Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czuję się staro a Wy??

Polecane posty

Gość gość

Mam 23 lata. Jak miałam 17 czy 18 czulam się krolowa świata a teraz... dopadła mnie proza życia, ciało niby się nie zmieniło ale liczba mnie przeraża i strasznie się na tym koncentruje. Czuję się gorsza od aktualnych licealistek, moze dlatego że przy nie tylko przy nich ale i przy rowiesniczkach czuje ze wypadam slabo ;/ jak na dzisiejszy świat ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cierpisz na narcysyzm. Normalnie myśląca osoba nigdy nie zaprząta sobie głowy tak narcystycznymi myślami. Przyjmuje fakt że ciało się zmienia i to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek ma tyle lat na ile się czuje. W dzisiejszych czasach jest kult ciała a nie ducha dlatego wiele młodych ludzi czuje się staro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 21 lat i też ostatnio nie jestem w formie... Ale wiesz co biore d**e w troki i ide cwiczyc. Mam gdzies opinie innych ale jestem mega samokrytyczny. Jak ja sobie sie nie podobam bo sie spaslem kilka kg to jest zle i wtedy zageszcza sie ruchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Choruje, mam nadwage, czesto nie chce mi sie wychodzic z domu, ale nie czuje sie staro. Moze po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymówka zawsze wymówka. Czy choroba nie pozwala Ci sie ruszyć z miejsca? Powoli małymi kroczkami i dojdziesz do formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek to tylko liczba. Zresztą każdy musi przeżyć swoje i odejść z tego świata. Czasu nie zatrzymasz, więc to olej i miej w d***e. Te licealistki też będą starymi 23 letnimi kobietami. Ps też mam 23 i czuje się młodo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×