Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna____

co sądzić o.............?

Polecane posty

Gość niepewna____

hej co sądzić o facecie który ciągle wysyła mi jakieś filmiki, dowcipy, teksty o charakterze seksualnym???? wszystko niby w charakterze żartu zaczynam się czuć niepewnie - używa w mojej obecności ostrych prawie wulgarnych tekstów itd. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna____
no zaczynam podejrzewać to kumpel z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię paczków
Sądzić tyle, że jesteś ciele, skoro sobie pozwalasz na takie zagrywki. Interesuje cię pójscie z nim do łóżka? Jak nie, to powinnaś powiedzieć żeby spadał z takimi takstami i zagrywkami. On twoją bierność traktuje jako przyzwolenioe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna____
w zasadzie lubimy się to się zaczęło nasilać w ostatnim okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię paczków
I w ogóle jak można pozwilić gościowi, żeby cię zasypywał erotycznym spamem i kłął w twojej obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dea a co Ty taka kobieta
wyzwolona, cooo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię paczków
Fajna zabawa, jak ciebie to też bawi. A jak nie, to powiedzieć dupkowi, żeby spadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna____
--->nie lubie pączków ja nie wiem czy on ma coś do mnie czy po prostu naprawdę traktuje to jak żart to mój kumpel - nie mogę mu powiedzieć "odpierdol się" nie wiem co o tym mysleć gość jest żonaty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci to przeszkadza,, daj mu to do zrozumienia i tyle... Nie lubię takich obleśnych typków, tzn. gostków, którzy mnie nie kręcą a na siłę chcą coś zdziałać i to w takim kontekscie \"sexualnym\"... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię paczków
Jakby ci kolega pakował rękę pod spódnicę, to tez byś się zastanawiała, co masz sądzić? Jezeli ktoś w twojej obecności nieustannie gada o seksie i zarzuca sie takimi matriałami, to to jest też rodzaj molestowania seksualnego - pod warunkiem oczywiście że robi to wbrew twojej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię paczków
O jezu panna, nie musisz mnie cytować, chodziło mi o jasną i zdecydowaną reakcję: nie podoba mi się. Wybacz, ale mnie to nie bawi i czy zechciałbyś wiecej mi tego nie przysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię paczków
Dea, w porządku jak ktoś sobie tego życzy. Nie w porządku, jak ktoś robi to wbrew czyjeś woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna____
będę musiała o tym z nim pogadać tak poza tym to super gość, naprawdę świetnie nam się rozmawia itd ja go lubię po prostu niepokoi mnie troche to co wysyła, ale z drugiej strony ludzie wysyłają różne śmieszne rzeczy myslę że on to traktuje jako żart i nic więcej tylko mnie niepokoi - co jeśli jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna____
"jak by zaczał Cię klepać po tyłku, łapać za biodra wtedy sobie myśl: hmm, co On ma na myśli" wtedy nie będize myślenia tylko strzał w pysk :P mysleć co miał na mysli będę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dea a co Ty taka kobieta
a jak zlapie tak, ze nie ma się jak wywinąć, bo mocno trzyma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna____
ej nie zapędzajcie się tak na razie to głupie maile pogadam z nim tylko się boję że dla niego to tylko żart i to ja wyjdę na idiotkę jak już mówiłam to jest spoko i inteligentny facet a nie jakiś cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×