Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facetom w dzisiejszych czasach chodzi tylko o sex szczególnie gdy są wyposzc

Polecane posty

Gość gość

Zauważyłam, że nie liczy się nic innego, żadne wartości.... Poza tym, czy to prawda, że gdy facet jest wypuszczony to nie ma żadnych wymagań i bierze co popadnie? ?? Tez to zauważyłam u niektórych? Czy to norma? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, jesteście takie nudne z tym swoim moralizowaniem, wartościami. Normalnie jak bym słuchał katechetki 30 lat temu. Egzaltacja i darcie szat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakim moralizowaniem? Facet jest z kimś w związku żeby mógł tylko p******c? To w sumie może być z każdą babą, starą, młodą ładną, brzydką, głupią, mądra. Liczy się kto pierwszy ten lepszy? Albo raczej która pierwsza ta lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta nadaje się do dobrego związku, to go z nią stworzy, nawet jeśli początkowo nie spieszy mu się. Jak nadaje się tylko do seksu, to będzie się z nią tylko seksił. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo mniej więcej będzie się tylko seksil zanim powie , że chce być w związku lub zanim powie do widzenia? ? I druga kwestia, co jeśli kobieta, z którą zaklada , że będzie się tylko seksil zaciaży? No i trzecia sprawa, czy facet w takim razie nigdy się nie zakochuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację ;) Jest dokładnie tak jak mówisz autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze powstaje pytanie czy facet w początkowym okresie, kiedy się tylko seksi to ma też inne partnerki do seksu, czy ma tę jedną na wyłączność i tylko robi to z tą jedną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy kobieta na początku ma się seksic tylko z tym jednym czy może także z innymi, aby móc porównać z kim chce być? Jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty ilu mialas partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak chodzi wyłącznie o seks i zazwyczaj są w związkach dla seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku kazdy ma ta wybrana albo przypadkowe osobe a pozniej to jest milosc a jeszcze pozniej kazdy decyduje Sam. Ja Mialem ta jedyna a Teraz po latach szukam innej. A ty jestes Teraz z koms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dotąd czterech partnerów. Nie jestem teraz w związku z nikim. Ale jestem chyba staroswiecka, bo podejście facetów jest porażające. I nie piszcie proszę, że najpierw jest seks a potem miłośc, bo bardzo często facet p****** I żadnej miłości ani związku potem nie ma. I pisze to nie tylko z własnego doświadczenia, ale także innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w t razie skoro chodzi tylko o sex to facet może być z każdą dziewczyna. Chodzi tylko o to, która szybciej rozlozy nogi. No chyba, że się mylę i robią jakąś wstępną selekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze mam pytanie. jak szybko idziecie do łóżka z laska nowo poznana? Bo chyba nie chcecie tracić czasu, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zazwyczaj mają po kilkanaście panienek do seksu lubią naiwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym chcial kumpla to znalazl bym sobie kumpla do piwa. Jak juz do seksu to jakas rakiete co na sam widok puchna spodnie. Z takim przyjacielem mozna konie krasc i bawic sie soba nawzajem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw jest fascynacja milosc potem seks tak normalnie. Chociaz w mojej sytuacji bylo cos takiego ze impreza alcohol I dziewczyna sama mnie wziela. Ale byla to przygoda dla niej I dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 2:30 , ale o to chodzi, że jakoś nie wszyscy faceci mają rakietę do łóżka. A często wręcz przeciwnie, zwykle przeciętne laski,o co tu chodzi? ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.26 laski tez lubia szybko isc do lozka. Nie zdazylem jednej namietnie poczlowac w usta a ta tak przyssala sie do kutasa ze nie moglem jej oderwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 2:36 , czyli teraz z tą laska macie drugi etap relacji czyli miłość i związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana gość
NAJWIEKSZY blad jaki robicie, drogie kolezanki do najpierw isc z kims do lozka a pozniej zastanawiac sie czy będzie z tego zwiazek gdzie Wy macie rozum? macie w ogóle? te rzeczy jako ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana gość
zeby nie było, dokładnie te same slowa do facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragedia z tymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a weź z tymi kobietami wszystkie się puszczają nie trzymają cnotę do ślubu typowa patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozczarowana, ale nie pójdziesz najpierw do łóżka to facet odpuści i znajdzie inna chętna. No chyba, że macie po 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka milosc I zwiazek bylo to jednorazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to sobie znajdzie innego normalnego który nie pójdzie jest wiele normalnych mężczyzn co nie myślą przyrodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale dlaczego jednorazowe skoro faceci mówią, że najpierw sex a potem związek i miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie, ja trafiam bez przerwy na takich którzy myślą tylko przyrodzeniem. gdzie wy znajduje cie tych normalnych? ? Oświćcie mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wszędzie nie szukaj w klubach czy w pubach. Spróbuj w bibliotece kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×