Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co tak naprawdę chce mój były ?

Polecane posty

Gość gość

Po 3 letnim toksyczny związku postanowiliśmy się rozstać . Był ode mnie o 9 lat starszy . Ma córkę . Mieszkaliśmy razem jakiś czas potem się wprowadziłam iż ciągle kłótnie mnie wyprowadzaly z równowagi . Przejdę do konkretów . Postanowiliśmy się rozejsc iż ja byłam ta osoba która starała się naprawić związek i która widziała w nim przyszłość . On miał przeblyski . Mówił że też wierzy w ten związek, chce go, i że chce żebym się z nim wprowadziła. A za jakiś czas twierdził że ze mną nie zbuduje niczego . Bardzo to bolało , aczkolwiek dalej walczyłam żeby mu pokazać że będzie lepiej . Niestety tym razem był uparty . Powiedział że jestem jego 1 miłością , że zazdrości mojemu przyszłemu facetowi , że jestem cudowna i jest mu bardzo ciężko Ale musi odejść chociaż dalej chce ze mną kontakt . Ja niestety powiedziałam że go nie możemy mieć . I tak mija tydzień odkąd się nie odzywamy do siebie ani słowem lub sms. Z tego co wiem zaczął się spotykać z kobieta w jego wieku która również ma córkę . Powiedział że nie będziemy razem i życzy mi powodzenia Ale sprawdza każdy mój ruch . Chociaż nie mamy siebie w znajomych widzę jak sprawdza moje głupie instagram story za każdym razem jak coś dodam. Co to może oznaczac ? Czy ja jestem w paranoi ? Czy myślicie że faceci rozumieją później ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta za chwilę wpadniesz w paranoję. To że coś ogląda, nic nie oznacza. Powiedział Co wprost, że Cię nie chce. Wieje od Ciebie desperacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny który zrywa z kobietą ale chce zachować kontakt!!! Co oni mają w tych głowach?? Po co im ten kontakt???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co? żeby sie dowartościować tym, ze panna zamiast układać sobie zycie z kim innym musi mysleć o byłym, ze im dłuzej jest rozwalona psychicznie po zerwaniutym bardziej im to pochlebia, wreszcie chęć kontroli nad jej zyciem i relacjami z facetami. Najbardziej ich boli jak panna nie rozpacza po porzuceniu- no jak to k...tak, co to nie byłem taki super ekstra, że sie nie załamała i nie błaga o powrót? I tak jej nie chcę ale mogłaby pobłagać to czułbym sie taki wyjątkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz znać odpowiedź na swoje pytania, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×