Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolabum

Czy go dyskretnie kontrolować czy totalnie zaufać?

Polecane posty

Gość lolabum

ciekawa jestem opini na ten temat ja niby mu ufam ale jak mam okazje i bardzo dykretnie to sprawdze np. ostatnie sms, wiem ze to brzydkie i głupie, no ale....... raz już sie przekonałam że 100% zufanie i pewnośćsiebie w postaci "jakby mnie zdradził to bym to wyczuła' są naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
nie wiem, ja swemu ufam, bo ceni wiernosc, potwierdzone zyciem:) ja tez cenie wiernosc, jestem łabedzicą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku też ufałam i nie podejrzewałam że mnie zdradzi a jednak do tego doszło o czym dowiedziałam się przypadkiem.po tym zdarzeniu jesteśmy razem ale nie potrafie mu ponownie zaufac i ciągle go sprawdzam do tego stopnia, że czytam jego smsy,sprawdzam połączenia,sprawdzam jego poczte,wogóle go sprawdzam.wiem że to jest chore ale nie moge sie powstrzymac!!!a miało być tak pieknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolabum
ostatnio jak wrócił z roboty zdjęłam mu slipy to miał tam ślady spermy zaklinał się że to tylko polucja ale ja i tak wiem że kopulował z jakąś żdźirą od niego z pracy :( za karę odmówiłam mu połknięcia spermy przy oralu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
do patrykowa wiem ale ja wiem, ze jemu mog ufac, nie wiem czy bym ufala np x czy y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lilia_wodna jak poznałam swojego partnera to ciągle mi mówił o swojej wierności do mnie i ze nigdy mnie nie zdradzi ,nie zawiedzie,że bede miała w nim oparcie i że chciałby umrzeć dzień po mnie bo tak mnie kocha!!!a ja mu wierzyłam !!!a on tak mnie kochał że się przespał z inną!!!nie twierdze ,że nie ma takich facetów jak twój tylko ja poprostu na takiego nie natrafiłam!!!i on właśnie rozbudził we mnie ta chorobliwą zazdrość której ja sama nie jestem w stanie opanować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ufam swojemu facetowi i nie zaglądam mu do komórki, nie czytam smsów natomiast on wykorzystuje każdą wolną okazje do tego aby przeglądac moje smsy, połączenia wychodzace. Kurcze nalezy sie troszke prywatności dziewczyny!!! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lolabum na początku totalnie ufałam bo nie dawał mi powodów żebym myslała inaczej a teraz jest tak ,że sama szukam potwierdzenia jego ewentualnej zdrady.robie to dyskretnie ale myśle, że mój wie , że go sprawdzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze mna jest tak
ja ufam bezgranicznie, jezlei zdradzi predzej czy pozniej sie o tym dowiem a wowczas gorzuce, choc bardzo kocham....po prostu straci najlepsza czesc swego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
i on właśnie rozbudził we mnie ta chorobliwą zazdrość której ja sama nie jestem w stanie opanować!!! rozumiem:) ale zycze juz wiecej bez zdrad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
ja ufam, nie kontroluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dobrze ...
że ufasz, bo kochac znaczy rowniez ufać, ale ... ja tez ufalam i powiem tobie, że to był mój błąd, oczywiscie trudno życ i kontrolowac ukochana osobę, ale od czasu do czasu warto mieć oczy i uszy szeroko otwarte ..., tak tobie radzę z doswiadczenia, ale ty zrobisz jak uwazasz, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×