Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co przyciąga facetów do kobiet

Polecane posty

Gość gość

czego szukacie drodzy Panowie w kobietach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pchizdy mlodej zdrowej i cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie zazwyczaj szukają czegoś co przypomina im samych siebie lub czego im brakuje + urody ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czułości, opiekuńczości, kobiecości, dobroci, ciepła i pewności siebie, poczucia własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
<>Czułości, opiekuńczości, kobiecości, dobroci, ciepła i pewności siebie, poczucia własnej wartości.<< I niby do czego mialo by mi byc potrzebne to wszystko? Wystarczy dobry seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli wszyscy faceci oczekują takiego zestawu to mój jest kosmitą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady. Opiekuńczy to n może być facet ab nie kobieta. Przede wszystkim seksu. Potem przychodzą inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej opiekuńczości może coś być - mój chłopak wiele razy mówił, że bardzo podoba mu się we mnie to jak się o niego troszczę (chociaż to ciężka troska :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tajemniczej,niezbadanej przyciągającej siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie przyciągają reklamówki za wycieraczkami auta i cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy widzę, że jest szansa na to, że się we mnie zakocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz wygląd, perspektywa seksu. Nie doszukujmy się jakiś głębszych wartości czemu faceci do nas lgną bo ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem potrzeba czegoś więcej, a na pewno na dłuższy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem potrzeba czegoś więcej, a na pewno na dłuższy związek. <><><> Tak, ale facet nie stworzy związku z kobietą dla niego niepociągającą i nieseksowną dla niego. Nasz wygląd w pierwszej kolejności decyduje, że facet lgnie do nas. Dopiero później poznaje nasze ewentualne zalety. Taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szaf, ładnie zamaskowałaś brutalną prawdę :D powinno być "ewentualne wady" skoro lgnie li tylko do wyglądu i sexu, zalety raczej nie wpłyną negatywnie na odhaczenie kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro lgnie li tylko do wyglądu i sexu, zalety raczej nie wpłyną negatywnie na odhaczenie kobitki <><><> Wręcz przeciwnie. Lgnie do wyglądu i seksu tylko na początku. Jeżeli w trakcie poznawania doszuka się dodatkowych zalet (inteligencja, wykształcenie, poczucie humoru) to będzie to ciągną. Jeżeli nie, to prędzej czy później maszynkę do seksu wymieni na kolejny model,w którym może znajdzie te zalety- i dopiero z taką decyduje sie na np. na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz się shaf, nie jest tak jak piszesz, jestem facetem i wygląd w pierwszej kolejności przyciąga uwagę to fakt, ale zalety i inne cechy charakterologiczne wypływają tak naprawdę po roku, dwóch trzech latach, te pierwsze cechy w przeważającej mierze zwykle udawane są, wyolbrzymianie pozytywnych cech skrywanie negatywnych (oczywiście subiektywnie poz i neg przez "symulanta/tkę") w pierwszej kolejności wychwytuje się wady... zresztą to zależy również od zamiaru faceta, jak ma na myśli długotrwały związek (kilka lat), wierz mi w pierwszej kolejności kalkuluje wady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. zresztą to zależy również od zamiaru faceta, jak ma na myśli długotrwały związek (kilka lat), wierz mi w pierwszej kolejności kalkuluje wady <><><> Ale całkiem przypadkowo kalkulujesz je akurat po seksie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistkaww
dwie wypowiedzi są napisane przez prawdziwych facetów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalistka, które?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że mówimy o przyciąganiu silniejszym niż pierwsze 10 sekund kiedy oceniamy wygląd na "tak" albo "dzizas, ale pasztet!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż shaf, co prawda to prawda, ale seks zwykle zdarza się wcześniej, zanim prawdziwe "ja" wyskoczy niespodziewanie z wora i okaże się, że to co było milutkim cieplutkim mięciutkim nie groźnym stworzonkiem ceniącym rodzinne wartości, okazuje się być chamskim zimnym bezdusznym i wyrachowaniem wampirem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to tylko potwierdza moją tezę, więc co burzysz :) ? Na początku wygląd, seks. Potem ewentualnie to ciągnięcie lub nie, w zależności od tego czy partnerka będzie wam odpowiadać mentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shaf - ale o jakim "początku" mówisz? O jak długim okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co przyciąga facetów do kobiet x Kobiecość. Nie jeansy, buty sportowe i nadmiernie wymalowana gęba. Już na pierwszy rzut oka widać czy kobieta ma to coś, czy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż...ja nawet łeb mam wygolony, a jakoś przyciągnęłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaf - ale o jakim "początku" mówisz? O jak długim okresie? <><><> Nie ma reguły. Jeden facet po jednym numerku powie cześć dziewczynie jeżeli zorientuje się, że poza wyglądem ona nic sobą nie prezentuje. Drugi mimo jej intelektualnego deficytu, będzie ciągnąć znajomość dłużej, bo to zawsze gwarantowany seks, do momentu wychwycenia lepszego modelu, bardziej mu odpowiadającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie znasz żadnego który spieprzył PRZED numerkiem bo kobieta okazała się nieciekawa? Nie wszyscy szukają tylko okazji na seks, nie każdy chce seksu poza związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie znasz żadnego który spieprzył PRZED numerkiem bo kobieta okazała się nieciekawa? <><><> Pewnie tacy też by się znaleźli ale jednak o tym, że facet w ogóle zainteresował się tą - jak się później okazało - nieciekawą kobietą, przeważył jej wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×