Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jednaaaaaa0123

Co robicie, gdy mąż nie chce Was przytulać w nocy?

Polecane posty

Gość taka jednaaaaaa0123

Mnie to zawsze złości i nie wiem czemu denerwuję się. A jak Wy reagujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaaa0123
A kiedy on nie chce, żebym sama się do niego przytuliła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam tak,żeby on nie chciał,żebym się do niego przytuliła. Ale jeżeli już by się tak zdarzyło to strzeliłabym focha, wielka obraza..a skutek byłyby taki,że od razu sam zacząłby się do mnie przytulać i szeptać coś miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaaa0123
A u mnie tak jest, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaaa0123
I nie mogę się z tym pogodzić. Zawsze chciał, ale od jakiegoś czasu nie chce, wogóle brakuje bliskości. I jest mi bardzo smutno, kiedy on mnie tak obojętnie traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy co rozumiesz przez przytulanie. Przytulenie sie, pogadania i zasniecie czy seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoloko89
Nie wyobrażam sobie żeby mój chłopak nei chciał się do mnie przytulić. Co to w ogóle ma znaczyć, chyba tylko że mnie nei kocha, albo ma jakiś wielki problem, cos go gryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaaa0123
Samo przytulanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaaa0123
Z moim mężem, gdy ma problemy, wogóle się nie da rozmawiać, bo zamyka się w sobie. A mnie to tak strasznie męczy. Rozmawiać nie chce, przytulać nie chce, nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadaj z nim i wtedy się dowiesz o co mu chodzi. Bo tak to możesz się zastanawiać w nieskończoność, bo powodów może być wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze usypiamy tak,ze on mnie przytula,potem jak juz zasnie to sie odwraca,i wtedy to ja sie do niego przytulam,ale jak juz sie budzimy rano to kazde spi po swojemu:) Ja na brzuchu,a on jak embrion:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wasi mezczyzni maja kiedykolwiek szanse sie wyspac? a jesli tak to czy rano robicie im awanture "kochanie! obudzilam sie o 3 a ty mnie nie przytulales! chyba mnie juz nie kochasz!"? I pytanie ostatnie - normalne jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaaa0123
Odtrącam, a dlaczego? Co mogę robić nie tak? Czego faceci nie lubią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama się przytulam, oni tylko udają niedostępnych, a tak naprawdę czekają na nasz ruch, chcą się dowartościować, u mnie to zawsze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaaa0123
Mój mąż mówi mi wprost, że nie chce i odsuwa się ode mnie. To co ja mam robić? Rozmawiać nie będę, ponieważ i tak mi nie odpowie. Więc jak to pokazać czynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mnie przytula albo trzyma za rękę, albo przywali mnie nogą i ręką, budzę się w nocy ale cóż, coś za coś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggg3468
cos mi sie zdaje zxe ma jakis romans a nei zauważylas jeszcze cos innego w jego zachowaniu? czy tylko to przytulanie a seks jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA tak mówie do mojego jak jestem na fochu. Ale on nie daje za wygrana i dalej chce mnie przytulać. Długo nie musi mnie przekonywac. Może Ty też sie od razu nie poddawaj i próbuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaaa0123
Próbowałam już od 2 tygodni i nic. Wtedy kiedy on nie chce, ja bardzo się złoszczę i nawet krzyczę na niego. Może to przez to. Może on już się zniechęcił. Jak myslicie? Dać mu czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz chłop nie może spac tak jak chce? Ja tez czasami nie chce sie przytulac w nocy, bo jest mi po prostu niewygodnie. Tak samo latem, jak jest goraco. I co ma facet na mnie nakrzycze albo powiedziec, że ja go nie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jednaaaaaa0123
Ja mu spać nie zabraniam, tylko chcę, aby mnie przytulił przed snem. Czy to aż tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugl
obrażam się i odwracam dupą i on zawsze przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×