Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić???

Polecane posty

Gość gość

Hej mam pytanie jestem w takiej sytuacji ze pisałam z chłopakiem rozumieliśmy się dobrze po jakimś czasie spotkaliśmy się. Od pierwszego momentu widziałam ze to nie to Poprostu czar prysł wogóle nie mój typ. Prawie wogóle nie rozmawialiśmy ale on przyjechał z dwoma kolegami.. i jeden kolega strasznie mi się podobał i praktycznie tylko z nim Miałam wspólne tematy i przegadałam cały wieczór, po paru godzinach jednak próbowałam pogadać z tym co w sumie się spotkałam ale wogóle rozmowa się nie kleiła i chciałam być porostu miła bo wiem ze nie wypadało tak całkowicie go olać. Po jakimś czasie on spytał się czy mam ochotę się z nim przespać było to tak upokarzające.. odrazu odmówiłam i czułam nic tylko wstręt do niego było to Poprostu obleśne.. jak to faceci którzy nie zalicza odrazu inny ton i wyszedł na zewnątrz i gadał z kolega a ja zostałam z kumpelą i tym jego kolega który tak mi się podobał i bardzo dobrze nam się gadało. Oni za jakiś czas zebrali się i pojechali a my poszłyśmy do domu i teraz nie wiem co mam robić bo naprawdę chciała bym go poznać ale wstydzę się do niego napisać lub zaprosić go do grona znajomych na mediach społecznych bo myśle ze to nie wypada bo to kolega tamtego, a ze oni mieszkają w innym mieście to przypadkiem tez go nie spotkam. A ten z którym tak naprawdę się spotkałam nie odezwał się wogóle, skasowałam jego numer i szczerze mówiąc bardzo dobrze jeszcze nikt tak mnie nie obrzydził słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Ci koledzy dobrze się znają, chodzą do jednej klasy, pracy, to nie brnął bym w taki układ. Tego kwiatu jest pół światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra już wiem, możecie wypieerdalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znają się ale nie pracują razem ani nic z tych rzeczy kolegują się ale nie tak bardzo raczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×