Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić szmacie która uczepiła

Polecane posty

Gość gość

sie mojego męża.Zabić te sukę bezwstydną pannę z dzieckiem czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j ty tumanko j****a ,ile jeszcze bedziesz jeczyć,widocznie jesteś szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znasz sytuacji to nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczepila? siedzi teraz w waszym mieszkaniu z twoim mezem??? jezeli sie uczepila to pomoz jej sie odczepic moze niechybnie zlapala sie przypadkowo super kleju? twoj maz nic nie moze z tym zrobic? w koncu to jego sie uczepila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmata szuka frajera który będzie robił na nią i jej dzieciaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma powiedzieć bezwstydnej suce.Nawet sąsiedzi sie śmieją bo widza jak za nim lata ale to jej nie przeszkadza.Dzivki to wstydu przed ludźmi nie maja .Tak latać za żonatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co maz na to? jesli nic z tym nie robi to widac, ze mu sie podoba... jakim musialas sie stac zdesperwoanym pasztetetm, skoro twoj maz woli babe z cudzym dzieckiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nic,tylko dzień dobry i idzie a ta go zatrzymuje ,zagaduje .On potem mówi mi w domu o tym ale co ma jej powiedzieć .To jest taka suka ze jak jej kiedyś próbował zwrócić uwagę to ona ze przecież sie tylko cos zapytać chciała i udaje niewiniątko i sie mizdrzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu taka arogancja ?:-) niczym sie nie różnisz od tamtej swoim słownictwem :) może porozmawiaj z mężem? To on powinien cos jej przetłumaczyć lub ci jakieś kity wciska a ty łapiesz i zganiasz wine na tą dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę z okna jak sie zachowuje.Wypatruje kiedy przyjedzie z pracy i wychodzi ze niby do sklepu i zagaduje ,on idzie a ona za nim.Wcześniej nie wiedziałam o tym tylko znajoma ja przyuważyła i mi powiedziała.Zaczełam obserwować wtedy te suke i sie potwierdziło.Facet jej dzieciaka machnął i placi alimenty.Nie ożenił sie z nią bo juz żonaty.Teraz szuka następnego.Tak mi ta dzivka wkó,,,a ze nie macie pojęcia.Przecież mąż nie będzie bił natrętnej na chodniku.Ta sucz toby chyba musiała w pape dostać żeby sie odczepiła.Wszyscy juz maja o niej zdanie wyrobione ale to jej nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mężem pogadaj a nie na forum. Prowo 10/10 jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie ciesz ze nie trafiłaś na taką sucz.Ja przez 10lat malzenstwa nie trafiłam na taką,ale różne historie słyszałam i myślałam ze nie są prawdziwe.Takie suki istnieją naprawdę.Przede mną ucieka jak mnie widzi czy jak idziemy razem.Uwierzcie,ze to prawda.On mówi ze co ma zrobić tez go to drażni bo ludzie gadają.Mi zależy na opini,nie chce żeby nas na jezyki wzieli ale tej suki nic nie zraża.Koleżanki w pracy dają mi rożne rady ale takie bardziej brutalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dają Ci rady.Chyba sie domyślam jakie.Skorzystaj z nich.To jest prawdziwa koorffa,tylko takim kobietom nie zależy na opini,bo sie nie szanują.Uwazaj ,bo jak go zbajeruje to juz będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego się frustrujesz autorko, czego się obawiasz? Przecież jak miś mężunio cię kocha i jesteś tego pewna, to nie zdradzi i nie masz powodu się przejmować :D a jak zdradzi to i tak nie masz czego żałować, bo to frajer :) zastanawia mnie tylko, dlaczego ty nie jesteś pewna swojego mężczyzny, dlaczego mu nie ufasz, skoro zdecydowałaś się kroczyć z nim u boku przez własne życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpier/dol spuścić. Fangę w mordę :). Czego się cackasz, wytarmoś za kłaki, złap za pi/zdę, powiedz, żeby się nie wpier/dalała z buciorami w życie innych. Czy to prowo czy nie, piszę serio :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne szmata niewinna, bo wolna i może robić co chce. To maż winny nawet jak odepchnie włażącą na niego szmatę, bo ją dotknął przy tym odpychaniu :D Wylej szmacie pomyje na łeb. Był tu taki wątek, poszukaj i poczytaj to się pośmiejesz przy okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam męża więc nie wiem ..... jestem na innym etapie niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze, ale to zawsze szukaj winy w mężu.gdyby nie pozwalał jej na to, nie byłoby problemu. winny jest mąż, a ty autorko jesteś prostaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był juz tu taki temat pt.gonić stara nachalną sucz.Nie wiesz co sie robi z takimi szmatami to zapytaj bardziej doświadczonych kobiet to Ci powiedzą jak nie wiesz.Ja bym wiedziała co zrobić Gdyby sie do mojego taka suka bezwstydna uczepiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze szmatą nie wygrasz. możesz jedynie przestać sie nią przejmować i znaleźć sobie jakies fajne magiczne cudo dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gadaj z nią tylko nasmaruj jej na drzwiach wielki napis "QRWA" nec się śmieją wszyscy sąsiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat poniżej poziomu. Dno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem ma ten twoj i Ty,jak czytam.Widocznie twoj pozwala,by tamta "sie przyczepiała"hehe,goguś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rynsztok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się szmaty bulwersują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasraj jej na wycieraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko uważaj jak będziesz d**e wypinała bo sąsiad ma groźnego psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto używasz takiego słownictwa, że szkoda nawet gadać. poziom twój dorównuje poziomowi twojego męża. pasujecie do siebie. dla mnie , kobieta, która inną nazywa "suką", jest skreślona na wstępie. i piszę to jako mężczyzna z 15-letnim stażem małżeńskim, który nigdy w swoim życiu nie nazwał tak kobiety. sięgasz dna kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama miała dawno podobny przypadek.Jak poszła do szpitala rodzić mnie to sie do mojego ojca taka kolezanka przyczepiła i pomagać w domu chciała jak mama była w szpitalu,taka niby uczynna ale ojciec zaraz ja pogonił.Potem dlugo mamie nie mowił,ale jej powiedział.Z taka suczą nie ma sie co ciaćkac tylko z grubej rury jechać.Takie szmaciory są bezwstydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×