Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robić, gdy facet się oddala, dystansuje?

Polecane posty

Gość gość

Jeszcze do niedawna facet był czuły, a relacja między nami bliska, teraz zaczął się bez powodu dystansować/oddalać, jest chłodny... Czasami mam wrażenie, że mnie olewa (nie odzywa się cały dzień, nie odpisuje) :( Dlaczego faceci zaczynają się dystansować? Jak postępować, żeby znowu "zacieśnić" związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mało opisane żeby cokolwiek doradzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłaś robić coś co powoduje, że się oddala. Znajdź to i przestań to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, co by tu napisać.. Razem jesteśmy dwa lata, związek (na razie) na odległość ze względu na jego pracę. Dlatego codzienny kontakt jest głównie telefoniczny albo smsowy, a spotykamy się, kiedy tylko to możliwe. Czuję, że ostatnio mnie olewa (np. dzisiaj: piszemy smsy i w trakcie tego pisania nagle zniknął, przestał odpisywać, już którys raz z kolei tak się dzieje, a potem nawet nie wyjaśni, dlaczego tak zniknął...), do tego dochodzi jego dystans i chłód. Twierdzi, ze jest zmęczony pracą, ale zawsze przecież był, więc to marne usprawiedliwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata na odległość?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odległośc tylko wtedy, gdy wyjeżdza w zagraniczną delegację, niestety taką ma pracę, nie chce z niej zrezygnować, bo zależy mu na zarobkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na odległość czy nie, mieszasz się w zeznaniach.mieszkacie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszam, napisałam, że w tej chwili (na razie) na odległośc ze względu na jakiego zagraniczną pracę. Bo jest w delegacji. W Pl mieszkamy w tym samym mieście, wiec jak wraca to widujemy się codziennie, razem nie mieszkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie mieszkacie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Krakowa
Ja też większość czasu spędzam delegacjach zagranicznych, ale dla ukochanego zmienilabym stanowisko żeby być częściej na miejscu. Obawiam się że możecie mieć rozbieżne oczekiwania względem waszej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Krakowa
Ale faktem jest że na wyjazdach pracuj****aardzo dużo, nieraz zasypiam nad kompem w hotelu, może to więc być zmęczenie które ty odbierasz jako dystans. Trzeba rozmawiać, a nie snuć domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×