Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobilybyscie na moim miejscu?Zdradzic męża czy nie?

Polecane posty

Gość gość

Ja pytam calkiem poważnie. Moj mąż jest alkoholikiem. Pracuje,zarabia,wszystko robi,ale szlag mnie trafia jak o 7 rano juz mu sie błyszczą oczy. Jestem z nim 11lat. Sypiamy ze soba raz w na dwa miesiące. Mamy dwojke dzieci. Nie szanuje zwlaszcza starszego dziecka. Mowi do niego jak cos zbroi,ze mu wyj***e itp. Juz na nic moje tlumaczenia,zreszta dorosly jest. I czuje sie samotna w tym małzenstwie. Na razie sie do niego nie odzywam. Ale tez potrzebuje czulosci,kogos z kim bede mogla porozmawiac. Nie mam tego. Zamiescilam ogloszenie na portalu randkowym. Odezwalo sie kilku kandydatow i nie wiem co robic;-( Wiem ze to w ogole glupie ze pytam was o cos takiego. Ale co wy byscie zrobily na moim miejscu? Nie rozwiode sie. Kupilismy dom,jego nie stac by splacic mnie,mnie nie stac by splacic jego. Do tego batalia o dzieci ...Często myślę o samobójstwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzić tylko bez uczuć, bo potem to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostsze sposoby od samobójstwa.. -sprzedać dom-podzielić się kasą-kupić mieszkanie kawalerkę lub 2pokojowe lub wynająć mieszkanie -wyprowadzić się na jakiś czas -pojechać na wakacje bez niego i przemyśleć wszystko -porozmawiać z nim szczerze, stanowczo o twoim punkcie widzenia -Ty potrzebujesz rozmowy i przyjaciela, a na takich portalach ludzie szukają przygód zazwyczaj na jedną noc (oczywiście piszą co innego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwieść się, wyprowadzić i spłacać swój kredyt z dala od męża alkoholika. dla mnie sytuacja w której tłumaczy pani bycie z alkoholikiem jest śmieszna. cierpią przede wszystkim dzieci bo obserwują zachowanie męża. spłaty kredytu też nie usprawiedliwiają bycie z alkoholikiem, który nie kocha pani bo upokarza panią przy dzieciach. dziwi mnie, ze w tej sytuacji dla pani najlepszym w pani rozumowaniu jest seks z byle kim byle tylko on był. pani się nie szanuje i naraża swoje dzieci na śmieszność, że mają taką matkę. zrobi pani co zechce, to pani życie. ja bym się wyprowadziła, wychowała dzieci i spłaciła swoją część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochaj się w kimś innym. Tylko nie oddawaj się od razu bo będziesz żałować jak moja kochanka, która dawała kilkunastu a teraz się dziwi, że nie chcę zostawić dla niej żony!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwalo sie kilku kandydatow i nie wiem co robic;- x 4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy/du/pczyć ze wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządź gangbang jak nie umiesz wybrać, wszyscy naraz i ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×