Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cellulitis

Co wg dziewczyn oznacza być prawdziwym mężczyzną?

Polecane posty

Witam. Mam dwadziescia kilka lat. Tak sie skada że obecnie nie jestem z nikim związany. Wiele słyszy się że dziewczyny nie chcą metroseksualnych, bo chcą tzw. prawdziwych mężczyzn. Osobiście sam golę pachy, depiluje klatkę, strzygę włosy łonowe na króciutko, a także gole jądra. Czy to znaczy ze jestem zniewieściały albo metroseksualny? Nie spędzam duzo czasu przed lustrem, mam kilka kremow i tyle. Co to znaczy aby być prawdziwym facetem w sferze wyglądu i zachowań? Co to znaczy być prawdziwym facetem w sferze relacji z kobietami? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenkaa
coż za pseudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę ponawrzucać
to może zacznę : apropo wyglądu nie chciałabym żeby mój facet dbał o siebie bardziej niż ja, a ja dbam ale w granicach rozsadku, ... on powinien wyglądać przedewszystkim czysto i schludnie, swojemu byłemu robiłam peelingi i maseczki - świetnie sie przy tym bawilismy przy okazji:) ale do kosmetyczki chodzic nie musi, do wlosów na klacie nie mam nic przeciw... czyste zęby, paznokcie, bielizna, jakiś miły zapach wystarcza a jeśli chodzi o sfere zachowań - to musi być dżentelman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem kobieta ale tez napisze swoje 3 gorsze ;) pytanie : Co znaczy ze ktos sie nudzi ? Od tego pytania nalezy zaczac. Otoz wydaje mi sie, ze taki tekst pada wtedy gdy ktos oczekuje jakichs emocji, pozytywnych silnych wrazen etc a akurat trafia mu sie sielanka. Z jednej strony ta sielanka jest OK, ale w danym momencie ktos oczekuje czegos innego. Moze byc tez tak, ze taki tekst w zwiazku pada po to aby wplynac na partnera....ale to tylko u tych mlodych bardzo ludzi. Jesli wiec ma sie nie nudzic to nie jest wazne zebys zabieral ja gdzies do szalonych miejsc ale zebys wytworzyl silne emocje. Mozna to zrobic na wiele sposobow wlacznie z ciekawa rozmowa. Musisz wiec przyjrzec sie partnerce i postarac sie ocenic co u niej wywola silne pozytywne emocje....a potem bedzie juz z gorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja nie moge
autorze, jestem na dobrej drodze do stania sie pedałem fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ona
czysty i schludny zdecydowany i zaradny życiowo choc odrrobine wrazliwy doceniajacy swoja JEDYNĄ kobietę (żadnych rozbieganych na boki oczu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna missia
odważny opiekuńczy silny męski czysty zadbany bez pedziowatego wyglądu stanowczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×