Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kotek555

Cz isnieje cos takiego jak romantyzm w dzisiejszym świecie?

Polecane posty

Tak sie pytam, poniewaz im wiecej widze tym bardziej w to watpie. Nie watpie, ze kobiety sa jeszcze po czesci romantyczkami, ale facerci- oni teraz sa straszni.Licza sie techniki w lozku a nie to co tam tak naprawde sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierszyk dla Ciebie
nie jest tak źle, oto wierszyk tylko dla Ciebie :) Drzewem będę, jeśliś jego kwiatem. Jeśliś rosą, ja będę jak kwiecie. Będę rosą, jeśliś słońca lśnieniem, Byle z tobą być zawsze na świecie. Jeśli jesteś ty niebem dziewczyno, Ja się w gwiazdę zamienię na niebie, Jeśliś piekłem, to zejdę do piekieł, Bo przeklętym chcę zostać, dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzilo mi o to, czy faceci potrafia jakos inaczej patzrec na kobiety. Nie myslec tylko o tym jak ja dostac, ale nawet zaprzyjaznic sie z nia. A i dziekuje za wierszyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierszyk dla Ciebie
tak właśnie mam :) podstawą jest więź psychiczna, a nie sex :) no to jeszcze jeden wierszyk ;) Twojej - niech moja dusza, Mojej - niech twoja zazna, O pięknooka: Serce me - ziemia, Niech kwitnie na niej jasna Miłość twa - róża. Serce me - ciemność. Zaświeć w jego mrokach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_1973
Hi kotek, tacy faceci istnieje, ale moze jest ich malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierszyk dla Ciebie
hmm, może i mało, ale tak jeszcze jeden (mój ulubiony) wierszyk wstwię :) żeby nie było romantycznie ;) A kiedy będziesz moją żoną, umiłowaną, poślubioną, wówczas się ogród nam otworzy, ogród świetlisty, pełen zorzy. Rozdzwonią nam się kwietne sady, pachnąć nam będą winogrady, i róże śliczne i powoje całować będą włosy twoje. Pójdziemy cisi, zamyśleni, wśród złotych przymgleń i promieni, pójdziemy wolno alejami, pomiędzy drzewa, cisi sami. Gałązki ku nam zwisać będą, narcyzy piąć się srebrną grzędą, i padnie biały kwiat lipowy na rozkochane nasze głowy. Ubiorę ciebie w błękit kwiatów, niezapominek i bławatów, ustroję ciebie w paproć młodą i świat rozświetlę twą urodą. Pójdziemy cisi, zamyśleni, wśród złotych przymgleń i promieni, pójdziemy w ogród pełen zorzy, kędy drzwi miłość nam otworzy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię różę podarować znajomej
zupełnie bez powodu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_1973
ha ! I oto jeden z nich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się chwali
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczni
wszystkich krajów łączcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_1973
mysle, ze faceci nie sa z natury tak romantyczni jak kobiety. To sie zmienia, kiedy poznaja swoja ukochana. Czasem zmienia sie to powoli i bolesnie (dla kobiety :)) ale jezeli dwoje chce na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byloby logiczne- porzadnych facetow jest malo i przewaznie trafiaja na panny inne od nich. A porzadne dziewczyny musza trafiac na zlych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fakt kobiety
są bardziej romantyczne, tym lepiej dla romantycznych męźczyzn, nie mają wielkiej (męskiej) konkurencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee często
porządni faceci trafiają na porządne dziewczyny, podobne przyciąga podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_1973
that's right :) dlatego nigdy nie bylem podrywaczem - nie musialem. Mialem swoj atut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię różę podarować znajomej
zaprosić na kawę znajomą lub na gorącą czekoladę do Wedla , potem na spacer wieczorny , rozmowa i podziwianie gwiazd na niebie, po spacerze pożegnanie , kobieta wsiada do swojego auta i na koniec się dowiaduję, że fajnym jestem facetem ale nie nadaję się i lepiej żebym już nie dzwonił. eeeh....życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_1973
problem jest taki, ze nie ma zadnych regul. Np. slawnego killera i gwalciciela sciganego w latach 80 przez cale stany przez prawie dwa lata poslubila pare dni przed egzekucja pani prawnik (nie zwiazana co prawda ze sprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantick
przeciwieństwa się przyciągają na krótko, musi istnieć dopełnienie, wśród małżeństw dominują osoby bardzo do siebie podobne, muszą istnieć rzeczy, które łączą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz podac tytul i autora tego wiersza? Bo chcialabym przeczytac caly a to chyba jest tylko fragment, wydaje mi sie ze to chyba Mickiewicz ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_1973
: nie przejmuj sie. wiekszosc mojego zycia do wczesnych lat 20 byla taka. pomysl, ile fajnych spotykasz kobiet przy tej okazji. wiem bardzo dobrze, ze to nie wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róże to nie wszystko
bo dawce romantyzmu (w większości przypadków) należy przejść do czynu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_1973
dokladnie. wielu facetom to niestety czasem nie od razy przychodzi. tak juz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośnik poezji romantycznej
Pierwszy wierszyk to Sandor Petofi, drugi Awetikh Isahakian, a trzeci najdłuższy to poczciwy Kazimierz Przerwa Tetmajer :) 🌼 a kto zgadnie czyj to jest wiersz (nie mój): Fiołkami ci drogę uścielę, Kwiaty rzucę pod stopy pachnące, Wonne lasów i pól naszych ziele I storczyki, co rosną na łące... Fiołkami ci drogę uścielę, Że nie dotknie się stopa twa ziemi, I powiodę cię, bialy aniele, I powiodę szlakami jasnemi... W marzeń cichym klękniemy kościele, Gdzie od ludzi daleko i świata, Mój ty biały, serdeczny aniele, Maja duszo ty jasna, skrzydlata... :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja- nawet wielki romantyzm moze byc popsuty przez kluchowatego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_1973
moze dlatego czesto kobiety przyciagaja starsi faceci - rozumieja (niektorzy) co to znaczy byc romantycznym. moja sugestia dla wszystkich males i females: przeczytajcie MEzczyzni sa z marsa, kobiety z Venus. Taki niby wszystko-leczacy bestseller, ale w gruncie rzeczy to jest swietna ksiazka- pokazuje, jaka jest roznica pomiedzy tym, co nam sie wydaje a co sie w rzeczywistosci dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm chyba to czytałem
a na pewno książki z tej serii mocno przewertowałem, rzeczywiście przydaje się to w rozumieniu płci przeciwnej :) A udany związek to związek pełen zrozumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię różę podarować znajomej
...... uważam, że tak naprawdę to kobieta wybiera sobie partnera i nie odwrotnie, już się przyzwyczailem, że rzadnej kobiecie się nie podobam lub nie chcą tracić czasu aby mnie poznać i chcieć poznać, nadal jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×