Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemcorobic

co zrobic z niezdecydowanym facetem

Polecane posty

Gość niewiemcorobic

cholernie niezdecydowany facet... boi sie zaangażowania boi sie bliskości ma lat 34 i nigdy nie był w związku z żadną dziewczyna! cały czas powtarza sie sie boi ale na pytanie czego sie boi nie potrafi sam mi odpowiedzieć,raz tylko powiedział ze boi sie ze mnie zostawi ?? ze on tak nie może żyć ,ze robi co chce a związek to odpowiedzialność! cały czas powtarza ze on sie musi zastanowic ,przemyśleć skupić ....zwariować można.....czy z takim człowiekiem da sie w ogóle coś stworzyć???czy dać sobie z nim spokój ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfder
daj sobie z nim spokój. Moze być na coś chory. Ja tez nigdy nie miałem dziewczyny mam 25 lat i żadna u mnie nie ma szans. Nawet jesli mi sie podoba , to jej szanse sa rowne zeru . Po prostu ja sie nie nadaje do zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
ale biedny misio....boi się.... ściemniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba być...
eeee... to nie jest normalne dla 34 letniego faceta. Skoro jeszcze nie dorósł do związku to już przegrał życie, bo jest niedojrzały emocjonalnie. Na pewno również Cię nie kocha. DAJ SOBIE LUZ z gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfder
niekoniecznie . JA bym obstawiał chorobe psychiczną, a nie jakas niedojrzalosc . Bo niedojrzaloscia sobie to najlatwiej wytlumaczyc. MOzliwe ze gosc ma depresje albo fobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemcorobic
no zerwalam z nim znajomosc a on zebym mu dala czas do przemyslenia tylko ja nie wiem nad czym o tak myśli bo ja nie naciskam na żaden związek po prostu chce sie spotykać i może z czasem coś z nim stworzyć ...ja sama nie jestem pewna moich uczuć do niego i dlatego chce sie z nim spotykać żeby sie przekonać czy coś do niego czuje/poczuje...a dla niego spotykanie to już oznacza chyba związek......??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
pytanie: seks był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to jakiś gej
potrzebuje cie jako alibii ale nie pociagasz go pod żadnym wzgledem facet jak jest samotny a chce miec dziewczyne to nie ma za duzych wymagań i łatwo go poderwac - taki tylko czeka az która go przygarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfder
niekoniecznie , ale jak chcesz sie z nim spotykac to uwaza ze ci sie podoba i chcesz z nim miec dzieci , Moze nie chce tracic twojego czasu skoro i tak nie planuje zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba być...
a więc bardzo dobrze zrobiłaś! Dlaczego masz poświęcać swój czas na kogoś, kto nie wie czego chce? Szkoda czasu na takiego. Niech sobie tkwi w tym NICZYM dalej i sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemcorobic
BBBBBBBBBBBBB NIE !!! on nie chce seksu !! boi sie byc blisko ze mna..sam na sam ....nie wiem co jest grane .....moze faktycznie to jakas choroba psychiczna;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemcorobic
hfder on chce zwiazek i chce dzieci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfder
najłatwiej nazwać kogos niedojrzalym czy niezdecydowanym itd. A 20 % z tych niedojrzałych w cale nie sa niedojrzali tylko zwyczajnie chorzy psychicznie. . SA rozne fobie , nerwice czy inne problemy ze soba mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
uuuu kochana.....jak nawet nie chce Cie no wiesz teges, to olej gościa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfder
ja na przyklad jestem chory psychicznie . Dlatego nie chce dzieci i kobiety , bo bym sobie nie poradził z nimi . Sam ze soba nie radze sobie , a co dopiero jakbym mial kogos na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemcorobic
hfder no ostatnio zaczelam sie zastanawiac ze moze faktycznie to jakas choroba... a ty dlaczego nei mozesz stworzyc normalnego zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlk
Lepiej daj mu spokój, bo facet z tych nerwów przedwcześnie zejdzie. Jak nie chce to nie, jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfder
kobiety mnie nie rozumieja i miałem podobna sytuacje co ty. Wiekszosci dawalem kosza , ale byly i takie ktore latwo nie dawaly za wygraną . NAwet rok mnie nachodziły ! Wystarczy sie nie odzywac i dadza sobie spokoj. One nie rozumieja tego ze czlowiek moze miec depresje i inne przypadlosci a przybywanie z nim byłoby tylko strata czasu . ALe zdrowy nigdy nie zrozumie chorego bo nie wie na czym dana choroba polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemcorobic
BBBBBBBBBBBBB tak zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfder
a ty dlaczego nei mozesz stworzyc normalnego zwiazku bo jestem chory. Pracy nie bede mial . Nie potrafie wytrzymac w pracy za dlugo bo mi sie od razu kreci w glowie , moze sobie wezme cos na pol etatu . C oto za facet co nie pracuje . Dlatego i dziewczyny nie bede miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeluś
Może on ma zamiar wyjechać i Cię rzeczywiście by zostawił. Ale nie sądze. Raczej on ma ze sobą problem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfder
wiem ze dziewczyna ktora byłaby ze mna wiele by straciła . Wiec lepiej oszczedzic jej tego i nie wchodzic w zadne zwiazki . ZDaje sobie sprawe ile sam trace na swojej chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te najładniejsze niemki
Jakby sądzić po pozorach to 3/4 użytkowników kafeterii jest chora psychicznie a jest w związkach. Zresztą co ma się facet śpieszyć. Jak ma wpaść w to bagno po szyję (tzn w związek) to się musi zastanowić czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemcorobic
vlk no dalam mu spokoj ;(.......jak bedzie chcial to sie sam odezwie..a jak nie to trudno .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfder
no tak ale niektorzy faceci nie chca przekazywac złych genow potomstwu . Dlatego nie planuja dziewczyny czy dzieci. TAj jak ja na przyklad . Slabe jednostki sie same eliminuja , to ma miejsce w przyrodzie. Ludzie nie zawsze to rozumieja . DLatego srednio rozumiem karłów ktorzy chca miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemcorobic
a te najładniejsze niemki ale ja mu powiedzialam ze ja na razie chce sie tylko spotykać ! a on ze albo związek albo nic ! ze nie chce nic pośredniego...my sie znamy dopiero 3 miesiące wiec tym bardziej nei rozumiem jego podejścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×