Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o rządach PiS? Czy wasze życie jest lepsze po odsunięciu PO od władz

Polecane posty

Gość gość

He?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS przepchnie ustawę o Sądzie Najwyższym, potem weźmie się za media, dalej za adwokatów a potem jak nie będzie nikogo kto im się postawi to urządzi nam PRL Bis i wtedy dopiero będziemy płakać, że nie wyszliśmy na ulicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pewnych etapach, w pewnym tempie wprowadza się po prostu reformy, a po wakacjach weźmiemy się za was! - ostrzegła Krystyna Pawłowicz dziennikarza Onetu Jonasza Jasnorzewskiego. Miała oczywiście na myśli media. Stwierdziła, że wcześniej – przed wakacjami – "PiS musi uporządkować wymiar sprawiedliwości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,że lepiej! Przynajmniej mam poczucie że to Polski rząd co dba o kraj i obywateli,a nie o niemieckie czy obce interesy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się zyje dużo lepiej niż za rzadow PO. MAM 2 dzieci na które mam 500+ i mnóstwo dodatkow na nie. Mam zamiar urodzić trzecie dziecko bo rozwazajac pojscie do pracy gdzie miałabym kogos dorabiać a ur 3 dziecka wybieram dziecko. Maz dobrze zarabia i do tej pory siedziałam w domu. 3-4 start! Szczekajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski rząd dbał o niemieckie interesy, a ten przejmuje sądy, pozniej przejmie wolne media w trosce o nas. PiSowcy to debile do kwadratu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie przejmuje!? Robi porządek w tym skorumpowanym i zabetonowanym środowisku, które nie widzi nic więcej niż koniec własnego nosa,a to RÓŻNICA! Mają się nad ludzi,ważniejsi od suwerena!Nadzwyczajna kasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ziobro będzie przypadkiem decydował o składzie. W TK też tylko zrobili porządek :D. Ech, PiSowcy i ich inteligencja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zamiar urodzić trzecie dziecko bo rozwazajac pojscie do pracy gdzie miałabym kogos dorabiać a ur 3 dziecka wybieram dziecko. Maz dobrze zarabia i do tej pory siedziałam w domu. nie ma co ujadać, po prostu na twoje dodatki zrzuca sie i twoja matka na emeryturze i ta emerytka co dostała 2,5 zł podwyzki emwrytury i ludzie, którzy juz odchowali dzieci, albo maja jedno lub jeszcze ich nie mają. Im państwo nie daje, za to z tego co maja ponosza większe koszty bo rosna opłaty i koszty jedzenia. Dasz z tych 50+ sto złotych staruszce, która nie ma dzieci bo np jej zmarły i która ma nędzna emeryturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi porządek w tym skorumpowanym i zabetonowanym środowisku, ilu sędziów znasz osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają się nad ludzi,ważniejsi od suwerena!Nadzwyczajna kasta! a na czym to polega, możesz rozwinąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej rodzinie i moim znajomym żyje się lepiej... I tego chyba nie może znieść opozycja??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 Co ty bredzisz ? jakie nowe technologie? Instytut estetyki, odbudowa zamków kazimierzowskich, historia, patriotyzm Nowe technologie, buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wreszcie mogę być Polką we własnym kraju a na czym to polegało ze wczesniej ci nie dali? zmienili ci siła nazwisko na zagraniczne, zakazali mówić po polsku, niemiec ciebie po gebie tłukł za to ze nie zeszłaś z chodnika jak on szedł? Czy za posiadanie flagi lub łowickiego serdaka wsadzali do obozu koncentracyjnego? może musiałaś sie przebierac za Czeszkę, albo inna Holenderkę zeby wyjśc z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprzednia traktowała Polaków jak holotę i bandę debili, po cichu realizując niemieckie interesy. Dlatego przegrala.  X To są bardzo poważne oskarżenia o zdradę stanu i świadome działanie władzy na rzecz innego państwa. Oczywiście masz na to jakieś niezbite dowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:11 Ma w TVP tak powiedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I trawa jest jakby zieleńsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.07 Jak Twój mąż dobrze zarabia to jakim cudem dostajesz 500 plus na dwoje dzieci? Przecież na pierwsze dostaje się tylko przy niskich dochodach kłamczuszku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W cieniu zamachu na sądy PiS wprowadza pod obrady ustawę zawierającą eksmisje na bruk, bez prawa do lokalu socjalnego. Jak się okazuje, tak ma funkcjonować sławetne Mieszkanie+. Z uzasadnienia ustawy wynika, że przez 30 lat będzie można wywalić ludzi z domu ot tak, bez żadnych praw"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyje się lepiej tym co dostają 500 plus. Reszta musi na nich tyrać, zwłaszcza przedsiębiorcy. Ale i to 500 plus przestanie wystarczać jak ceny będą szły w górę tak jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:30 Oj tam, nie tłumacz suwerenowi co to inflacja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już w 2012 -2013 było wiadomo że od 16 roku zacznie brakować rąk do pracy. Poczytaj artykuły sprzed kilku lat. To żadna zasługa PiS. Każda dyktatura rodzi się tak samo. Władza zabiera bogatym i daje biednym, kiedy skończy się kasa u bogatych, a tym samym u biednych, utrzymuje władze przy pomocy policyjnych palek. To powtarza się zawsze i wszędzie. Wenezuela, Białoruś, W pewnym sensie Rosja. Tylko idiotyczne może myśleć że tu akurat będzie inaczej. Poza tym jak rozmawiam z ludźmi to pisz popierają głównie ludzie biedni i słabo wykształceni. Ostatnio mi ochroniarz mówi że jak sędzia będzie zły to go odwołują a jak dobry to niech pracuje. Na pytanie kto ma decydować czy sędzia jest zły czy dobry się zawiesił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko teraz pytanie kogo w Polsce więcej? Niewykształconych idiotów czy ludzi rozsądnych? Tych co wiedzą do czego zmierzają te "reformy" czy gawiedzi która się cieszy, że ci którzy mają lepiej od nich, bo chciało im się kształcić wreszcie będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewyksztalconych i mało rozgarnietych jest zawsze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustawa o SN została napisana w Ministerstwie Sprawiedliwości. W polskim Sejmie istnieje zwyczaj tworzenia list z nazwiskami i podpisami in blanco, które się podpina do projektów ustaw, które mają być projektami poselskimi. Ci posłowie nawet nie wiedzieli, że się pod nią podpisują. Jeden z nich się zreflektował i poprosił o wycofanie jego podpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sama spiewka od lat, że na PiS glosowali/głosują biedni i słabo wykształceni. Już czas zmienić płytę, bo się zgrała:), i najwyższy czas, by się pogodzić z przegraną w wyborach. Czekam na rozliczenie zlodziejskich afer i na pogonienie prl-owskiej kasty sędziowskiej. Dosc juz wypuszczania na wolność złodziei i aferzystów. Rozwalić ten "okragły stolik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widzę żadnych zmian. I ten i poprzedni rząd robiły dokładnie to samo - szukały swoich sposobów by doić z kasy podatnika. Reszta to są tylko tematy zastepcze do tego co sie naprawde tam wyprawia, u szczytu Wiejskiej "góry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rządy człowieka, którego brat zginął w katastrofie lotniczej a on zarzuca morderstwo całej opozycji, nawet Nowoczesnej, której wtedy jeszcze w sejmie nie było. Chory człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×