Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VVV

Co robić, żeby znaleźć dziewczynę? Poważnie.

Polecane posty

Jestem studentem. Myślałem kiedyś, że może znajdę dziewczynę w jakimś klubie. Jednak kiedy byłem pare razy w takim miejscu stwierdziłem, że to nie jest dla mnie odpowiedni sposób. Zapisałem się też do paru studenckich organizacji. Niestety były to organizacje nastawione zdecydowanie na jakąś działalność a nie na zawieranie znajomości towarzyskich i wspólna zabawę. Tylko mnie to męczyło. Przynajmniej już wiem, że nie tędy droga. Wiem jednak, że nie mogę siedzieć w domu jak do tej pory. Może jakaś bardziej luźna i zrzeszająca więcej osób organizacja studencka nastawiona na wspólną zabawę a nie na jakieś poważne rzeczy byłąby dobrym pomysłem. Ze znajomymi ze studiów nie spędzam w zasadzie nigdy wolnego czasu. Wolny czas większość osób spędza np ze swoją dziewczyną lub swoim chłopakiem gdzieś poza uczelnią. Chodzę trochę do akademików. Są tam czasem imprezy, choć niestety nie tak często jak by się wydawało. Ale albo chodzę za rzadko, albo do pokojów niewłaściwych znajomych, bo najczęściej jak jestem to tylko posiedzimy, pogadamy i tyle. Najfajniejsze są takie młodzieżowe szalnoe wyjazdy. Jest na nich taka odprężająca atmosfera. Nic nie trzeba robić, za to wolno wszystko. Byłem na kilku takich ale jakoś nie utrzymywałem kontaktu z osobami tam poznanymi, to chyba błąd. Taki wyjazdy są możliwe tylko w wakacje, w czasie roku to niemożliwe ale może gdyby z osobami poznanymi na takim wyjeździe utrzyywać kontakt, spotykać się. Jakieś imprezki... Nawet na takich wyjazdach w sumie poznałem się bliżej tylko z osobami z mojego pokoju. Nie mogę o sobie powiedzieć, że jestem duszą towarzystwa, jestem raczej cichy i spokojny. Ale to mi się we mnie podoba, nie wyobrażam sobie bycia innym wcale o tym nie marzę. W najbliższe wakacje wyjadę na taki wyjazd. Może dobrze go wykorzystam. Jak czytam wypowiedzi innych samotnych osób na kafeterii, widzę że wiele osób obu płci ma podobny problem. Poprostu nie poznaje nowych osób, tylko studiuje lub pracuje a pozostały czas spędza samemu w domu. Czym jest się starszym tym więcej rówieśników ma pary i z nimi spędza wolny czas. Próbowałem też poznać dziewczynę przez internet. Ale tak. Czat to nie jest dobry sposób. Albo zobaczy się czyjeś zdjęcie, wszystko fajnie tylko nie wiadomo o czym rozmawiać. Albo pozna się kogoś lepiej, zaprzyjaźni ale osoba ta nie podoba się nam z wygladu, my się jej nie podobamy albo mieszka gdzieś daleko. Nie wiele próbowałem jeśli chodzi o intrnetwe serwisy randkowe. Przekonałem się tylko, że tam, gdzie co prawda jest dużo ludzi ale żeby wysyłaś wiadomości trzeba wykupić abonament, jak na sympatii nie ma co liczyć na odpowiedź na list. Na randkach tlenu nie płaci się za wysyłanie wiadomości i rzeczywiście można doczekać się odpowiedzi ale chyba, żeby mogła z tego wyjść jakaś znajomość trzebaby się jak najszybciej spotkać na żywo, bo jak tylko wymieniałem listy to jakoś nie było o czym rozmawiać. W ogóle kiedy szuka się kogoś to nie wiadomo o czym rozmawiać a tylko jak się nie szuka, to można się z kimś zakolegować. Niestety czy to w internecie czy nie, mam przypadłość typową dla osób samotnych. Choćbym nie wiem jak chciał na każdą dziewczynę patrzę jak na potencjalną kandydatkę na moją dziewczynę. Więc tak. Myślę, że może szansą będzie ten wakacyjny wyjazd. Ale co robić w czasie roku akademickiego? Planuję zapisać się na dodatkowy angielski ale tam pewnie nikogo nie poznam, będzie tam tylko kucie. Ale tam idę właśnie po to, żeby się angielskiego uczyć. Co jeszcze mógłbym robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za długie i nudne by czytac
