Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czemu kobiety

Czemu kobiety są dzisiaj tak łatwe, tak mało cnotliwe?

Polecane posty

Gość Czemu kobiety

Czemu nie widzą nic złego w przygodnym seksie? Czemu uważają, że do seksu im nie jest potrzebny związek? :( Czemu ani cnota, ani porządność nie przedstawiają dla nich żadnej wartości? Jak można seks traktować jak niezobowiązującą zabawę? W ten sposób to myślą tylko puszczalskie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a z drugiej strony jest o wiele więcej kobiet, które sprawy seksu i związków traktują poważnie. więc nie generalizujmy zresztą - jacy są faceci? gdy Oni zaliczają co drugą noc nową panienkę to klepie się ich po pleckach i gratuluję, a kobiety wyzywa od puszczalskich to dopiero paranoja niech każdy na siebie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo cnotliwosc jest nudna. Nie wiesz, ze grzeczne dziewczynki ida do nieba a niegrzeczne tam gdzie chca? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wam to dogodzić się nie da
jak cnotliwa i za długo trwa zdobywanie-to źle-facetowi sie odechciewa, jak puszczalska .........fatalnie nie generalizuj i nie prowokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu kobiety
emorada - te twoje niegrzeczne dziewczynki to zwykłe ladacznice, kórwy... puszczalska dziewczyna od kórwy różni się tylko tym, że nie bierze od faceta bezpośredniej opłaty za seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu kobiety
Porządne żony i matki z takich to napewno nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altana
ludzie bładzą tylko jedni puzniej żałują a inni....samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wam to dogodzić się nie da
rozejżyj się, a znajdziesz takie, które się szanują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie uprawiac seksu jak mozna go uprawiac? Nie rozumiem? :O Bo co sobie ludzie pomysla? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacy faceci są tępi,sami wciągają do łóżka a potem czemu one nie są cnotliwe...jeny!!! czasami jak patrze jak faceci używają a ja jestem akurat sama i mam ochote na sex to dlaczega ja mam jakiegoś nie zaliczyć,tylko do starości żyć w cnocie bo tak należy...postłukajcie sie po tych swoich główkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nadijaa
to sobie pouprawiaj sex bez miłości, ale potem już żaden szanujący się wartościowy mężczyzna napewno cie nie będzie chciał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nadijaa
sex uprawia się z kimś kogo się kocha, jest się z nim w związku i chce się z nim być razem dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pieprze się z każdą jaką poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie odezwał...
skoro ci to nie odpowiada to nie pieprz sie z takimi i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety wprost kochają się
PUSZCZAĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczają się baby a potem
się dziwią, że żaden fajny facet ich na żonę nie chce i czeka je albo staropanieństwo albo życie z jakimś pijakiem co je będzie bił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaa
dlaczego zawsze bylo tak malo porzadnych mezczyzn, cnotliwych, dlaczego zawsze tylu mezczyzn nie potrzebuje do seksu zwiazku, uczucia, dlaczego traktuja seks jak niezobowiazujaca zabawe?? dlaczego cnota i porzadnosc to dla nich nie sa wartosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfrte
ona zamiast pisac na forum zrobilabys loda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci nie są porządni
bo kobiety nie przywiozują wagi do męskiej cnotliwości, wręcz wolą tych doświadczonych, nawet dziewice nie chcą prawiczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaa
a wiec znowu wszystkiemu winne sa kobiety? to ze traktuja seks jak zabawe to ich wina, a to ze faceci traktuja seks jak zabawe to wina tez kobiet. gratuluje takiego podejscia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem
/puszczają się baby a potem się dziwią, że żaden fajny facet ich na żonę nie chce i czeka je albo staropanieństwo albo życie z jakimś pijakiem co je będzie bił./ A mi sie wydaje, ze to wlasnie te ciche, grzeczne dziewczynki tak koncza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaden szanujący się mężczyzna
nie będzie chciał kobiety, która ma na koncie przygodny sex, albo zbyt dużą liczbę partnerów sexualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj czepiacie się...
"zresztą - jacy są faceci? gdy Oni zaliczają co drugą noc nową panienkę to klepie się ich po pleckach i gratuluję, a kobiety wyzywa od puszczalskich" dokładnie. Dla mnie to też paranoja. A jak już facet który sypiał wcześniej z kobietami ma czelność wymagać, żeby jego żona była dziewicą, to dla mnie szczyt obłudy :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każdy ma prawo wymagać
czego chce. Kurwa też może chcieć prawiczka. Ale chcieć to można, gorzej z dostaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×