Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sens ewentualnej walki

Czy facet powinien walczyć o kobietę, której się nie podoba?

Polecane posty

Gość Sens ewentualnej walki

I starać się za wszelką cenę przekonać ją do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lepiej jak sobie odpuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli otwarcie Ci powiedziała : nie podobasz mi się, nie jestem zainteresowana, nie jesteś w moim typie - nie, nie ma sensu walczyć. Jeśli sam się domyślasz, nad-interpretujesz, gdybasz, że jej się nie podobasz, bo WYDAJE się nie zainteresowana to walcz do upadłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziała Ci wprost że sie jej nie podobasz czy to tylko domysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taką sytuację. 'Biega' za mną facet, taki totalny gówniarz - moim zdaniem zatrzymał się na poziomie końca gimnazjum. A ma już 23 lata. Z wyglądu nie podoba mi się kompletnie. 'Dokucza' mi już jakieś 3 lata. Na początku grzecznie tłumaczyłam, że nie jestem zainteresowana - nie docierało do niego kompletnie. On będzie 'walczył'. Jak czasem już nie mam do niego cierpliwości, wygarnę mu co o tym wszystkim myślę - to foch z jego strony na 2-3 miesiące (maksymalnie) a potem znów mnie zasypuje wiadomościami jakby nigdy nic. I tak w koło ten sam schemat...Nudzi mnie to wszystko, mam go dość a on tego zupełnie nie rozumie. Im dłużej 'o mnie walczy' tym bardziej go nienawidzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.34. ja p*****le 3 lata masakra tez sie do ,mnie jacys uczepiali ale na szczescie dali spokuj to juz pod nekanie podchodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pewnym momencie się zastanawialam czy gdzieś nie powinnam tego zgłosić ale trochę nie wiem jak to zrobić, jak ma to wyglądać. Bo co innego jak ktoś Ci grozi, prześladuje Cię a co innego jak ktoś Ci ciągle mówi, że chcę Cię poznać, że mu się podobasz itp. Na szczęście mieszkam w innym mieście już teraz, a on już z miesiąc się nie odzywa jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche mało napisałeś ale jeśli ci na niej zależy to możesz DELIKATNIE spróbować, gdybyś napisał coś więcej łatwiej by mi było coś ci doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyżej... Jeśli powiedziała ci wprost " nie podobasz mi się" to nie ma o co walczyć, jeśli nie powiedziała nic, a ty się tylko tego domyślasz to warto walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś powiedziałam chłopakowi że mi nie odpowiada a potem żałowałam...bo to była pochopna decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walka jest skazana na niepowodzenie, albo kobieta ma mokro w majtkach od początku i wtedy nie musisz się wysilać nawet wtedy, gdy udaje niedostępną, albo jesteś zlewany i nic to nie zmieni...no chyba, że się Ty zmienisz i wywołasz wtedy wilgotność w pewnej części ciała kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze nie. Jezeli powiedziala ci wprost. nie lubie sie powtarzac i gdyby facet o mnie"walczyl"pomimo ze tego nie chce-zniszczylabym go,zamiast czekac na to jak nerwy mi się zszargają :) jeżeli nie powiedziała nic a domyslasz sie,ze nie podobasz jej sie, to albo jest niesmiala/zraniona i broni sie przed tym, ja w w kryzysie po zranieniu tak mialam ze swiadomie kontrolowalam sytuacje i manipulowalam facetem,zeby myslal ze mi sie nie podoba...czyli cos palnelam miedzy wierszami co wygladalo naturalnie i dalo mu do myslenia. Ewentualnie inna opcja nie jest zainteresowana ale nie wie jak wprost powiedziec bo Cie lubi i szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz jak ona się zachowuje bo tak ciężko coś powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli są przjejawy tego że jej sie możesz podobać to jak najbardziej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ale nie za wszelką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak kobieta powiedziała że nie życzy sobie kontaktu z mojej strony? Z początku wyglądało to tak,że trochę ją kręci,że zabiegam,potem się chyba wystraszyła (mężatka)i tak powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po ch/u/j ci mężatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Nie, nie powinien. Jeśli usłyszał to wprost - w żadnym wypadku. Poza tym często to widać, że kobieta nie jest zainteresowana - nawet nie tyle po tym ,co zrobi, a po tym jak się zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kretynizm, aczkolwiek niektóre to kręci że facet za nią lata nawet jak jej nie odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto walczyć , Ty sie jej podobasz :) i doskonale wiesz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
A skąd ta pewność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po ci laska bez
szkoly, co na kamerkach dorabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy takiej obudzisz
sie z reka w nocniku. malo ambitny jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy takiej obudzisz
poszukalby pieknej, inteligentnej i napalonej na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co dalej w temacie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny Romantyku-co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny romantyk II
Co ma być? :D Walka trwa. Dostałem (wyciągnąłem) od mojego targetu nowe wskazówki jak ją zdobyć. Trzeba teraz dużo pracy włożyć w siebie, żeby za jakiś czas (może nawet już w czerwcu) zaatakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×