Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy facet może odmówić kobiecie seksu?

Polecane posty

Gość gość

zainteresowałam się jednym facetem, dużo rozmawialiśmy, zaprosiłam go parę razy do siebie, kilka razy oglądaliśmy filmy całą noc i nawet mnie nie dotknął, nie dążył do jakiegokolwiek kontaktu, z nim jest coś nie tak czy może ja jestem dla niego aseksualna? co mu siedzi w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może cię tylko lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy facet myśli penisem, nie pomyślałaś o tym? Może zwyczajnie nie uprawia seksu bez zwiazku, coś w tym dziwnego? Chce Cie najpierw poznać jako osobę, zanim zamoczy. Wielu jest takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepna, ktora mysli, ze facecie kysla tylko o 1. Tzn., mysla, ale to jeszcze nie oznacza, ze kazdy bzyka wszystko co sie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes atrakcyjna babka to ma małego q**ska i boi sie ośmieszyć,jak jestes brzydula to nie leci na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O właśnie Panowie, macie przykład, jak najłatwiej urazić kobietę :) dla mnie to dziwne. Raz się mogło zdarzyć, ale kilka razy - po co przychodzić do kobiety kilka razy na noc żęby gadać ? Nie lepiej pogadać z kumplami ? Co w głowie siedzi, tego nie wiem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Cie lubi tylko? Co w tym dziwnego? tez mam kolegów facetów i oni mnie uwazają za kolezanke i to wszystko. W czym problem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wie, że lecisz na niego i się tobą bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg kobiet facet nie może odmówić im seksu a jak facet szuka odpowiedniej kobiety i nie uprawia seksu bez związku to jest dla nich dziwakiem tak jak prawiczki dla kobiet z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet w 2 sytuacjach odmawia seksu : - kiedy kobieta go nie pociąga, (choć są też tacy co dymają wszystko co na drzewo nie spier...la), - kiedy boi się, że się ośmieszy - prawiczek, jest kiepski w łóżku, ma kompleks małego penisa. Jest też 3 możliwość - Kiedy facet, co prawda, ma już z tą właśnie kobietą już seks za sobą ale widzi, że ta kobieta zbyt bardzo zaangażowała się w znajomość a mu nie chodziło o nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w przypadku autorki obstawiam opcję nr 2. Bo po co facet przychodziłby kilka razy do domu laski, która mu się nie podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet odmawia seksu, to wg kobiet jest dziwakiem, gejem, bawi się, nie kocha. jak facet chce seksu, to jest napalonym zboczencem, ktoremu zalezy tylko na jednym czy wy mogłybyscie kiedys zdecydowac sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak facet odmawia seksu, to wg kobiet jest dziwakiem, gejem, bawi się, nie kocha. <><><> Nikt nie napisał tu, że taki facet jest dziwakiem i gejem :P To twoje słowa :P Choć teoretycznie, może się przecież zdarzyć, ze facet jest gejem i odmawia kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on moze mysli to samo, przychodzi na całą noc a ona go nawet nie dotknie ,nie pocałuje i nie da znaku, ze ma ochotę. I tak pewnie zestarzejecie sie i do niczego miedzy wami nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, seksualni ludzie są jacyś nieśmiali, ja nie wiem ja zawsze wiem czego chcę - przytulanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że żadna z was nie pomyślała, że nie namawia ją na seks z szacunku. Jak widać wy tez potraficie myslec pipką i nawet nazwać taką sytuacje obrażaniem. Swiat schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój partner mi często odmawia. ..5 razy i ma dość a ja chcę nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 razy? Pewnie nie podniecasz go juz, albo cie nie kocha. zostaw go, bo to doopek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
gość z Dokładnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze dlatego, ze mam dwojke dzieci i chcialabym go usidlic, a on to wyczul i sie teraz mna bawi, kiedys mu mowilam pare razy, ze faceci mysla tylko o jednym przez dzieci nie mam za bardzo pieniedzy aby zadbac o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że może. Czasem lepiej ulżyć sobie ręką, niż mieć później czkawkę przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pewnie, że może. Czasem lepiej ulżyć sobie ręką, niż mieć później czkawkę przez całe życie. x Polać mu ! Prawdę mówi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale te baby zeszmacone,myślą cipą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przekonany, że istnieje prawo zakazujące mężczyznom odmawiania seksu kobiecie. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w związku 10 lat a moja kobieta wciąż myśli, że facet zawsze może i zawsze ma ochotę. Wkurza mnie okropnie tak durnym myśleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moze,musi dymac kazda rozklapioche ktora sobie tego zyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że żadna z was nie pomyślała, że nie namawia ją na seks z szacunku. <><><> Tiaaa, nawet jej nie pocałuje, ani nie przytuli z szacunku do niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
A proponowałaś chociaż? Bo jeśli tak, to cham z niego, impotent i na pewno miał dziurę w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×