Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzicie o takiej dziewczynie? To materiał na koleżankę czy moze dziewczyne?

Polecane posty

Gość gość

czy moze jeszcze kogos innego, jest duzo opcji..piszcie szczerze;) - szlachetna tj uczciwa,lojalna, bezinteresowna,honorowa, wrażliwa - powsciagliwa -miła dla ludzi, stara się nie urazić nikogo, liczy sie z uczuciami innych -rozsądna - czasami bywa szalona, spontaniczna, beztroska, ale to są pojedyncze dni -ma poczucie humoru -dobrze się z nia rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie przesadnie mili są szybko uciążliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówię, że ona jest przesadnie miła. Potrafi sie wkurzyc, wygarnac wprost co myśli , nie godzić się na wszystko jak inni. Nie jest taką słodką idiotką. Normalna, kulturalna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szlachetna tj uczciwa,lojalna, bezinteresowna,honorowa, wrażliwa x Tylko do 20 kilku lat, potem już tylko kalkulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.31- szlachetna tj uczciwa,lojalna, bezinteresowna,honorowa, -wrażliwa - powściagliwa -miła dla ludzi, stara się nie urazić nikogo, liczy sie z uczuciami innych -rozsądna - czasami bywa szalona, spontaniczna, beztroska, ale to są pojedyncze dni v Ja jestem DOKŁADNIE TAKA i powiem tylko tyle, że na dziewczynę- żaden mnie nie chce :) -ma poczucie humoru -dobrze się z nia rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało takich w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -Mało takich w dzisiejszych czasach x Zapewniam, że są tylko faceci ich nie zauważają. Ja taka jestem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie reklamuj się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -nie reklamuj się.. v Ale to nie reklama! Jest temat- to i jest odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz jestesmy 2.Mnie tez wlasnie nikt nie chce na dziewczyne, a niby jestem ladna. Ile masz lat kolezanko ? :) Ja 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci wolą słodkie idiotki. Nawet kosztem urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×