Odpowiedz na ten temat

czy Bóg istnieje? ma ktoś dowody?

• Rena wysocka 2017.09.13 [22:30]
    Pisze się tyle o bogu że jest miłością że daje tyle dobra.To gdzie to jego dobro było jak powstawały obozy śmierci jak była wojna bieda i głód na wiecie tak jest i dziś.Dlaczego pozwala żeby człowiek strzelał do człowieka.To nie bóg jego niema to nasze mózgi tak działają nasze głowy nie panują nad tym co się dzieje.Bóg to taka niewidzialna materia którą wpajają nam od pokoleń żebyśmy w niego wierzyli.Bóg nam w niczym nie pomoże.Bóg niedba o chorych i potrzebujących którzy umierają głodu i braku wody ma to gdzieś.
  • greard bik 2017.09.13 [23:17]
    Wierzyłem w boga jak bylem mały teraz mam 38 lat i wiem że bóg to bzura jest naco zapracuje to będę miał jest mi smutno że żyję w takim świecie.Wiem że są piękne rzeczy na świecie ale żeby je osiągnąć potrzebne są do tego pieniądze bo bóg mi tego nieda. Bóg nieda mi mieszkania samochodu żadnego ogrodu nieda mi zdrowia jak zachoruje.Żyję by umrzeć co zdobędę to moje taka to prawda i bogu jest.
  • Selma firt 2017.09.13 [23:36]
    Dlaczego bóg nie pomorze budować kościołów przecież to jego domy są . Ksiezulki chodzą po domach i zbierają datki a bóg nie pomaga im co to jest.Ludzie jak budują domy to nie chodzą po sąsiadach żeby sypali groszem.Coś te klechy słabo się modlą do swego boga o pieniadze.Taki rydzyk kombinator wie ze niema boga jego bogiem a raczej boginiami są emerytki które wspierają jego świątynię czyli radio maryja to dopiero świta pralnia pieniędzy a te emerytki są beszczelnie wykorzystywane finansowo i gdzie tu bóg no gdzie.
  • Sławek bryl 2017.09.13 [23:49]
    Gdyby bóg dał mi tyle żebym mógł godnie żyć to bym w niego wierzył i kochał go.A tak musze naginać każdego dnia do roboty i nie starczy mi na nic tak to jest.Ten kto umarł ma dobrze nie musi martwić jak utrzymać rodzinę czy zapłacić rachunki na czas a bóg to tylko taki MIT.
  • gość 2017.09.14 [01:12]
    niedługo będziecie wolni

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...