Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość socjo ciekawaaa

Czy Hiszpanie i Włosi są niewybredni estetycznie?

Polecane posty

Gość socjo ciekawaaa

Z czasów szkolnych (gimnazjum, liceum) pamiętam, że miałam powodzenie zerowe + objawy niewerbalnej krytyki i dezaprobaty raz na ruski rok. Czyli ogólnie byłam taką szarą myszką. Teraz mam prawie 30 lat i zadaję się z Włochami, Hiszpanami i Latynosami (w podobnym wieku i starszym, 30+). Reagują na mnie pozytywnie a niektórzy wręcz b. pozytywnie. Jak to wyjaśnić? a) wyładniałam b) Hiszpanie, Włosi i Latynosi są mniej wymagający estetycznie c) Hiszpanie, Włosi i Latynosi są bardziej kulturalni i taktowni d) z wiekiem obniżają się wymagania estetyczne (stają się mniej radykalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tylko ty znasz odpowiedz, sama wiesz czy zmienilas styl i wyladnialas. A, ze Wlosi szaleja za koebitami sama sie przekonalam bedac we Wloszech, inna kultura w ktorej kobiety sa bardziej docenianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze wszystko po trochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. a gdzie pracujesz, ze masz z nimi kontakt? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjo ciekawaaa
W korporacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W liceum i gimnazjum liczy się tylko wygląd, bo ładna dziewczyna to szpan. W życiu dorosłym zwłaszcza jeśli chodzi o seks, wygląd nie jest aż tak istotny, wystarczy aby dziewczyna była szczupła i nie straszyła wyglądem, a bzyknąć ją można. A Dla Włochów, Hiszpanów i ogólnie południowców słowiańska (biała) uroda, to ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjo ciekawaaa
Cieszę się, że wyszłam już z tego koszmarnego okresu, w którym liczy się tylko wygląd... strasznie to było męczące dla mojej psychiki. Z facetami to tylko przyjaźń albo nic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nich Polka to fajna zabawka, do tego w całej Europie Polki są uważane za bardzo łatwe, więc nie dziw się że się przymilają :) Nie wiem jak jest we Włoszech, ale w Hiszpanii byłem 2-krotnie i wciągu tych dwóch wyjazdów widziałem tylko jedną, ładną Hiszpankę, reszta to była jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dorosłym życiu ma się już trochę inne priorytety, za młodu nie musiałaś być brzydka, wystarczy że byłaś spokojna i stąd brak powodzenia, poza tym wiele przeciętnych dziewczyn z liceum wyrasta na piękne kobiety po okresie dojrzewania. Na ogół ci co byli ładni w szkole po 30-tce już tacy ładni nie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvenn
Hiszpanie i Włosi są bardziej otwarci niż Polacy względem kobiet ale z drugiej strony są to kraje gdzie odsetek zdrad jest największy w Europie tzn mężczyźni z tych krajów podrywają bardzo dużo kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci z tej części Europy bzykają co popadnie dlatego tam wierni mężczyźni nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×