całośc ale może zmien płeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co całość? i dlaczego miałbym zmieniać płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kobitka
Ty nie szukaj tylko czekaj...kiedys Ciebie trafi strzała i wtedy nie bedziesz sie musiał zastanawiac o czym rozmawiac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabeusz
juz jakis czas temu mowilem zebys sobie wykopal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 090l909
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
Fajnie to wszytsko opisales, niestety nie wiem co ci doradzic, ale wierze ze kiedys spotkasz na swojej drodze te odpowiednia Dziewczyne. Wygladasz na fajnego, normalnego faceta a tkich niestety deficyt w dzisiejszych czasach. POwodzenie zycze i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1
Wyjzady są dobrą okazją. Nawet jeśli nie poznasz tam swojej dziewczyny to powinieneś utrzymywać kontakty z tym towarzystwem (chyba, że będą chamscy np.), ponieważ potem na róznych imprezach, wyjściach, wyjazdach będziesz poznawał inne osoby a wtedy...kto wie. A poza tym polecam duszpasterstwa akademickie przy kościele - jeśli to cię interesuje. Oprócz paru "nawiedzonych osób" mozna tam spotkać wiele wartościowych ludzi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robisz duzo chlopie
musisz byc badziej czarujacy - zdajesz sie byc fajny, ale troche za powazny - musisz miec wiecje PEWNOSCI siebei, to podstawa, jakas gadka by sie przydala - rozmowa nie moze przebiegac pytaniami: jakie sa twoje zainteresowania, tylko nawiazywanie do wszystkiego poprzez LUZNA dyskusje robi jakies pozytywne wrazenie ... Poznac mozna kogos wszedzie, my dziewczyny tez wypatrujemy facetow wszedzie - na przystanku, w pociagu...wazne: zachecajacy kontakt wzrokowy - czesciowo niesmialy i subtelny, dobrze jesli filuterny ... Wyczujesz, czy jest zainteresowana, wolna itd... Trik z pozyczaniem dlugospisu czy innych rzeczy dziala dobrze, zobaczysz czy dziewczyna jest zainateresowana, jesli sie usmiecha czy tez pozostaje chlodna- wtedy jest szansa, ze ma chlopaka ... OBSERWACJA dziewczyn - zachowania - to da ci duzo No i zadbaj o wyglad...fajne koszulki zarowno z kolnierzykiem z krotkim rekawem z fajnego materilau jak i sportowe troszke obcisle...no ale to moj gust ....... Zapach jakis ... Fryzurka ... Oczytanie i rozeznanie - co jako student chyba nie ejst ci obce w biezacych sprawach Mam nadzieje, ze Ty cos z siebei dajesz a nie tylko wymagasz ... Ach i zaskoczenie- czy maly bukiecik stokrotek czy balon ..takie rzeczy ....... Nie miejsce a sposob ...tak mi sie wydaje A dyskoteki najlepsze mam przeczucie ze w krakowie studiujesz?? mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat nie w krakowie ale też w dużym mieście. Co miałaś na myśli mówiąc, czy sam coś daje z siebie? Jestem miły. Wydaje mi się, że coś więcej dawać z siebie to bym mógł gdybym juz był z jakąś dziewczyną a tak nie bardzo mam możliwość coś dawać. Chyba, że chodziło o dbanie o mój wizerunek. Muszę przyznać, że ubieram się dośc tradycyjnie. Dżinsy, koszulki z krótkim rękawem i swetry lub bluzy. Czasami koszule ale w nich chyba wcale nie wyglądam najlepiej. Staram się być zawsze czysty i pachnieć deodorantem, a to jak zauważyłem już całkiem sporo jak na studenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wydaje mi się, że moją najsłabszą stroną jest to, żebym zainteresował swoją osobowością dziewczynę. Osoby, któe mnie długo i dobrze znają albo krótko ale dobrze poznały mnie przez internet mówią, że mam bardzo, wręcz wyjątkowo ciekawą i wspaniałą osobowość ale chyba nie umiem tego pokazać w zwykłych kontaktach z dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1
