Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anna536

Co to ma być?

Polecane posty

Ostatnio chłopak zaczął do mnie wypisywać hyj piękna, hej piękna co u ciebie itp. Słyszałam od koleżanki, że coś jej gadał, że mu się podobam. Znowu jak ze mną gada przez telefon to raczej gada ze mną jak z kumpelą. Wiecie może o co mu może chodzić? Czy to taki sposób na podryw czy j zwykłe żarty? Ja jestem w miarę ładna, ale z jego byłą dziewczyną nie mam się co równać. On jest też w miarę przystojny. Sama nie wiem jak ze mną pisze to potrafi mi napisać, że mam fajny charakter, że chciałby ze mną być, że fajnie mu się ze mną gada. Choć na początku mówił, że to były żarty. Ale później było już wszystko ok. Tylko nie rozumiem dlaczego pisze ze mną inaczej niż ze mną rozmawia. Pewnie mi napiszecie, że już napisał tylko coś do mnie a ja już odrazu zakochana i wyobrażam sobie nie wiadomo co, ale to nie o to chodzi. Próbuję go rozgryźć, ale jakoś nie potrafię. Co wy o tym myślicie? Chodzimy oboje do szkoły do liceum. Pomóżcie proszę :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lata za toba, nadskakuje ci. To go olej, kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa juz by chciał z Toba byc a tylko pisze, Nie robi nic w tym kierunku, pewnie nie spotkaliscie się poza szkoła sam na sam? Takich ,,koleżanek" jak Ty może mieć kilka i inne pewnie tez bajeruje. Liczą się fakty a nie słowa...więc nabierz dystansu i traktuj to jako żarty. Może on Sprawdza czy lecisz na niego, żeby pod budować ego, może tez zalozyl sie z kolegami ze Cie poderwie- faceci takie zakłady robią nieraz. Uwazaj, skoro on mówi czasem ze to żarty to raczej tak jest, nie wyobrażaj sobie nie wiadomo czego. Może to lovelas, bajeruje tak laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×