Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu ona mnie odrzuca?

Polecane posty

Gość gość

Wiec tak poznałem wspaniałą dziewczynę, naprawdę mi na niej zależy zakochałem się w niej robie wszystko dla niej, wszystko co chce troszcze się o nią, naprawdę staram się być dla niej jak najlepszy a o na nie chce ze mną byc mówi ze jestem świetnym facetem i nie zasługuje na mnie, czemu ona mnie odrzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J/w jej zapytaj. Ale skoro Cie odrzuca, i nie chce z Toba byc to nic z tym nie zrobisz, im szybciej sie z tym pogodzisz tym lepiej dla Ciebie. Nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jesteś świetnym facetem i gdzieś tam jest dziewczyna dla ciebie". Ile razy ja już to słyszałem? Z początku nawet wierzyłem w te brednie. Nie podobasz jej się z jakiegos powodu i tyle. Masz za duzy nos, krzywe zęby, brudne buty, piskliwy głos, pryszcze na czole, nosisz nie takie ciuchy, zegarek, masz nie taki samochód, jej koleżankom się nie podobasz - powodów mogą być miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj wprost, czy Cię kocha, czy chce być z Tobą, niech powie szczerze. Takie teksty w stylu nie zasługuje na Ciebie to: 1. naprawdę ma niskie poczucie własnej wartości lub 2. nie kocha Cię, lubi szanuje, tyle. Chciała to jakoś zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z nia co jej sie w Tobie nie podobaa i przeanalizuj jej negatywne zdanie na Twoj temat pod katem : co rzeczywiscie warto byloby w sobie zmienic, a co jest w Tobie w porzadku a tylko dla niej stanowi problem. To Ci sie chlopie przyda w zyciu. Ale pod zadnym pozorem nie probuj sie zmieniac dla niej, bo ona i tak z Toba nie bedzie, uswiadom to sobie. Zmien sie dla siebie samego jesli uwazasz ze cos jest faktycznie problemem ktory moze Ci sprawiac trudnosci w przyszlych relacjach. Fajnie by bylo, jakby Ci kolezanka powiedziala szczerze, czemu nie chce z Toba byc, ale tez od na niej tego nie wymuszaj, nic na sile. Jesli nie bedzie z Toba szczera, to tym bardziej nie masz czego zalowac. Poznasz lepsza. Gwarantuje Ci to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozmawiaj i nie pytaj. I tak nie powie Ci prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 6 latach bycia z mezem On oznajmil mi przez esemesa ze nic nie czuje ze u niego sie wypalilo ze ma kogos I zalezy mu na niej. Zawsze mnie klamal oszukiwal zdradzal a ja za kazdym razem mu wybaczalam. Zdałam sobie że jestem od niego uzalezniona i muszę go mieć przy sobie. Zamówiłam na niego urok miłosny ze strony urokmilosny24.pl . I wrócił w podskokach. Teraz dba o mnie znacznie bardziej niż wcześniej, bo zdaje sobie sprawę co mógłby stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki tekst w ustach obojga plci oznacza jedno- libieCie, jestes rzeczywiscie fajnym kolesiem, ale nie dla mnie. Nie pociagasz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam cudownego chlopaka, on- staral sie o mnie przez calutkie 3 lata, bylismy ze soba dokladnie rok. Niestety, postanowil mnie zostawic, powód? Znudzilam mu sie, nie kocha mnie juz i ogolnie ma mnie zupelnie dosc. Ja przez te 3 lata jego staran, nie chcialam go, bo nie chcialam sie z nikim wiazac, a on swoim nachalnym namawianiem mnie sam do siebie mnie zrazil, dopiero wtedy jak zaczal "podbijac" do innej dziewczyny na moich oczach to mnie cos tknelo i dalam mu ta szanse i zakochalam sie w nim na zabój. Musiałam go odzyskać. Postanowiłam spróbować uroku miłosnego u rytualisty perun72@interia.pl , i na szczęscie nie zawiodłam się. Facet wrócił i jesteśmy ze sobą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaku nie poniżaj się dłużej. Laska cię nie chce, musisz się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melaniaa1971
Mówię Wam jedną z niewielu osób która zna się na magii jest wróżka Sigita. Opowiedziała mi jak zrobić skuteczny rytuał miłosny i co ważne zadziałało!! Chłopak w końcu mnie zauważył i teraz ciągle adoruje. Kontakt to tej Pani jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melaniaa1971 - zrób se palcówkę zamiast polecać te brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magia pomaga ale trzeba znaleźć rzetelną osobę. Ja miałam szczęście bo trafiłam na http://magia-anielska.pl i udało się odzyskać chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×