Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joosiay

Czemu tak się zachowuje?

Polecane posty

Gość Joosiay

Spotkałam sie z znajomym i najpierw było trochę sztywno ale później sie rozkręciło i poszliśmy na łąki i zaczął mnie łaskotać, popychać i chciał abym ja tez go popychała i sie naśmiewał ze mnie ale tak na żarty a później napisał czy na coś dzisiaj liczyłam, robił to zebym sie wyluzowała czy co bo na początku praktycznie nic nie mówiłam no i o co może mu chodzić że napisał czy na cos liczyłam? A no i ja go popchnęłam i później tak z zaskoczenia wziął mnie na ręce tak przez ramię i chodził tak zemną jakaś minutę a potem mnie puścił bo mu kazałam .Ale teraz zaproponowałam spotkanie to odmówił no i on nie pisze dopóki ja nie zacznę.Przeważnie to piszę pierwsza. Czemu tak jest? No i czemu odmówił spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co piszesz pierwsza? Nie narzucaj mu sie, widać traktuje Cie tylko jako kolezanke a Ty liczysz na cos więcej. Troche dystansu...on widocznie nie chce randkowac z Toba, co Najwyżej spotkać się czasem po koleżeńsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaoy
Na pewno nie traktuje mnie jak koleżankę bo to po prostu czuć no i po tym co pisze do mnie poza tym raczej nie brał by mnie na ręce ani nie przytulal tak słodko no i po co by się pytał czy liczyłam na coś więcej ja mu odpowiedzialam że jakieś myśli się pojawiły a on napisał że miał myśli ale przyszedł kolega i przerwał xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiay
On ma 18 a ja 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, czy on nie zachowuje się podobnie w stosunku do innych koleżanek? Może jest flirciarzem i nie tylko z Toba się umawia i pisze, przytula, zaczepia. Lepiej zdystansuj się i pierwsza nie pisz do niego bo jak na razie jesteś zbyt dostępna dla niego a faceci wola wyzwania. Dla odmiany umow się z innym kolega tak żeby on się dowiedział, zobaczysz czy będzie zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiay
Wątpię w to że tak się zachowuję do każdej ze mówi sprosnę żarty itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze nie do kazdej- tylko do tych panienek które mu się podobają ;). Pewnie jesteś jedna z wielu a gdyby mu zależało to częściej pisalby pierwszy, częściej chciałby się spotykać. Tymczasem to Ty ciagniesz ta znajomość bardziej niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiay
Dobra czyli co? Mam do niego nie pisać i olać czy np w niedzielę napisać z zapytaniem o spotkanie? Co byś zrobiła na moim miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu widać, że on nie czuje do Ciebie żadnej wielkiej miłości. On Cie nie kocha może jedynie trochę lubi. A juz na peweno nie traktuje Ciebie jako potencjalnej dziewczyny do związku. Chodzi mu tylko o jedno on poważnie Cie nie traktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ale z tej mąki chleba nie będzie. Znajdź sobie kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiay
Czyli mam o nim zapomnieć? No bo wiesz ja nie chce żadnej wielkiej miłości ja po prostu chce się trochę zabawić pogadać podroczyc i ewentualnie pocałować mi też o nic więcej nie chodzi a to że chodzi mu o jedno to wiem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skro chcesz się tylko zabawić to odezwij się do niego. Przynamniej bd miec miłe wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiay
A masz jakiś pomysł co bym mogłaby napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiay
Czy jeśli napiszę mu : jak coś to będę w ** Nie podaje miejscowości ale czy to by mogło być czy będzie że się narzucać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×