Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o Natalii Przybysz i jej aborcji?

Polecane posty

Gość gość

Mnie zniesmaczyło to jej wyznanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie Kasia
nie powinna się do tego przyznawać publicznie. Naraziła się tylko na potępienie i hejty. Takie sprawy dotyczą rodziny, nie gada się na lewo i prawo, tym bardziej, że ma już 2 dzieci. Ktoś uczynny im powie, że mogły mieć rodzeństwo, ale mamusia to zły człowiek i zabiła biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja to piękne imię dla dziewczynki. Ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie sadze, to jej sprawa, ja jej dzieci nie chowa zeby mnie kolejne lub jego brak ekscytowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jest wymyślona żeby na fali głośnych protestów wypłynąć - pijar słabo obliczony, bo oderwana od rzeczywistości celebrytka nie bardzo potrafi wczuć się w nastroje społeczne. Bogata, dorosła, z dostępem do wiedzy a bierze się za tę aborcję jak jakaś małolata z pegieeru - szkoda że jeszcze nie spróbowała wieszakiem. Jakoś nie potrafię w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, kto to, ale poczytajcie sobie na wpolityce, JAK wypowiadala się. Zgroza. Pokój bez klamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia zrobiła to co każda Polka powinna zrobić aby być wolna. Kiedy kler i kaczyści zrozumieją, że kobieta nie cofnie się, przed zbrodniczym zakazem aborcji płodu to wreszcie będziemy żyły w wolnym kraju. Każda powinna zrobić sobie aborcje ! Wiadomo, że zakłamane wyznawczynie Rydzyka i fundementalistycznych biskupów będą judziły przeciw wolnym kobietom, ale wolne kobiety się tym nie będąπ przejmować ględzeniem katolickich niewolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gejom też radzono by się publicznie nie ujawniali jakby seks analny to było jakieś zboczenie Polacy lubią zakłamanie i stąd te odzierające z godności "dobre" rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygam tymi tematami o aborcji natalii przybysz i szczerze -nic mnie to nie obchodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowiek powinien zajmować stanowisko w ważnych sprawach społecznych a nie jak chłop pańszczyźniany zajmować się tylko robotą i chędożeniem po kątach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postulat aaby każda zrobiła sobie protestacyjną aborcję podoba mi się najbardziej ! Duch w narodzie nie ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.26 kto Cię zaprogramował? Nie slyszalas o antykoncepcji, o spirali? Matko, ale patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płód dopóki nie jest na tyle złożony, żeby uzyskać samoświadomość jest czymś w rodzaju płazińca preludzkiego więc aborcja nie jest żadną zbrodnią bo płód przez pierwsze miesiące to nie jest żaden człowiek. Dawniej nawet kilkuletnie dzieci nie były uznawane za ludzi i w razie głodu były zabijane na mięso. Nawet w obecnych czasch zdaża się że w Afryce z głodu matki porzucają dzieci na sawannie by je pożarły dzikie zwierzęta. Życie to nie jest bajka, a stawianie płodu na równi z człowiekiem to jest zboczenie mentalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znany etyk Peter Singer uważą że dorosły szympans czy delfin ma większe prawo do życia niż niemowle. Bo taka małpa czy waleń ma wyższy stopień świadomości niż niemowle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katolicyzm odmóżdża Polki, które są gotowe zrezygnować z godnego życia i wolności na rzecz płodzenia szczątków ludzkich które Prezes koniecznie chce ochrzić i nadać im imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybysz jest odważna i mądra. Szkoda, że takich ciągle za mało w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś katolicyzm odmóżdża Polki, które są gotowe zrezygnować z godnego życia i wolności na rzecz płodzenia szczątków ludzkich które Prezes koniecznie chce ochrzić i nadać im imie. x Tępym motłochem łatwiej sterować-dlatego w historii dziejów każdy reżim najpierw pozbywał się inteligencji-Jarek dobrze o tym wie i nie jest wyjątkiem a bujdy o służeniu "suwerenowi" i "wszystko dla dobra Polski" to takie samo nazewnictwo jakie stosował Hitler iStalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiła, co chciała. Bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, nie posikajcie się...Ciekawe, kto was odmóżdża?:):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiście, jest się czym chwalić. Już chwaliły się takie, co jadlý kupę u Arabów za kasę, teraz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nic mnie to nie obchodzi ale jako osoba publiczna powinna mieć wiecej rozumu i taktu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest osoba publiczna, to jakas pani Przybysz. Osoba publiczna pokazuje swoje osiągnięcia zawodowe, naukowe, a ta pani ględzi o aborcji. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są urodzonymi aborcjonistkami bo wiedzą jak niebezpieczne są ciąże i ile trudu wymaga wychowanie dziecka szczególnie upośledzonego gdy partner prawie zawsze je opuszcza z tego powodu, do pracy iść nie mogą bo muszą się takim dzieckiem zajmować 24/dobę a państwo daje im tylko 1300 zł, zaś kler się co najwyżej modli za nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A B O R C J A to jest to co tygrysy lubią najbardziej. Bez aborcji kobieta staje się niewolnikiem księdza i mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kler to njawiększy wróg kobiet. udaje przyjaźń i zrozumienie a tak naprawdę chce je pozbawić wolności i godności, a na koniec zrobić z niej królicę rozpłodową katolicyzmu kobiety powinny odchodzić z kościoła, a już na pewno nie powinny chrzcić swojego potomstwa i posyłać je na lekcje odmóżdżania katolickiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest ogólny wysyp zwierzeń o dokonanej aborcji w myśl tego całego czarnego protestu, w domyśle - "Usunęłam - popierajcie mnie" Do czego ten świat zmierza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarikkkkk
nazwisko zobowionzuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ SlodkaPaskuda dziś coming out to sprawdzona metoda walki z przemocą większości i kleru. geje też tak robią. trzeba pokazać że większość i kler nie zastraszą aborcjonistek że to co robię jest OK i że aborcja to ich prawo dane im przez naturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez aborcji nie ma wolności kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×