Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chorobliwy Wstyd

Co zrobic zeby miec Dziewczyne?

Polecane posty

Gość Chorobliwy Wstyd

Mam 22 lata i nigdy nie mialem dziewczyny, chce mieć jakąś, nie musi byc ladna, moze byc biedna ale niech bedzie dziewczyną, cierpie na chorobliwą niesmialosc(oczywiscie tylko w stosunku do nich) i nawet psychiatra mi nie pomoze. Juz nie wytrzymam dluzej, nie chodzi o seks, ale zeby miec co robic w wolnym czasie, np zeby isc do niej albo ona do mnie, zabierałbym na spacery i do kina i wszytko kupowal. 99% dziewcyzn jakie spotkalem narzeka na chlopakow ze ciagle nie maja dla nich czasu, ze oszukują ze to ze tamto ze nie lubią sie przytulac, ja nie wiem co to kurwa jest ja bym mogl 24 na dobe siedziec z dziewczyną i sluchac jej trajkotania a na spacery moglbym nawet isc z nią do parku o 2 nad ranem bo lubie takie szalone pomysly, tylko zeby bylo z kim na te spacery chodzic ja pier.... Dziewczyny zawsze do mnie lgnęły bo im sie podobam, ale ja zawsze udaje frajera ze jestem juz niby zajęty albo staram sie zgrywac niedostepnego kozaka, a w głebi duszy mam stan przedzawałowy bo nie wiem jak gadac itp. Jestem juz tak wyalienowany ze na mysl wzięcia dziewczyny za ręke staje mi. Jak widze jakiegos FRAJERA na ulicy z ladną dziewczyną i ona go przytula czy chce go pocalowac a on tego niechce bo niby obciach, to az nie wierze w co widze, mnie jakby dziewczyna dotknęla to bym zemdlał bo tak jestem nieobyty. Co mam zrobic, odwaze sie wreszcie zagadac do jakiejs tylko powiedzcie co mam mowic? Moge o wszystkim, o kosmetykach(ale nieznam sie) o fizyce kwantowej albo zupkach chinskich, tylko dajcie mi jakies nakierowanie zeby sie nie zblaznic bo od razu wykituje ze stresu. Chce dziewczyne wreszcie naprawde, jak mysle ze w moim pokoju moze kiedys pachniec dziewczyna bo akurat zajdzie do mnie to az niewierze. Help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny, na jakiej podstawie twierdzisz, ze psychiatra ci nie pomoze? byles? poza tym, nie mdlej, jak juz cie jakas wezmie za reke, bo to dobrze nie wrozy :classic_cool: i, jak na pisala meaa, nic na sile, bo jak widze, niedlugo bedziesz widzial same dziewczyny. a poza tym - co toba kieruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorobliwy Wstyd
Kieruje mną zazdrosc ze inni mają dziewczyny, no i kieruje mną to ze widze wiele samotnych dziewczyn ktore myslą ze nikt ich niechce, a nawet nie zdaja sobie sprawy ze jabym wlazł na tory dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to samo
mam to samo tylko ze ja jestem dziewczyna wiec chodzi o chlopakow w moim przypadku. udawanie niedostepnej, zajetej itp. wbrew sobie...? skad ja o znam? nie przejmuj sie podobno wiele osob tak ma przynajmniej tak ludzie mowia. podobno to kieeedys (?) przejdzie. zostalo nam czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorobliwy Wstyd
Oczywiscie ze nie, to cos wiecej ale trudno mi to opisac slowami, nie jestem dobry w romantyzmy i te gadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorobliwy Wstyd - obawiam sie, ze masz strasznie wyidealizowany obraz zwiazku, pomijajac, czy w ogole jestes w stanie wejsc w glebsze relacje emocjonalne (nie na zasadzie ołtarzyka) lub takież ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorobliwy Wstyd
Wyidealizowany obraz zwiazku? Jestem pewien ze bylby idealny bo nie ma szans zeby wyprowadzic mnie z rownowagi a dziewczyna nie miala by jednego powodu nawet zeby miec do mnie o cos pretensje ja bym sie zgadzal na wszystko i staral dogadzac. Nie ma szans na zadne zdrady czy inne wybryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorobliwy Wstyd - piękny, ZA NIC NA ŚWIECIE nie potakuj i nie zgadzaj się bez przerwy z kobietą, one nie lubią nieudaczników bez własnego zdania ;). więc, co mógłbyś, poza wiernością, szacunkiem (oczywista oczywistość) i nutką romantyzmu zaoferować? jakieś zainteresowania szczególne? czy tylko nos w tv? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellishbloodystorm - o co Ci chodzi? Nie polecam koledze forum dyskusyjnego, tylko żeby poczytał sobie tę stronę :) Czy np. ten tekst jest prymitywny? http://tnij.org/apk8 Uważam, że fragment o dobrych manierach jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm
Po twoim słownictwie nie widac zebys byl dobrym materialem na faceta:D No chyba ze dla materialistki ktorej bys wszystko kupowal a ona miala by z ciebie ladny breloczek do twojego portfela. skoro jestes przystojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden związek nie jest idealny
uswiadom to sobie...jak najszybciej to nie bajka... to, ze ktos nie zdradza, stara sie i chodzi na spacery....to naprawde nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie chetnie wezme
;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja bym sie zgadzal na wszystko i staral dogadzac" No to powodzenia Ci życzę na dalszej drodze życia :) Naprawdę poczytaj tą stronę, którą Ci podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorobliwy Wstyd
hell...mam duzo zainteresowan ale ja nie mam nic czasu, studiuje medycyne, na codzien kroje zwłoki w prosektorium, lubie kinezjologie, kinetyke leków, wiekszosc z tych rzeczy odstrasza ludzi, nic nie poradze. A poza tym lubie to co kazdy normalny czlowiek, dobrze zjesc, dobrze sie pobawic, cos wypic, kino, teatr muzyke, co mam wiecej lubic? Wycieczki do tybetu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorobliwy Wstyd
lubie tez zabawiac sie z moim wujem Romualdem w lokomotywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie chetnie wezme
umowimy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorobliwy Wstyd
Ok! Umówmy sie! Ja jestem z Gdanska a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie chetnie wezme
z Warszawy:) przyjechalbys do mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorobliwy Wstyd
Boje sie, ale przyjechałbym :P Zostaną nam tylko weekendy bo na codzien od 7 rano do 18:00 studiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie chetnie wezme
czego sie boisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorobliwy Wstyd
Dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie chetnie wezme
To chyba ja sie powinnam ciebie bac ze mnie przelecisz czy cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie chetnie wezme
ja nie gryze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie chetnie wezme
No ale to oczywiste ze jak tyle kilosow bede jechal to sobie porypac tez bede chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×