Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewny zaręczony

Czy 26 letnia dziewczyna może być jeszcze dziewicą

Polecane posty

Gość niepewny zaręczony

Jesteśmy już zaręczeni, w przyszłym (2015) ślub. Ona twierdzi, tyle czekaliśmy (z pierwszym razem), to ten rok też jeszcze wytrzymamy. A mnie ogarniają coraz większe wątpliwości. Co będzie, jeśli okaże się, że nie jest dziewicą ? Albo jest ale też totalnym zerem w łóżku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało prawdopodobne, ale jeśli tak to nic nie umie. Z resztą jak można się zaręczać nie wiedząc czy jest się dopasowanym? I zdanie "albo jest ale też totalnym zerem w łóżku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochasz ja? Chyba nie, jak mozesz mowic ze ktos moze byc totalnym zerem?! Zaden czlowiek nie zasluguje na takie miano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewny zaręczony
No kocham ja ,ale ile mozna jechac na recznym? Jestesmy razem juz 5 lat ,a ona ciagle nie chce mi sie oddac ..Ja nie jestem prawiczkiem i z desperacji zaczalem kopulowac z owcami na lace ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewny zaręczony
Co za p***b podszywa się pod mojego nicka ? Pytam, bo mój poprzedni związek właśnie z tego powodu się rozpadł. Myślała że jak rozłoży nogi to już jest seks, bo mi "daje". Sukcesem było, jak mi się udało ją doprowadzić. Nie wytrzymałem. A teraz ? Jak nie będzie to ją zabiję - z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tyjestes prawvviczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być, są i starsze dziewice, zapytaj jej i poweidz żebyście spisali akt notarialny że jeśli nie okaze się dziewicą to żadsz unieważnienia malzeństwa, po tych slowach szydło powinno wyjść z worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewny zaręczony
Wlasnie wrocilem z laki i teraz mysle znowu nad tym problemem moim ,no bo nie wiem jak sie swojej przyszlej Zony zapytac czy jest dziewica ,znam ja tylko 5 lat i nie wiem jeszcze jak z nia rozmawiac ,chce zeby byla czysta i cnotliwa ,ale jednosczesnie ma mi dawac we wszystkie otwory naraz , tak samo jak moje owce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIGDY nie ochajtał bym się z kobietą z którą nie uprawiałem seksu miesiącami... ona jest dziwna i tyle, ty jesteś dziwny że się na to zgadzasz związki bez seksu to nie związki to bardzo ważny aspekt bliskości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bałabym się człowieku. - niewiele potrafi, zostaje więc ewentualny entuzjazm i chęci, które w krótkim czasie nadrobiłyby braki techniczne ale czy one się pojawią??? No i jak się nie pojawią to co? Męka do końca życia? Równie dobrze może być szanującą się kobietę, która ubzdurała sobie jednego jedynego księcia i dla niego zrobi wszystko jak zimną, niechętną kłodą, która po ślubie będzie dawać od święta z łaską. Ja stawiałabym więcej na druga opcję. Sam musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie bo to twoje życie i to ty będziesz ponosił tego konsekwencje. - ile czekacie już? - jaka jest motywacja: religijna? - czy ona wykazuje jakieś chęci, jak tłumi swój popęd? odczuwa go? Sa jakieś chwile bliskości między wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest nic znam kobiety które mają 35+ koleżanki ze studiów dalej dziewice masakra czekały na ksiecia a ilośc ksieci jest oganiczona i zostały na staropanienskim o przepraszam teraz to sie singiel nazywa a co do twojego pyt mozliwe ze jest dziewicą dlaczego watpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierz w to! Pewnie puszczała się z kim popadnie a teraz przed 30 udaje cnotliwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ferie się zaczęły :o Gimbaza pisze parę głupich prowokacji na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewny zaręczony
W dzisiejszych czasach wszystko jest mozliwe. Nawet plastyczne przywracanie cnoty. Obawiam sie czy ona nie jest seksualna dewiantka. Ma bardzo oryginalne preferencje. Ja potrzebuje jednak czegos innego. Konserwatysta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blpoiuytr
1. Pewnie, że może być dziewicą. 2. Niby jak ma się okazać, że nią nie jest, nie zawsze są z tego litry krwi 3. Mało kto jest zerem w łóżku, za to może się okazać aseksualna 4. Ty jesteś chłopakiem Diany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba taka co nigdy z domu nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ty, są jeszcze takie co z domu wychodzą, ale brzydkie, wredne, nieśmiałe, aseksualne, chore umysłowo, religijne, do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się wierzyć nie chce, że jest taaaki wybór starych dziewuch niepukniętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam kiedyś doradziłem lasce którą rozdziewiczyłem i się tym martwiła, żeby innemu dała w okres i wkręciła, że jest dziewicą. Tak zrobiła. Są razem nadal. Dziewicą można być kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Michałłł Sam kiedyś doradziłem lasce którą rozdziewiczyłem i się tym martwiła, żeby innemu dała w okres i wkręciła, że jest dziewicą. Tak zrobiła. Są razem nadal. Dziewicą można być kilka razy. x Prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Michałłł Czemu prostak? Ktoś tak ciebie oszukał? x Chodzi o sam fakt,po co kogoś oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chamem, nie prostakiem. Kobieta pyta po co kogoś oszukiwać? Przecież wy ciągle kłamiecie. Nawet nie uważacie tego za coś złego. jesteście przekonane, że możecie decydować o tym co facet może wiedzieć a co nie. Nie jest tak? Do mnie masz pretensje? Nie przesadzaj. Laska nie chciała by ktoś wiedział, że z nią spałem, ja też nie, mieliśmy po prostu romansik, ale się martwiła, że nie jest dziewicą, to jej powiedziałem jak niektóre oszukują i tyle :) Daj spokój, pogadać nie można? zaraz mnie wyzywasz, no jak to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 lat dziewica? sory ale debil jesteś?! dziewczyny tracą dziewictwo max do 18 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam problemus
Czy można 5 lat wytrzymać bez seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×