Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co z tymi facetami?

Polecane posty

Gość gość

Zaprasza na randkę, spotykamy się przy plaży, idziemy na długi spacer... chce usiąść gdzieś, w sensie napić się czegoś zimnego. A on na to: ja wodę mam, tam za dużo ludzi, posiedźmy na plaży. A było ustalone, że zaprasza i na spacer i do jakieś knajpki - nawet robił rozeznanie gdzie jakaś fajna - podobno ;). Pojechałam wcześniej do domu, powiedziałam, że jestem głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ot strzeliła focha bo jej nie kupil coli, za rok zalozy koljny wątek, czemu mnie nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trafiłaś na odosobnione dziwne przypadki ;) A tak poważnie Czytając wpisy na kafeterii widzę że 99 % mężczyzn jest oburzonych że kobieta oczekuje że to On Pan zapłaci :P Nie nie oczekuje ale tak się przyjęło. Było kiedyś coś takiego jak kindersztuba ( nie wiem czy dobrze piszę to słowo) - wzorzec zachowania mężczyzny... To całokształt i nawet ten ( wydaje się) mało znaczący gest przepuszczenia nieznajomej w drzwiach o czymś świadczy. Niedawno byłam świadkiem takiej sceny - na *****iwej ulicy pan przeprowadza panią na drugą stronę i potem całuje ją w rękę na pożegnanie... Zaznaczę tylko że przechodzili nie na pasach :P w czasie powrotu z pracy ( korek gigant) To jest właśnie kindersztuba 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ru/chli/wej ulicy miało być szkoda że mode/ra/cja kafeterii nie reaguje na różne inne obraźliwe i wulgarne wpisy kindersztuba się kłania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama płacę za siebie, chyba, że ktoś wyraźnie sam zaprasza np. koleżanka zaprosiła mnie na pizzę za pomoc w sprawie urzędowej. To była forma podziękowania. Ale wybacz - chodzić po upale ponad 30 stopni i nie wejść i nie napić się czegoś zimnego... Wodę miałam w torebce, ale tak nagrzaną, że nie nadawała się już do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ot strzeliła focha bo jej nie kupil coli, za rok zalozy koljny wątek, czemu mnie nikt nie chce x Dokładnie tak. Jakby coś kupił ale był chamem nie byłoby problemu bo wyłożył kasę. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś byłem na randce z taką jedną dziewczyną w galerii i ona się na mnie obraziła bo nie chcialem kupic jej butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
O czym wy piszecie?! Jak nie ma miedzi to się w domu siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytutki wychodzą taniej niż randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie mu chodzi
tylko o seks i nie chce placic za knajpe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie mu chodzi dziś tylko o seks i nie chce placic za knajpe x Widocznie autorka nie jest tego warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×