Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 35 letni zadbany facet może być atrakcyjny dla 21 latki?

Polecane posty

Gość gość

pioszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy dwudziestka
wypier...alaj dziadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mnie osobiście sie podoba taki jeden osobnik tylko że ja mam 26 a on 37 są kobiety co lubią starszych o do tego zadbanych pachnących:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej ze tak , jeszcze jak masz dobra prace i jesteś ogarnięty finansowo to nie powinieneś narzekać. Ale wykjatki się zdarzają. Ja jak miałam 18 lat poznalam 32, goły i wesoły ale mi to nie przeszkadzało , dorobilismy się juz teraz razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekam ale nie chciałbym żeby patrzała na mnie jak na sponsora. Chodzi mi i to czy tyle starszy mężczyzna może być atrakcyjny dla dziewczyny jako partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, różnica wieku to 14 lat. W dalszej perspektywie to decydowanie zbyt dużo. Rozumiem, że chodzi tylko o seks a nie partnerstwo? Dlaczego nie startujesz do kobiet w podobnym wieku? Pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie, myślę powoli żeby się ustatkować. Kobiety w odpowiedniejszym dla mnie wieku (nie w moim) mają zawsze zobowiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie 1.zwiazek ze starszym nie nobilituje. 2.jesli nie sponsoring to jakie korzysci? 3.pewnie dzieciaty, zonaty byl to jeszcze wiekszy problem, jesli sam to cos bardzo z nim nie tak bo zadna go nie chciala i co gorsza on zadnej nie chcial,marnie rokuje na przyszlosc . 4.rowiesnicy ja zajada bo pewnie wyglada jak jej ojciec. 5.pachnacy,zadbany to standard wsrod mezczyzn z klasa niezaleznie od wieku,wiec jaki to argument?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale mu się nie Dziwie wiele dziewczyn lubi starszych , po prostu lubi ich a nie ich pieniądze. Facet zna swoja wartość i chce normalnej dziewczyny a nie rozwodki z 3 dzieci co juz często można znalasc u PAN przed 30. Kto szuka nie bladzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może z tym że 21-latka nie wie co to zadbany mężczyzna bo posuwali ją kibelku niezbyt czyści koledzy i sama chodzi najczęściej w oszczanych gatkach jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam takich par. Logicznym jest,ze laska ktora co dopiero weszla w dorosle zycie nie bedzie chciala siedziec w domu, byc tlamszona przez starego dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:34 dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggjkjk
Może być, może. Tylko obawiam się, że będzie tak przez krótki okres czasu, ponieważ jest szansa, że w końcu różnice pokoleniowe dadzą o sobie znać. Jednak uważam, że nawet dla kilki tygodni/miesięcy szczęścia warto zawalczyć o taki związek, który niestety ma duże szanse na zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy byłam w wieku dwudziestu paru lat i podbijali do mnie faceci po 35tym roku życia, zastanawiałam się dlaczego do tej pory są sami i czy nie są infantylni? Oczywiście nigdy nic z tego nie wyszło. Nie chcę nikogo obrażać, bo życie potrafi rozmaicie się potoczyć, ale to była moja autentyczna ówczesna refleksja. Jestem jednak zdania, że to Twoja sprawa. Jak będziesz konsekwentnie szukał, to pewnie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 letni facet może być atrakcyjny dla 21 latki jedynie pod tym warunkiem, że ma gruby portfel ;) Inaczej jaka to by była dla nie korzyści się z takim starym wiązać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak toktos wczesniej napisał mam 20 lat i ,,zalegam z takim dziadem w domu'' i jestem najszczesliwsza zalegająca osoba na świecie ;) wybawilam się w wieku 15-17 lat i to AZ za intensywnie w domu tez nie miałam autorytetu i teraz jestem bardzo szczęśliwa bo mam bezpieczeństwo i czułość której nie miałam nigdy i wiem ze u 20 latkow jej nie spotkań bo juz się przejechalam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 letni facet może być atrakcyjny dla 21 latki jedynie pod tym warunkiem, że ma gruby portfel oczko.gif Inaczej jaka to by była dla nie korzyści się z takim starym wiązać ? <><><> Gruby portfel to GENERALNIE pożądana cecha u faceta niezależnie od wieku. Bo żadnej korzyści nie byłoby także na związku z młodym ogierem gdyby był goły w ryj. Choć fakt, że będąc młodym, gołym i wesołym łatwiej coś wyrwać niż będąc starym, gołym i wesołym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:54 starym dziadem? ile jest od ciebie starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 22 lata i podobają mi się starsi faceci. Zasobność portfela jest nieistotna, ale liczy się to, czy jest ogarnięty życiowo. Nie podobają mi się chłopcy w moim wieku, są dla mnie aseksualni. Mój chłopak ma 25 lat i nie mogę się doczekać, aż dobije do tej 30 stki! P.S. mężczyźni po 30 są najatrakcyjniejsi bo to najbardziej korzystny dla nich czas! Nigdy nie wyglądali i już nie będą wyglądać lepiej. Mają już trochę rozumu, ale jeszcze nie dopadł ich kryzys wieku średniego. Lepiej się ubierają i są bardziej obyci. Same plusy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe życie wolałam starszych partnerów, tak ok 10 lat, rówieśnicy mnie nudzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.56 32 . zgadzam się to najlepszy wiek ;) piateczka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie chca ciebie kobiety w wieku 28-35? czyzbys byl niedojrzalym, smiesznym piotrusiem panem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może on takich nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jezeli sam nie chce, to tez sa powody. obawia sie kobiet w zblizonym do siebie wieku, bo... nie sprosta im intelektualnie? fizycznie? mentalnie? ta 21 latka zainteresuje sie toba tylko, jesli nie miala ojca/ojciec byl nieobecny/zbyt rzadko pojawial sie w jej zyciu lub byl patologiczny (alkoholik, hazardzista, sklonnosc do przemocy) normalna dziewczyna, ze zdrowymi wzorcami mezczyzny oraz relacji damsko meskiej nie bedzie cie rozpatrywac w kategoriach partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:05 pisałem już że kobiety w tym wieku mają już zobowiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha śmieszą mnie wasze spiskowe teorie poparte czym? doświadczeniem? buaahaha :D nieżyciowy kafeteryjny element :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
statystyki psychologiczne, jak najbardziej zyciowe. kobiety, ktore maja zaburzony wzorzec mezczyzny, probuja go odbudowac w relacjach ze starszymi mezczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*zaburzony wzorzec relacji z ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak. Ale gdy ona będzie miała 35 lat, Ty mieć będziesz... Prawie 50-latkiem. Przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
statystyki, na potrzebę tej czy innej teorii? :O dno, autorze nie słuchaj bzdur, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, wielu ludzi jest w takich związkach, rogi ich dzieciom ani wnukom nie wyrosły :D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×