Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocikot

Czemu Polacy mówią na Arabów brudasy

Polecane posty

Gość kocikot

Czy są jacyś niedouczeni? Arabowie dbają o higienę o wiele bardziej niż Słowianie. Muszą się modlić pięć razy dziennie a przed każdą modlitwą sie umyć więc raczej brudasami nie są. Aha i u mnie w mieścinie lokalni kibice legii naklejają wlepki "jedząc kebaba osiedlasz Araba". Czy Ci idioci nie rozumieją że Turcy to zupełnie inna rasa niż Arabowie. Ci idioci nazywają każdego muzułmanina Arabem to tak jak by każdego chrześcijanina nazywać Francuzem, Niemcem czy Ruskiem. Czemu mi przyszło żyć w narodzie takich debili? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo polaczkowie poprostu zazdroszczą Arabom bogactwa i powodzenia u kobiet. Jak myslisz kogo wybierze atrakcyjna kobieta z zachodu. Przystojnego Araba czy może łysego polaczka śmierdzącego cebulą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dbają o higienę że na pustyni przed wzniesieniem modłów do Allaha dokonują ablucji piaskiem a podmywają się kozimi skórkami okopconymi w dymie co zresztą pokazał Cejrowski na przykładzie Sudanek które wprawdzie czarne ale jednak muslimki :P: Tak że niedouczonych szukaj w lustrze Na teksty że nie mają warunków mam jedną odpowiedź . Jeśli ci pasuje ich sposób życia to się przeprowadź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Araby nie dbają o higienę. Miałem takich współlokatorów w uk i brzydziłem się po nich korzystać z wc i naczyń. Brudasy to delikatne określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mają brudne paznokcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha racja Francja elegancja, w sredniowieczu był tam taki smrod ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocikot
Może to byli hindusi czyli cyganie ale nie wymagam by polaczek odróżniał Hindusa od Araba. Aha i Arabowie to Semici tak samo jak Żydzi czyli naród który od wielu lat trzyma Cebulan pod butem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz lepiej niż ja kogo miałem za współlokatorów i jeszcze mnie obrażasz? Kultura nie pozwala mi na to abym odpowiedział Ci podobnym tonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To życzę czyściocha Araba który n ie ma ręki prawej i lewej tyko rękę od jedzenia i rękę od czyszczenia dupy . Notabene albo przeoczyłem albo pan Wojtek o tym nie nadmienił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocikot
Oto jak wyglądają Arabskie miasta: http://www.national-geographic.pl/fileadmin/redakcja/zdjecia/Dubaj%20miasto%20fpm157604370_opt.jpg http://static1.tapetyczne.pl/big/625-the-palm-jumeirah-dubaj.jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e8/DubaiSkyscrapers2.jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e7/Burj_Al_Arab_Dubai.jpg Jak widać do polandi raczej nie mają po co przyjeżdżać A z jakiego kraju Ci Arabowie pochodzili z którymi mieszkałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocikot
Gość gość
araby sa brudasy zawsze smierdza gownem ,bzy*kaja sie nawzajem i sie nie myja po sto*sunkach pl*ciowych miedzy soba nikogo na zone niestac i dlatego sa homo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kocikot, widze, ze tam powyzej wkleilas zdjecie swojego ojca z cebula. Czy jestes rownie szkaradnym pasztetem z krzywym ryjem co Twoj ojciec, czy jest jeszcze gorzej? i jeszcze wkleilas zdjecie swojego bylego chlopaka kibola. Widac, ze facet mial do Ciebie ostro reke. Jak Ci ostatnio p**********il w Twoj pusty ryj, to Ci echo zeby powybijalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie dziwie polkom ,ze wola za granica mieszkajac wybrac araba ,chocby na sex ,a nie jakiegos polaczka dziada.. :O udajacego bogatego... cebulaka z koslawymi nozkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinniśmy każdego muzola powitać ołowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy patriota
Brudasy? Jedźcie na pierwszą lepszą polską wiochę, zobaczcie te zachlane ryje okupujące ławeczki pod sklepami, podejdźcie i powąchajcie. W tych samych ciuchach całe lata chodzą, mydło to może oglądają od święta, a może i nie. Według badań Polacy mają najniższe w Europie wskaźniki zużycia mydła i papieru toaletowego. Może o tym porozmawiajcie patrioci zamiast innych wyzywać od brudasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha polaczki sami na siebie najezdzaja, zapomnial ktos dodac, nienawidza nie dosc ze innych to tez siebie, jedyne takie cos na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu normalnemu mężczyźnie nie podoba się jak kobiety lecą na brutali i chamów z innego kraju a normalnych mężczyzn ze swojego kraju nazywa się zniewieściałymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ununbium
"Brudasy" bo mają brud w mózgach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to taka przenośnia - ciemną mają skórę i tu żadne mycie nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos sie myje, to nie jest brudasem? Jesli mam syf w domu, ale jestem umyty, to czyscioszek ze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jan III Sobieski
Kto zaplacil CEJROWSKIEMU ZA TE WYWODY CO DO NIBY CZYSTOSCI ARABSKICH BRUDASOW???!!!Moze zycie w rodzinnej wiosce Cejrowskiego ludziska sie nie myja. Wszyscy Polacy sa czysci. Tylko ta cholota w turbanach i gaciach na glupawych lbach stara sie przekonac swiat ze jest inaczej. tepic te"zaraze"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholota !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1008
Pojedz sobie do Francji i wszystko bedzie jasne ,stan przed toaletą ,poczekaj az wejdzie tam kilku wyznawcow allaha i wejdz ponownie ,wszystko bedzie jasne jak słonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cejrowski wroc na ta swoja wioche...Moze Ty sie nie myjesz, bo wygladasz jak prowincjal z trzeciego swiata z kubkami w mordzie. Arabusy=Brudasy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuj ohydne, co wy dziewczyny robicie z tymi arabami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qahua
Spędziłem na bliskim wschodzie kilka lat . Arabowie to brudasy i to prawda , większość nie dba o higienę a tylko napuszcza się smierdzacymi olejkami . Mówiąc Obiektywnie i bez uprzedzeń , intelektualnie rozgarnięci tez nie są ....ot taka jest obiektywna rzeczywistość i nie ma się czy podniecać ...arab to arab i zasmuce was dziewczynki ale oni wola kozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×