Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy gejowi moze sie podobac kobieta?

Polecane posty

Gość gość

czy geja moze pociagac fizycznie kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homoseksualisty nie. Ale biseksualistę już owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są lepsze do seksu analnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wszystkiego jesteśmy lepsze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biseksualista to dla mnie cos niepojetego. zalozmy ze facet ma chlopaka to potem moze miec kobiete i tak samo bedzie go pociagala jak facet jak jest bI? z kim chce byc osoba biseksualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby biseksualne są różne. Jedne chcą i uważają że potrzebują być w jednym czasie zarówno z facetem jak z kobietą, inne potrafią budować związek tylko z jedną płcią, a drugą traktują użytkowo, do seksu, a jeszcze innym wszystko jedno czy są z facetem czy kobietą, z obiema płciami tworzą związki i obie równo pożądają. A wiem to dobrze, bo jestem bi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jak jest z toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem nr 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związek z biseksem to pakowanie się w kłopoty na własne życzenie. To osoby, które same nie wiedzą czego chcą. Nie da się z taką osobą stworzyć szczęścliwego związku, chyba, że nie przeszkadza komuś fakt bycia permanentnym rogaczem. A wracając do tematu to odpowiedź brzmi nie; tak samo jak osobie hetero nie będzie się podobać osoba tej samej płci (w sensie obiektu seksualnego oczywiście). Ja kobiety lubię, urodę doceniam, ale nie wyobrażam sobie bzyknięcia się z nią, sama myśl jest dla mnie obrzydliwa i odpychająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związek z biseksem to pakowanie się w kłopoty na własne życzenie. To osoby, które same nie wiedzą czego chcą. Nie da się z taką osobą stworzyć szczęścliwego związku, chyba, że nie przeszkadza komuś fakt bycia permanentnym rogaczem. A wracając do tematu to odpowiedź brzmi nie; tak samo jak osobie hetero nie będzie się podobać osoba tej samej płci (w sensie obiektu seksualnego oczywiście). Ja kobiety lubię, urodę doceniam, ale nie wyobrażam sobie bzyknięcia się z nią, sama myśl jest dla mnie obrzydliwa i odpychająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - jesteś chamem. Jestem bi i nigdy w moim życiu nie było zdrady z mojej strony, nie jestem też osobą niezdecydowaną. Jak ktoś lubi włosy blond i czarne to jest niezdecydowany? Bo musi albo blond albo czarne? Taki przykaz? A jak jest z osobą czarnowłosą to jak lubi też blond, musi zdradzać z blondwłosą? Masz okropnie, okropnie ograniczone myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś I właśnie znam takiego biseksa o jakim piszesz,który zdradza kiedy tylko zdarzy się okazja. to podwójne kłopoty i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam kupe zdradzajacych heterykow i heteryczek i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×