Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam sprawee

Co napisac? w myslach sie gubie...

Polecane posty

Gość mam sprawee

hej chce zebyscie pokierowali moimi smsami do faceta ja chce z nim byc on mnie odstawia nie wie ze chce z nim byc bo sie kamufluje on mnie odstawil ale czasami jest taki slodki, przesle buziaka, zagada a czasami milczy wiec wy bedziecie mi doradzac co mu pisac mam :) zobaczymy co z tego wyjdzie teraz napisalam "daj mi buziola" on milczy czy napisac cos jeszcze aha bede pisac tez jego eski zeby wiadomo bylo jak sie rozwija sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisac cos jeszcze
? czy odczekac? jak cos jeszcze to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie pisz tylko zadzwon...umow sie na kawe albo ciacho. Sms-y to nieodpowiedni sposob komunikacji jesli chodzi o przekazanie swoich uczuc. SMS-y nadaja sie na krotkie i zdawkowe sygnaly swiadczace o tym ze sie pamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale on bedzie sie zgrzewal
i zawsze nawijamy o takich pierdolach ze szok szoda gadac jak mu wypala z kawa lub ciachem to chyba nie bedzie za dobrze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec na razie
nie pisze i nie dzwonie a jak amcie jakis pomysl na tresc to dawajcie ja sobiez tego juz takie fajne doswiadczeie robie ciekawi mnie coz tego wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z Ciebie idiotka
gdyby mi ktos takie pierdoły wypisywał pomyślałabym że jest idiotką'otą i unikałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×