Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kq123

Co zrobic prosze o rady

Polecane posty

Gość kq123

Hej Mam pewien problem zotóz podoba mi sie pewna dziewczyna , nie chodzi tutaj o wyglad bardziej charakter bo super mzona z nia pisac itp, ma wsyztskei cechy jakie powinna miec idealna dziewczyna wg mnie. Mam 20 lat ona 16 , wiem ze jest dosc spora róznica ale mnie ona nie odstrasza , nie jest wazna dla mnie. Ona tez juz kiedys w lzunej rozmowie to mówiła. Zawróciłą mi w głowie swoją osobą. Znamy sie od pazdziernika , potem przez mój bład nasza zanjomosc sie skonczyła ale przeprosiłem dostałem szanse od niej na odnowienie znajomosci. I teraz pojawia sie problem nie jestem jakos strasznie przystojny , szkoda;/ ... nie wiem czy tak jest ale juz kiedys ta dziewczyna mi mówiła ze nie patrzy na wyglad bo nie jest dla niej wazny ze liczy sie dla niej charakter jaki ktos jest w srodku. Mówiła tez ze uwaza mnie jako ideał chłopaka , ze jestem taki jakich juz nie ma , i ze szuka własnei takiego jak ja. Nie wiem co robic bo nie chce starcic szansy ale z drugiej stroy nie chce jej jakos stracic jak sie dowie ze chciałbym spróbowac cos wiecej. Dziewczyny doradzcie co robic napisac jej co mysle, ze mi sie podoba i chciałbym czegos wiecej spróbowac ? Ze mi zalezy na niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisać ? no co ty chłopie ! A mówić to ty nie potrafisz ? Odnośnie tego czy w ogóle z nią o tych sprawach rozmawiać , Ty znasz ją lepiej , my o niej nic nie wiemy więc ci nie doradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kq123
NO umiem ale tyo juz mneijsza o to. Jestem dosc neimiały. Ale nie chodzi mi o to tylko czywyznac ze mi zalezy na niej . Bo naprawde fajna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×