Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 40 latek może się zakochać w nastolatce ?

Polecane posty

Gość gość

Witam ! Jako że to mój pierwszy post to postaram się napisać zwięźle i na temat :) Więc mam 17 lat i rok temu byłam na weselu gdzie wpadł mi w oko 39 letni facet ( wiem że zaraz będzie hejt , ale to nie moja wina że jestem w głupim wieku i łatwo się jest zakochać ) . Tak się składa że ja chyba też mu wpadłam w oko , bo kiedy chodziłam albo tanczylam to nie spuszczał że mnie wzroku . Cały czas wlepial we mnie spojrzenie, wtedy było mi to tak obojętne . Jak mnie pierwszy raz zobaczył to źrenice mu się rozszerzyły, haha fajnie to wyglądało. Jak szedł do łazienki to widziałam że specjalnie napiął mięśnie na plecach żeby wydawał się silniejszy . Nawet pytał się mojej ciotki o mnie tańcząc z nią i patrząc się na mnie . On jest po rozwodzie , podobno. No ale to możliwe żeby taka nastolatka jak ja zawróciła w głowie czy tylko spodobało się mu to i owo . Raz nawet przy okazji pytał się o mnie moich rodziców, do której klasy chodzę , ile mam lat itp.. No to odpowiedzieli że taki profil ..... a on że dobry kierunek wybrałam . Jak mama mi powiedziała że też pytał się o mnie to byłam zdziwiona . No ale nic z tym nie zrobię . Wiem na pewno że podobam się mu , na imprezie cały czas patrzył na mnie ... I teraz to nwm co to wszystko znaczy/znaczyło . Czy taki facet się zakochał ? Jestem dziewczyną i czuje takie rzeczy , chyba nawet sama się zauroczyłam :( A może zależy tylko mu by popatrzyc na takie - bo młode to fajne . Ale gdzieś w głębi serca czuje że myśli o mnie . A ja chyba sama się zatracilam i nwm co dalej. W czerwcu kolejne wesele , na którym też będzie . Mam nadzieję że pomożecie , oczywiście nie jestem na tyle głupia by wiązać się ze starszym mężczyzną, ale to nie daje mi spokoju. Co o tym myślicie ? Czy 40 letni facet mógłby się zakochać ? Liczę na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az boje sie zapytac jak wyglada nie zwiezle w twoim wykonaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRUCAFUKS
No to na bank cie prze/pier/doli na tym weselu będziesz sie mizdrzyc i krecicik wokul niego a potem gdzieś zerżnie cie swoim tęgim kuta/sem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że może. Który facet nie lubi młodego ciałka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiadamy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę ze może się zauroczyc;) dobrze to rozegraj nie badz łatwa tylko kokietuj a będzie twój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie starczy twoj jeden temat? wyzej masz to samo w drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×