A może jeszcze nie trafiłes na taką, która nadawałaby na tych samych falach co ty. Myślę, że wtedy rozmowa lepiej by ci się kleiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sobie z nim poradzić:) i mam nadzieję, że mi się uda, nie mozę to być chyba aż takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jestes
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Pucio ani nikt inny kogo znacie, co tej pory tylko czytałem to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj duzo fajnych dziewczyn
www.ilove.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już byłęm na ilove kiedyś, przypadkiem tam też nie ma abonamentu? Wydaje mi się, że tam gdzie jest abonament, dziewczyny poprostu go nie wykupują i dlatego nie odpisują i nie ma jak nawiązać kontaktu. Ale może na ilove nie ma opłat, już nie pamiętam. Sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajac Ciebie
odnosi sie wrazenie ze masz o sobie chyba zbyt wysokie mniemanie i jestes grobowo nudny i powazny jak na tak młodego chłopaka,typ doktorka,a to dziewczyny odpycha,no chyba ze Marysie okularnice typu bibliotekary by sie wzieły na twą bajere:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robisz duzo chlopie
Czyli wygladasz normalnie nie jakos staromodnie czy zbyt hiphopowo... O koszulach myslalm bardziej wesolych kolorach, miekkich materialach, pisze ci tylko o swoich odczuciach, bo to np. dziala na mnie... wiec to tak bardziej osobiscie .... Skoro duze miasto, tio wydawac by sie moglo, ze nie ma problemu, ale tez cos wiem o organizacjach- specjalnie sie zapisywalam do czegos mnej lub bardziej fajnego, w nadzei spotkania kogos bardziej intersujacego niz zwyklego wchlaniacza piwa .... jednak wiem- bywa ciezko- albo sa sami zajeci-/zajete albo cos nie "klika" ... Inicjatywa zalezy od Ciebie, wiec dlatego mysle, ze mas zlatwiej niz kobieta, a my strasznei przezywamy odmowe, wiec dlatego facet musi ciagle probowac i nie zrazac sie odmowami, ktore ...no coz......sa... O co mi chodzi: czy pokazujesz jakos to swoje zainteresowanie, czy nie wydajesz sie byc zarozumialy - nie zrozum mnie zle, poprzez to, ze malo mowisz? Wiesz- jakbys sprawdzal co dziewczyna powie ...bacznym okiem Poczucie humoru --- masz je? Piszesz, ze jestes mily....... Wierze ... jedyne czego ci potrzeba, to faktycznie umiejetnosci pokazania silnych stron... pewnosci siebie ..... Gadulstwo - takie czarowanie - jest w cenie, ale nie sprawdza sie, bo tacy faceci sa czesto niegodni zaufania ... Masz szanse u spokojnych dziewczyn a jakie cie intersuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, że nie należę do największych wesołków ale spotkam wiele osób, które sa o wiele poważniejsze ode mnie, nigdy nie pozwalają sobie na szaleństwa, wygłupy. Tylko nie zawsze umiem się wyluzować i być weselszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam poczucie humoru ale nie zawsze jestem na tyle śmiały, żeby żartować kiedyś podobały mi się dziwczyny będą ce kompletną odwrotnością mnie. Wiedziałem, że nie mam u nich szans. Jednak poznałem je trochę i teraz już wiem, że i mi one się nie podobają. Spokojna, rozważna, z bogatym wnętrzem byłaby najlepsza. Tylko, żeby nie byłą święta pod względem seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
Haha - łatwa i inteligentna... :-) życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19999990
Rozwin prosz eostatnie zdanie...znaczy ma nie byc dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh sam sobie zaprzeczasz
rozwazna romantyczna a lubiaca sex ,unikatowe połaczenie,no coz pozostaje zyczyc powodzenia doktorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh sam sobie zaprzeczasz
kolo mysli ze jest młodym bogiem i dostanie ksiezniczke na ziarnku grochu :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj takkkkkkkkkk
chyba jednak za duzo wymagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×