Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myslicie o tym w łózku?

Polecane posty

Gość gość

1. jezeli nie mogę się pobudzić przy moim partnerze, myślicie że moze działać takie coś, jak np. położenie jego ręki w tych okolicach i sama jakoś dostanę te pobudzenie na start? to działa w praktyce? 2. w jaki sposób ułozyć lepiej ciało żeby mieć pobudzenie łechtaczki przez partnera bez jej dotyku rękoma, etc? 3. wydajecie z siebie dzwięki przy dojsciu przez łechtaczkę? czy tylko przy pochwowym (jak się uda.. czasami) z góry dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba POMYLIŁAŚ STRONY, bo na Kafeterii jest rozdział "życie erotyczne"- tam wejdź i zapytaj! Tu rozmawiamy tylko o uczuciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry a co to jest, nie uczucia, to normalne chyba, nie ma tu nic strasznego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, a czemu partner nie pomaga w tej kwestii? Nie możesz się pobudzić? Rozumiem, ale jego rolą jest wtedy zrobić tak, żebyś była pobudzona. Po to ma ręce, usta i język, żeby o Ciebie zadbać. No i oczywiście, że wydaję dźwięki. Mój facet to uwielbia, a ja nie umiem być cicho i nie widzę powodu, żeby to zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o dzwięki to masz je nawet bez fazy dochodzenia, itd? przy zwykłych łechtaczkowym (np. sama) też je masz (niezależnie do tego czy mąz czy facet jest obok)? Nie wiem czemu tak mam, same fizyczne poruszenie nie daje mi takiej energii, żeby wystartować muszę złapać jakieś emocje i takie rzeczy i pomyślałam że jak położy na mnie ręcę, czy coś to będzie lepiej czuć bliskość jakąkolwiek chociaż :-( (przecież nie wpuszczę go do środka wcześniej raczej..); moze wybieracie lepszy moment na to, nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze. Nie ma takiej opcji, żebym sama nie doszła, to się po prostu nie zdarza. I jak do chodzę, to zawsze z efektami dźwiękowymi. Ale prawda jest taka, że mnie wystarczy, że on mnie w szyje pocałuje, powie mi na ucho co chce ze mną zrobić i jestem cała gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już nie wiem zawsze taka byłaś, nawet z innymi facetami? i tak go wpuścisz do środka bez zastanowienia się czy jesteś już na pewno gotowa..? a w trakcie z facetem ustawiasz się tak żeby Ciebie tam stymulował bez rąk, tylko swoim ciałem czy nie zwracasz na to uwagi.. nie chciałabym raczej żeby to było tak że facet i tak musi mnie pobudzać sam a cały numer jest tylko dodatkiem.. Nie wiem jak to masz i inne dziewczyny ze są pobudzone i gotowe za każdym razem prawie jak faceci, moze o tym myslisz ciągle.. dla mnie to nie jest łatwe zwłaszcza z facetem bo lubię czuć swoje emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiejś głupiej piździe pomyliły się uczucia z odczuciami dlatego na ten dział idiotka wlazła razem ze swoją śmierdzącą cipą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×