jest poważną osobą a teraz sam już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dała jej chwile, może się uspokoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze zniecheca mnie takie zachowanie.Zresztą chyba tak ma każdy facet. 3 mce znajomości to zdecydowanie za mało ,żeby składac tak poważne deklaracje. Nie wspominając już o tym statusie "w związku " na fb. To takie bardzo zobowiązujące. A co jeśli okaże się za miesiąc ,że jednak to nie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż strach pomyslec co będzie dalej. Za chwilę pewnie jeszcze wrzuci fotki podpisane" z moim misiaczkiem" albo co gorsze zechce połączyć konta na fb w jedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Hm, no jeśli ciebie to przerasta to lepiej zakończ tą znajomość. Ona zdecydowanie liczy na ogromne deklaracje i za jakiś czas zacznie się ich otwarcie domagać. Moim zdaniem to niepoważne z jej strony, ale chyba ona nie ma świadomości tego, w jak niezręcznej sytuacji ciebie stawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jeszcze ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedojrzała osoba, no cóż nie każdy dorasta. szczęściara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma swój punkt widzenia :-) dla mnie dziecinadą jest śledzenie lajkowań ,zabawa w profilowe odznaczanie czy wolny czy zajęty ,i w przypadku bab i chłopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o kobiecie , która ciągle plecie , o miłości, o mężczyznach, o seksie i o lecie trzy po trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze moze nie o ciebie chodzi, jest drugi z ktorym jest w zwiazku.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej na pewno chodzi o mnie:D Nawet widac ze niektore kolezanki sa juz wtajemniczone i puszczaja "oczka" przy tym poscie u niej na profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×