Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzicie o penisach swoich aktualnych partnerów vs wczesniejsze?

Polecane posty

Gość gość

jw ? bo u mnie chyba na minus ta zmiana w użyciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam 4 facetów, pierwszy miał ładnego ale za szybko dochodził, drugi świetnie robił palcówkę ale ptaszka miał małego i nic nie czułam podczas normalnego seksu, trzeci miał cudowną pałę- od razu stał jak drąg, wiedział co nim robic, dobrze go czułam, poza tym naprawdę dobrze wygladał. No i obecny- jak stoi to nieźle, spory jest, ale ile się trzeba naciągnąć zeby urósł, czasem z pół godziny trzeba laske robic, poza tym nie zawsze osiąga 100% twardości, co mnie zraża bo na takim półmiękkim to i wsadzić trudno i efekt sredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby się wyrasta, ale jednak żal jak były miał twardego draga, który stał długo i konkretnie, a obecnemu trzeba godzinami obciągać a czasem i tak jest za wiotki zeby go wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12,40 po to sie ma faceta zeby dobrze dogodzil penisem , a nie palcami czy jezykiem ile ty masz lat ze piszesz takie bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A partner ma język, palce, może jakieś dildo pod poduszką? no , problem taki ze partner uważa się za demona seksu, miał w zyciu duzy przerób i podobno opinię świetnego rooochacza ale tak jak mówię z twardością różnie, palcówka słaba, mineta lepsza ale zwykle za krótka zebym doszła- jako rozgrzewka to jeszcze. Jak już stanie to może długo, ale jakies to bez finezji i gra wstępna dość okrojona. Myślę ze to efekt doświadczeń- jak się kiedyś pukało na raz to się specjalnie nie dążyło do mistrzostwa w grze wstępnej, byle wsadzić i już jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ma duzego ale tez musze dlugo go stawiac i po paru min flak i znowu trzeba go stawiac meczacy jest taki sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tyle dużo, że mogę sobie na takie bzdety pozwolić. A tak serio, to przykra sprawa, ale jeśli już byłabym z kimś, kto ma problemy natury fizycznej, to przy dobrych chęciach obojga, mogłabym to przełknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj jedno prowo o penisach skonczone,dzis nastepne? nudzi cie sie,ze az kolejne trzeba zakladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.46 też to znam, taka szarpanina, on sie cieszy jak mu np godzine obciągam i dojdzie, ja mam dosyć i mimo że ogólnie lubię robic laskę to po takim seksie jestem bardziej poirytowana bo dla mnie to jak odwalanie pańszczyzny a przyjemność zerowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co.. najgorszy ten co szybko sztela? nawet jak szybko mu znowu staje? Plusy ze moze mu zaraz stanie drugi raz i potem bedzie pozniej strzelal a w miedzy czasie moze i Tobie zrobic dobrze (podobno drugi raz jak staje to trwa troche, wiec jest szansa ze sama dojdziesz i masz jeszcze szanse na drugi raz z facetem :-) ? zadna nie probowała z takim przypadkiem? Na drugim miejscu co trzeba mu robic dobrze np. ustami ale stoi za 30 minut.. ale są plusy przynajmniej nie wystrzeli Ci do ust jak ten wczesniej ps. macie sposoby na takich z małymi, lub małymi ale grubymi - te mogą bolec nawet.. moze zaciskanie pochwy pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co.. najgorszy ten co szybko sztela? nawet jak szybko mu znowu staje? Plusy ze moze mu zaraz stanie drugi raz i potem bedzie pozniej strzelal akurat najgorsze było to że on szybko dochodził , wiec kończył zanim się zorientowałam ze był stosunek i nie mógł drugi raz z rzędu. a jak wyjechaliśmy na urlop i chciałam zeby był seks codziennie to owszem raz dziennie dał radę, ale po tygodniu nogi mu się uginały z osłabienia. A młody by i sportowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale są plusy przynajmniej nie wystrzeli Ci do ust jak ten wczesniej to żaden plus, mi nie przeszkadza jak facet kończy w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czwczesnie cały penis mu sie rusza na lewo i prawo nie przeszkadzi ci to? co innego w ci....ce moze byc nawet przyjemne te ruchy niekontrolowane, ale w ustach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.14 wiesz, trochę się już w zyciu naobciągąłam i to 4 róznym facetom z różnymi penisami i zachowaniami w łozku, ale nigdy nie miałam wrażenia ze którykolwiek z penisów jakoś specjalnie mi się rzucał w ustach , powiem szczerze że nigdy nie czułam zadnych takich ruchów, a potrafię wziąć całego do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czujesz to w c..pce przy normalnym stosunku, zwłaszcza na misjonarza lub od tyłu? dla wiekszosci dzieczyn to najprzyjemniejsze uczucie z facetem.. ale wlasnie nie w ustach..:-(moze to kwestia co i jak sie wyczuwa ps. to ktorzy z nich byli najlepiej zadowoleni z tego ssania, tzn. z jakimi penisami jak juz tak to u Ciebie poszło.. moze nie warto sie przełamywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z ciekawosci czy ta robota ustami poprawia zwiazek z facetami? czy jest jakas roznica z tymi dziewczynami np. zameznymi co tego nie robia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czujesz to w c..pce przy normalnym stosunku, zwłaszcza na misjonarza lub od tyłu? nie , nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do obciągania, to tyle dobrego u mnie że każdy z moich partnerów uważa mnie za mistrzynię, że nikt nigdy im tak nie robił i wspominaja to jako najlepszy oral w swoim zyciu, mimo że z niektórymi nie jestem już od wielu . Ogólnie tego typu zaangazowanie w seksie było jednym z elementów tego, ze wspominaja mnie miło i mam z nimi mimo rozstania miłe , chociaż luźne relacje, takie tam dalekie koleżeństwo oparte na sympatii i szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie to owszem raz dziennie dał radę, ale po tygodniu nogi mu się uginały z osłabienia. x wrrr kocica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co do obciągania, to tyle dobrego u mnie że każdy z moich partnerów uważa mnie za mistrzynię" x I każdą inną też. ;-) Ciekawe czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży do małego;) ciekawe po duzym się chce więcej a po małym się unika faceta niech szuka myszy z małą dziurą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie nie bo facet nie daje rady zazwyczaj i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz kaleka z duzym fiutkiem zalozyl temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże kalectwo bole jak na porodowce z malym chce sie wiecej niesamowite orgazmy z najlepsze doznania seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×