Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Co sądzicie o związkach Polak-Ukrainka czy Polak-Rosjanka?

Polecane posty

Gość gor el gorre
To jeszcze się nie zdecydowałeś, czy bierzesz Ukrainkę czy Rosjankę :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze robisz
lepiej brać sobie na zonę jakąś ze wschodu. ja już się przejechałem na polkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiasty ze wschodu są dużo bardziej wartościowe od naszych. Potrafią zająć się domem i wprowadzić nieco ciepła do nigo. Doceniają równiez nas Polaków, bo u nich ciężko jest znaleźć faceta co by nie zalewał mordy codziennie i potrafiłby zapewnić jakiś standard. Osobiście polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKrolewicz
Ukrainki i Rosjanki a piekne. Nie sa takie lase na kase jak Polki. Sa bardziej tradycyjne, szanuja facetow no i Polski facet dla nich to skarb, wiec czemu nie, zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrju z miasta co ma niedzwie
G... prawda Ukrainki i Rosjanki mają ciśnienie na ciemnowłosych południowców a nie ryżych Polaków wiem bo byłem w takim związku wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrju z miasta co ma niedzwie
Zresztą nasze kobiety też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to meine propositions
rosjanki i ukrainki maja jeszcze wieksze cisnienie na kase bo chca sie wyr2wac do Europy ze wschodu :D kazdy Polak ktorego nie chciala Polka albo zrobila w trabe, ozeni sie z taka ukrainka - ona dostanie paszport a on bd mial sprzataczke w domu, bo juz prawie zadna Polka na takie cos nuie pojdzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrju z miasta co ma niedzwie
W Polsce jest wiele grubych kobiet w wieku 20-20 kilka lat natomiast na Ukrainie bardzo mało jest takich spasionych dziewczyn w tym wieku.Na pewno znajdziesz ładną i porządną kobietę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pankrolewicz
Macie ciekawe opinie. Z tym ze kolega nie napisal, ze pojedzie do ukrainy sobie znalezc zone. Ja znam no bardzo piekna ukrainke ktora jest ksiegowa w duzej firmie. Jakbym mial wybor miedzy falszywa poszyna a ta ukranika to jest dla mnie nr 1 . Jest fanatstyczna, bardzo mila, uprzejma kulturalna i pozytywna. A nie zkwaszony polskij ryj. Zreszta po co wy sie koledzy wypowiadacie, zazdrosc waz zrzera ze ktos mlodyma wybor a wy juz siedziecie z bachorami i waszymi spasionomi swiami w domu i walicie gruche buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa
jestem z Rosjaninem i uwazam, ze zwiazek jest pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto cali faceci
sami przyznajecie, ze dla was wartośc czlowieka to zeby gotował(a) i sprzatał(a). Nawet dogadac sie nie musicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lissia85
Ja tez jestem z rosjaninem i niezamienie go na zadnego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnygosciu1980
Bylem 2 lata w kijowie, i owszem jest duzo pieknych dziewczyn ale tez duzo brzydkich!spasionych!to niejest tak ze wszystkie sa Cud miod!w warsZawie kazdego dnia widze piekne i brzydkie laski i tak jest Chyba w kazdym kraju! A po moim doswiadczeniu mysle ze to wlasnie ukrainki gonia za kasa jak malo kto,juz bym wolal rosjanke bo nie sa takie chiciwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka906090
Siostra mojego chkopala jest juz 3 lata w zwiazku z rosjaninem,to najpiekniesza para jala znam w zyciu realnym,on bardzo o nia Dba i czesto podkresla ze ma duze sCzescie bedac z polka,zawsze kiedy sie spotykamy jego koledzy rosjanie pytaja czy mamy jakies kolezanki dla nich!wiec mysle ze po prostu wy polacy chcecie kobiet ze wschodu a faceci od nich Lubia polki i nas doceniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" sami przyznajecie, ze dla was wartośc czlowieka to zeby gotował(a) i sprzatał(a). Nawet dogadac sie nie musicie." Nie musi mi gotować bo sam świetnie to robię, sprzątam po sobie i koszulę tez umiem sobie wyprasować. Co natomiast lubię? Jak laska jest zadbana, bardzo namiętna i świetna w łóżku a w dzień nie robi mi żadnych wrzutów, że nie opóściłem deski w kiblu albo pochlapałem łazienkę w czasie kąpieli. Z reguły nie szukamy drugiej mamy co bedzie nam gotować i sprzątać...to nie średniowiecze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexiblondiiiiiiii
Alejandro_romntico: Ja jestem polka,dbam o siebie,moje wymiary 94-60-89,173cm,lubie sie ladnie ubrac y super wygladac!uwielbiam seks,kiedy kocham to zaden inny facet moglby nieistniec dla mnie.jestem z francuzem,jest mi z nim super ale czasem sie zastanawiam jakby to bylo budowac przyszlosc z polakiem(jezyk,kultura,itp,)jednak moi byli faceci polacy w ogole mnie nieszanowali,i niejest tak ze lece na kase i zrzedze caly dzien,ale moj byly zarabial 800 euros i 500 wydawal piwsko i papierochy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykla z -siasiedztwa
A mi sie bardzo podobaja rosjanie....zwlaszcza bruneci,polacy ani ukraincy sie nieumywaja i maja JAJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexiblondiiiiiiii
Polacy niedoceniaja plotek!na litosc boska!mieszkam w sasiedztwie z ukraincami i kobiety mimo ze mlode to zapuszczone,niedbaja o cialo!wiec niemozesz powiedziec ze wszystkie sa piekne i piekniejsze od polek,co prawda ze niekazda jest sliczna ale np.tutaj w paryzu jak sie sptykam z kolezankami na kawe to robimy show tak sie na nas gapia,i jest mi wtedy dumno byc z polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexiblondiiiiiiii
No tak:) brak mydla to przyczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael-----1978
A ja przerobilem zwiazki z cudzoziemkami:ukrainke,czeszka,meksykanka i francuzka,no i oczywiscie polka.najmilej wspominam francuzke i polke!jak jestes atrakcyjnym,kulturalnym facetem to bez problemu znajdziesz zajebista laske z polski,jak to sie mowi:nieszukaj ksieZniczki z bajki jak sam wygladasz jak zaba:) Teraz jestem z hiszpanka(nieplanowana ciaza)ale tesknie do czasow z polka,brak roznic w kulturze,jezyk!piwo a nie wino:) Co do ukrainek: wszytko super az niezaczniesz kasy za malo przynosic albo jak no wy sasiad w wieku70 lat nieobieca jej wiecej Niz ty,pozatym te super piekne sa w stanie znlezsc goscia typu Sheyk z dubaju,wiec jesli jestes przecietnym facetem nielicz ze pojedziesz do kijowa i najladniejsza twoja- chyba ze jejszybko paszport potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael-----1978
A O tajkach niewiem nic:) mam juz 45 lat i po latach doswiadczen juz sie niechce takich egzotycznych przygod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlotypalecunogi
Wpiszcie w Google:miss ussr uk, o wejdzcie na facebooka:czy te dziewczyny sa takie pieknosci???jak dla mnie bardzo przecietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×